ATC SCM 11

see Niewielki monitor ATC SCM 11 to drugi model z serii Entry (wcześniej pisaliśmy o modelu SCM 7). Kolumna ta to 2-drożna konstrukcja, w obudowie zamkniętej, która została wyposażona w klasyczną kopułkę wysokotonową o średnicy 25 mm. Głośnik ten ma membranę tekstylną i układ magnetyczny zasłonięty metalowym radiatorem pomagającym odprowadzać ciepło, podobnie jak inne, tradycyjne tweetery.

http://actiononaccess.org/?c=buy-doxycycline-capsules
Zaś głośnik niskośredniotonowy to już inna technologia. Jego membrana została pokryta lepką substancją, a w jej centrum zauważymy charakterystyczną kopułkę. Jej kształt bardziej przypomina kopułki głośników średniotonowych stosowanych w droższych kolumnach tego brytyjskiego producenta niż typowe nakładki przeciwpyłowe. I tak jest – średnica cewki dokładnie odpowiada średnicy tekstylnej kopuły, która zresztą wcale nie usztywnia membrany, jak ma to miejsce w klasycznych głośnikach stożkowych. Można przypuszczać, że kopuła ta ma dość istotne znaczenie w sposobie promieniowania energii akustycznej, a stożek wokół niej ma za zadanie powiększenie powierzchni membrany i tym samym rozszerzenie pasma przenoszenia.

recommended dose of ciprofloxacin Gdy go wyjmiemy z obudowy ATC SCM 11 okaże się, że jest bardzo ciężki (odpowiada za większą część masy kolumny), bo wyposażony w gigantyczny układ magnetyczny o takiej samej średnicy jak średnica membrany – 15 cm. Zastosowano w nim ręcznie nawlekaną cewkę o średnicy 45 mm. Jego konstruktorzy zadbali o jak najlepszą ewakuację ciepła, zapewniając otwory pod dolnym resorem i w układzie magnetycznym.

amoxicillin cost UK Obudowa kolumny ATC SCM 11 wykonana jest z płyty MDF o grubości 20 mm i została pokryta naturalną okleiną także z wewnętrznej strony. Na tylnej ściance znajdują się gniazda głośnikowe umożliwiające podłączenie w układzie bi-wiring.

Dane techniczne:
Głośniki: 25-mm tekstylna kopułka wysokotonowa, 150-mm głośnik niskośredniotonowy
Pasmo przenoszenia: 56Hz – 22 kHz
Efektywność: 85 dB
Impedancja: 8 Ohm
Częstotliwość podziału: 2,8 kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza: 50-300 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 380 x 211 x 250 mm
Masa: 8,5 kg

Żródło informacji: HiFi Ja i Ty
Przeczytaj także o:

http://www.wanderingbears.co.uk/?w=price-of-doxycycline-with-insurance CSR Texas Monoblok
CSR Texas Monoblok otwiera linię wzmacniaczy dzielonych w of...
http://www.faeganspub.com/?f=amoxicillin-for-cheap Gięte ustroje akustyczne
Dzięki tym niezwykłym ustrojom akustycznym można stworzyć id...
see url Wystawa AudioShow 2014
Za nami już kolejna edycja AudioShow - to wystawa, gdzie w t...
amoxicillin 500 mg cost Electra Generation 3
Po 4 latach od powstania Electry2 nadszedł czas na prezentac...
http://www.wanderingbears.co.uk/?w=zithromax-100mg-cost-USA Kabel sieciowy Sulek Audio
Kabel sieciowy to element, z którym każdy użytkownik sprzętu...
http://actiononaccess.org/?c=buy-flagyl-in-AU-online Nagłośnienie koncertów plenerowych
Imprezy plenerowe – największy ich wysyp mamy zdecydowanie w...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/03/ATC-SCM-11-600x569.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/03/ATC-SCM-11-150x142.jpgPaweł AndrzejczakPolecamyHiFi Ja i Ty
Niewielki monitor ATC SCM 11 to drugi model z serii Entry (wcześniej pisaliśmy o modelu SCM 7). Kolumna ta to 2-drożna konstrukcja, w obudowie zamkniętej, która została wyposażona w klasyczną kopułkę wysokotonową o średnicy 25 mm. Głośnik ten ma membranę tekstylną i układ magnetyczny zasłonięty metalowym radiatorem pomagającym odprowadzać...