Boenicke W8

follow site Myśląc o producentach zestawów głośnikowych mamy w głowie wyobrażenie, że zatrudniają oni zastępy inżynierów, którzy w dużych halach składają poszczególne modele. Jednak jak bardzo może to być mylące obrazuje przykład firmy Boenicke Audio, która składa z… jednego pracownika, Svena Boenicke. Ten szwajcarski konstruktor i producent od 13 lat wytwarza kolumny głośnikowe, dystrybuując je na całym świecie.

http://www.faeganspub.com/?f=metronidazole-price-without-insurance

https://nepomak.org/?n=buy-tetracycline-500mg-online-USA Jego model Boenicke W8 to 3-drożna kolumna podłogowa, wykonywana ręcznie, do budowy której użyto litego drewna. Zresztą ta cecha obudowy jest charakterystycznym elementem pozostałych produktów. Konstrukcja została tak zaprojektowana, by była sztywna, pozbawiona wewnętrznych rezonansów, a każdy przetwornik pracował w niezależnej komorze  akustycznej o owalnym kształcie.

can I buy ampicillin online  

http://www.faeganspub.com/?f=cheapest-amoxil-online Boenicke W8 przekroj

Jako głośnik niskotonowy pracuje woofer o średnicy membrany 165 mm, umieszczony na bocznej ściance, który jest podłączony bezpośrednio do terminala, bez zwrotnicy. Jego komora wraz z tunelem bass-refleks została zestrojona na częstoliwość 28Hz.

Z przodu kolumny znajdują się 2 głośniki: na górze przetwornik szerokopasmowy z metalową membraną o średnicy 75 mm. Generuje on tony wysokie oraz te w górnym przedziale średnicy dzięki zwrotnicy pierwszego rzędu. Poniżej niego zamontowano średnio-niskotonowy głośnik z membraną papierową o średnicy 100 mm. Jest on nieco zmodyfikowany przez firmę Boenicke – korektor fazy wykonywany jest z drewna jabłoni, zaś do układu magnetycznego przyklejany jest stożek z drewna klonu. Daje to sporą poprawę jakościową brzmienia. I także ten głośnik jest filtrowany przez układ 1. rzędu, tym razem dolnoprzepustowy.

Dla uprzestrzennienia dźwięku, z tyłu kolumny montowany jest dodatkowy tweeter. Całe okablowanie wykonano przewodem o konstrukcji licowej z jedwabną izolacją, a terminal – z gniazd WBT NextGen. Kolumny Boenicke W8 stoją na specjalnie zaprojektowanych podstawkach SwingBase, które są wykonane z metalu.

 

Boenicke W8 tyl

Ten model jest dostępny w trzech wersjach: podstawowej oraz dwie ztuningowane – SE i SE+. Różnica polega na użyciu dodatkowych elementów dostrajających i poprawiających brzmienie.

 

Dane techniczne:
Typ: 3-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., umieszczony z tyłu kolumny
Głośnik wysoko-średniotonowy: 1 szt., przetwornik szerokopasmowy, membrana metalowa o średnicy 75 mm (3,0″)
Głośnik średnio-niskotonowy: 1 szt., membrana papierowa o średnicy 100 mm (4,0″)
Głośnik niskotonowy: 1 szt., membrana o średnicy 165 mm (6,5″)
Efektywność (1W/1 m): 87 dB
Impedancja: 4 Ohm
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 776 x 114 x 260 mm
Ciężar: 10,5 kg
Wykończenie: w kolorze czereśni, orzecha, dębu oraz jesionu

Cena: ok. 25 900,00 zł za parę

Więcej informacji: http://boenicke-audio.ch/w8_c/

 

 
Przeczytaj także o:

https://nepomak.org/?n=buy-tetracycline-in-Canada Zingali Client Name Evo 1.5
Firma Zingali Acoustic często porównywana jest do Ferrari, a...
doxycycline interactions with other drugs Boston Acoustics M350
Smukła i wysoka konstrukcja 3-drożnego zestawu głośnikowego ...
http://www.faeganspub.com/?f=cipro-price-NZ Vienna Acoustics Beethoven Baby Grand
Ta kolumna głośnikowa jest prawie największym modelem austri...
price of ampicillin with insurance Xavian Perla
Czeski producent zestawów głośnikowych Xavian jest...
buy flagyl online New Zealand Morel Octave 6 Limited Edition
Firma Morel to izraelski producent przetworników (zarówno do...
go site TAD-CE1
Firma TAD (jej pełna nazwa to Technical Audio Devices Labora...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/11/Boenicke-W8-515x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/11/Boenicke-W8-129x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweBOENICKE,Boenicke Audio,Sven Boenicke,SwingBase,WBT,WBT NextGen
Myśląc o producentach zestawów głośnikowych mamy w głowie wyobrażenie, że zatrudniają oni zastępy inżynierów, którzy w dużych halach składają poszczególne modele. Jednak jak bardzo może to być mylące obrazuje przykład firmy Boenicke Audio, która składa z... jednego pracownika, Svena Boenicke. Ten szwajcarski konstruktor i producent od 13 lat wytwarza...