Boston Acoustics M350

here Smukła i wysoka konstrukcja 3-drożnego zestawu głośnikowego Boston Acoustics M350 w każdym przypadku góruje nad współpracującym z nim sprzętem audio. Do tego majestatycznego wyglądu urody dodaje wykończenie kolumny w postaci czarnego, błyszczącego lakieru i skórzanych dodatków. Produkt ten to klasyczny przykład „nowoczesnej ekonomii”, która ostatnio przeważa w sprzęcie elektronicznym. Czyli, w tym przypadku, kolumna głośnikowa została zaprojektowana w USA, a wyprodukowana już w Chinach.

http://www.faeganspub.com/?f=buy-augmentin-in-Australia

http://actiononaccess.org/?c=taking-amoxicillin-with-other-medicine Przy tak sporych wymiarach konstruktorzy mogli poszaleć z ilością głośników. I tak zrobili. Cztery głośniki niskotonowe o średnicy 5,25 cala z membraną polipropylenową posiadają w sumie taką powierzchnie czynną jak jeden 10-calowy przetwornik. Umieszczając je w linii pionowej ograniczyli szerokość kolumny prawie do minimum.

http://www.faeganspub.com/?f=buy-metronidazole-in-the-UK Głośnik średniotonowy jest jeden, ale za to ma mebranę polipropylenową o średnicy 110 mm (4,5 cala). Został umieszczony na samej górze obudowy, w osobnej komorze, by odizolować go akustycznie od pozostałych przetworników wewnątrz konstrukcji.

https://nepomak.org/?n=amoxicillin-250mg-price-Australia Zastosowany w Boston Acoustics M350 tweeter to jednostka z jedwabną kopułką, która ma w środku widoczne wgłębienie w celu zwiększenia stabilizacji jej ruchu. W ten sposób wpływa na zmniejszenie zniekształceń, poprawia dyspersję, dając głęboką i ekspansywną scenę dźwiękową oraz większą klarowność w szerokim pasmie częstotliwości.

source site  

buy doxycycline Singapore Boston Acoustics M350 tweeter

https://nepomak.org/?n=buy-tetracycline-in-Al-Ain-UAE  

Obudowa zestawu Boston Acoustics M350 wykonana jest z dwóch warstw płyt MDF oddzielonych klejem w celu wytłumienia wibracji (technologia Boston Lo-Q™). Dodatkową sztywność nadają wsporniki oraz przegroda komory głosnika średniotonowego. Boczne ściany są zaokrąglone i pokryte lakierem, a panel przedni oraz ścianki: górna i dolna – materiałem skórzanym. Jako maskownica służy czarna tkanina naciągnięta na kratkownicę z tworzywa sztucznego.

 

Boston Acoustics M350 przekroj
Z tyłu obudowy znajdują się 2-calowy otwór tunelu bass-refleks oraz terminal z pozłacanymi złączami. Całość stoi na 4 aluminiowych nóżkach przymocowanych do cokołu.

 

Boston Acoustics M350 tyl
Dane techniczne:

Typ: 3-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka jedwabna o średnicy 25 mm
Głośnik średniotonowy: 1 szt., membrana polipropylenowa o średnicy 110 mm (4,5″)
Głośnik niskotonowy: 4 szt., membrana polipropylenowa o średnicy 130 mm (5,25″)
Pasmo przenoszenia (±3dB): 45 Hz – 30 kHz
Efektywność: 89 dB
Impedancja: 4 Ohm
Rekomendowana moc wzmacniacza: 50 – 500 W
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 400 Hz, 3.0 kHz
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1076 x 245 x 310 mm
Ciężar: 25,4 kg

Więcej informacji: http://www.bostonacoustics.pl/pl/pages/home.aspx

 

 
Przeczytaj także o:

http://actiononaccess.org/?c=where-can-I-purchase-azithromycin Sonus Faber Olympica III
Model Sonus Faber Olympica III jest jednym z 3 modeli, które...
click here YG Acoustics Sonja 1.3
Kolumna głośnikowa YG Acoustics Sonja™ warta jest bliższego ...
cost of generic bactrim TAGA Platinum F-120
Kolumny głośnikowe Taga Platinum F-120 to flagowy model seri...
http://actiononaccess.org/?c=where-can-I-buy-azithromycin-online Axiom M80
Firma Axiom to u nas mało znany producent zespołów głośnikow...
http://www.faeganspub.com/?f=buy-amoxicillin-New-Zealand Aperion Audio Verus Grand Tower
Amerykański producent kolumn głośnikowych Aperion Audio sprz...
https://nepomak.org/?n=ciprofloxacin-750mg-price-Canada MBL 101 X-treme
Na codzień mamy do czynienia z zestawami, które promieniują ...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/10/Boston-Acoustics-M350-534x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/10/Boston-Acoustics-M350-134x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweBoston,Boston Acoustics,M350,membrana polipropylenowa,wyprodukowane w Chinach
Smukła i wysoka konstrukcja 3-drożnego zestawu głośnikowego Boston Acoustics M350 w każdym przypadku góruje nad współpracującym z nim sprzętem audio. Do tego majestatycznego wyglądu urody dodaje wykończenie kolumny w postaci czarnego, błyszczącego lakieru i skórzanych dodatków. Produkt ten to klasyczny przykład 'nowoczesnej ekonomii', która ostatnio przeważa w sprzęcie elektronicznym....