absorbery

does milk interact with ciprofloxacin Właściwa izolacja sprzętu audio od drgań jest wciąż bardzo niedocenianym aspektem budowania dobrego brzmienia. Tymczasem ma ona ogromny wpływ na działanie wszystkich elementów każdego systemu. Im mniej rezonansów, tym bardziej bezstratny transfer sygnału w urządzeniach, a to skutkuje większym wrażeniem bezpośredniości przekazu muzycznego i lepszą równowagą tonalną.

Podstawki antywibracyjne Big Foot, produkowane przez firmę KBL Sound, to rezultat długotrwałego i konsekwentnego poszukiwania różnych konstrukcyjnych i materiałowych rozwiązań. Wykonane są ze specjalnego, wzbogaconego stopu kilku metali i wypełnione dwuskładnikowym wkładem. Ich konstrukcja i działanie odróżnia je od innych akcesoriów służących do tłumienia drgań, które znajdują się na rynku. Zadaniem większości z nich jest tylko odseparowanie urządzenia od podłoża, zwykle poprzez zminimalizowanie powierzchni styku. Absorbery Big Foot są zupełnie inne. Działają tym lepiej, im większą powierzchnią dotykają one zarówno urządzenia, jak i podłoża. Pasożytnicze wibracje zostają pochłonięte przez jego własną masę, zamieniając energię kinetyczną w cieplną wewnątrz jego korpusu, dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych komponentów do jego wypełnienia. W ten sposób wyeliminowane zostają nie tylko drgania płynące z podłoża i otoczenia,  ale także jego własne, które każde urządzenie generuje. Dlatego najbardziej efektywnie jest używać je nie jako podstawki pod nóżki urządzenia, ponieważ to zmniejsza powierzchnię styku i nie eliminuje udziału własnych nóżek urządzenia, które zwykle są bardzo kompromisowym rozwiązaniem. Te absorbery działają w pełni wtedy, gdy dotykają bezpośrednio spodu obudowy urządzenia.

ampicillin 500mg tablets Trzy masywne absorbery (1 kg każdy) zapewniają stabilną i bezstratną pracę urządzenia, a efekty ich działania są spektakularne nawet, jeśli urządzenie spoczywa na już izolowanym podłożu, jak audiofilski stolik, półka mocowana do ściany i inne. Dzieje się tak dlatego, że drgania własne urządzenia nie są wykluczane przez żadne inne systemy izolacji drgań.

follow url Absorbery można stosować pod wszystkie urządzenia i kolumny, ale największy, wręcz piorunujący efekt występuje, jeśli postawimy na nich źródło dźwięku (CD, DVD, DAC), wzmacniacz lub końcówkę mocy. Powodują natychmiastową poprawę energii dźwięku i rozdzielczości. Barwy nabierają kolorów i stają się bardziej nasycone, a instrumenty dostają konturów i są wyraźniej odcięte od tła, wokół nich wydaje się być więcej powietrza. W rezultacie dźwięk bardziej odrywa się od kolumn. Według opinii użytkowników, wydaje się bardziej „analogowy”, słuchanie staje się łatwiejsze, pozbawione aspektu technicznego. Polecane jest wypróbowanie absorberów jako pierwszy element tuningu systemu audio, nawet jeszcze przez zmianą kabli na lepsze, czy innymi działaniami zmierzającymi do poprawy brzmienia.

http://www.faeganspub.com/?f=cheaper-version-of-doxycycline Podstawki Big Foot są stabilne i estetyczne, urządzenia spoczywające na nich wyglądają szlachetniej i nie ruszają się, jak to ma miejsce w przypadku innych absorberów o korpusach składających się z kilku luźnych elementów.

http://actiononaccess.org/?c=cipro-interaction-with-milk W przypadku absorberów Big Foot nie ma granicy dopuszczalnego obciążenia. W komplecie są 3 sztuki identycznych absorberów.

Wymiary jednego absorbera:
– średnica: 69 mm
– wysokość: 37 mm
Waga: 1 kg/szt.

Więcej informacji na stronie ich producenta: http://www.kblsound.com/pl/
Przeczytaj także o:

http://actiononaccess.org/?c=can-I-take-antibiotics-with-dairy-products ATC SCM 11
Niewielki monitor ATC SCM 11 to drugi model z serii Entry (w...
amoxicillin 500mg cost UK Kabel sieciowy Sulek Audio
Kabel sieciowy to element, z którym każdy użytkownik sprzętu...
augmentin cost US Himalaya - flagowa seria kabli KBL Sound
Z przyjemnością anonsujemy na stronach Loudspeaker.pl uroczy...
http://actiononaccess.org/?c=can-you-take-metronidazole-and-birth-control-together Zestawy głośnikowe Exelion
Włoska manufaktura Exelion, mająca swoją siedzibę w Abruzji ...
go site Jak nagłośnić koncert w plenerze?
Podstawą udanej imprezy plenerowej jest oczywiście odpowiedn...
azithromycin 500 mg Nederlands Holophony Numer Trzy
Avatar Audio wprowadza nową wersję kolumn Holophony Numer Tr...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/05/absorbery-600x241.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/05/absorbery-150x60.jpgPaweł AndrzejczakPolecamyBig Foot,CD,DAC,DVD,kolce,podstawy antywibracyjne
Właściwa izolacja sprzętu audio od drgań jest wciąż bardzo niedocenianym aspektem budowania dobrego brzmienia. Tymczasem ma ona ogromny wpływ na działanie wszystkich elementów każdego systemu. Im mniej rezonansów, tym bardziej bezstratny transfer sygnału w urządzeniach, a to skutkuje większym wrażeniem bezpośredniości przekazu muzycznego i lepszą równowagą tonalną. Podstawki antywibracyjne Big...