Boston Acoustics M350

here Smukła i wysoka konstrukcja 3-drożnego zestawu głośnikowego Boston Acoustics M350 w każdym przypadku góruje nad współpracującym z nim sprzętem audio. Do tego majestatycznego wyglądu urody dodaje wykończenie kolumny w postaci czarnego, błyszczącego lakieru i skórzanych dodatków. Produkt ten to klasyczny przykład „nowoczesnej ekonomii”, która ostatnio przeważa w sprzęcie elektronicznym. Czyli, w tym przypadku, kolumna głośnikowa została zaprojektowana w USA, a wyprodukowana już w Chinach.

http://www.faeganspub.com/?f=buy-augmentin-in-Australia

http://actiononaccess.org/?c=taking-amoxicillin-with-other-medicine Przy tak sporych wymiarach konstruktorzy mogli poszaleć z ilością głośników. I tak zrobili. Cztery głośniki niskotonowe o średnicy 5,25 cala z membraną polipropylenową posiadają w sumie taką powierzchnie czynną jak jeden 10-calowy przetwornik. Umieszczając je w linii pionowej ograniczyli szerokość kolumny prawie do minimum.

http://www.faeganspub.com/?f=buy-metronidazole-in-the-UK Głośnik średniotonowy jest jeden, ale za to ma mebranę polipropylenową o średnicy 110 mm (4,5 cala). Został umieszczony na samej górze obudowy, w osobnej komorze, by odizolować go akustycznie od pozostałych przetworników wewnątrz konstrukcji.

https://nepomak.org/?n=amoxicillin-250mg-price-Australia Zastosowany w Boston Acoustics M350 tweeter to jednostka z jedwabną kopułką, która ma w środku widoczne wgłębienie w celu zwiększenia stabilizacji jej ruchu. W ten sposób wpływa na zmniejszenie zniekształceń, poprawia dyspersję, dając głęboką i ekspansywną scenę dźwiękową oraz większą klarowność w szerokim pasmie częstotliwości.

 

Boston Acoustics M350 tweeter

 

Obudowa zestawu Boston Acoustics M350 wykonana jest z dwóch warstw płyt MDF oddzielonych klejem w celu wytłumienia wibracji (technologia Boston Lo-Q™). Dodatkową sztywność nadają wsporniki oraz przegroda komory głosnika średniotonowego. Boczne ściany są zaokrąglone i pokryte lakierem, a panel przedni oraz ścianki: górna i dolna – materiałem skórzanym. Jako maskownica służy czarna tkanina naciągnięta na kratkownicę z tworzywa sztucznego.

 

Boston Acoustics M350 przekroj
Z tyłu obudowy znajdują się 2-calowy otwór tunelu bass-refleks oraz terminal z pozłacanymi złączami. Całość stoi na 4 aluminiowych nóżkach przymocowanych do cokołu.

 

Boston Acoustics M350 tyl
Dane techniczne:

Typ: 3-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka jedwabna o średnicy 25 mm
Głośnik średniotonowy: 1 szt., membrana polipropylenowa o średnicy 110 mm (4,5″)
Głośnik niskotonowy: 4 szt., membrana polipropylenowa o średnicy 130 mm (5,25″)
Pasmo przenoszenia (±3dB): 45 Hz – 30 kHz
Efektywność: 89 dB
Impedancja: 4 Ohm
Rekomendowana moc wzmacniacza: 50 – 500 W
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 400 Hz, 3.0 kHz
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1076 x 245 x 310 mm
Ciężar: 25,4 kg

Więcej informacji: http://www.bostonacoustics.pl/pl/pages/home.aspx

 

 
Przeczytaj także o:

http://actiononaccess.org/?c=where-can-I-purchase-azithromycin Revel Performa3 M106
Obok mniejszego modelu M105 niżej omawiana kolumna głośnikow...
click here Vienna Acoustics Beethoven Baby Grand
Ta kolumna głośnikowa jest prawie największym modelem austri...
cost of generic bactrim Naim Ovator S-600
Firma Naim jest znana nie tylko z produkcji wzmacniaczy i od...
http://actiononaccess.org/?c=where-can-I-buy-azithromycin-online Paradigm Prestige 95F
Zestaw głośnikowy Paradigm Prestige 95F to flagowy model ...
http://www.faeganspub.com/?f=buy-amoxicillin-New-Zealand Morel Octave 6 Limited Edition
Firma Morel to izraelski producent przetworników (zarówno do...
https://nepomak.org/?n=ciprofloxacin-750mg-price-Canada Magico S1 MKII
Firma Magico znana jest ze swoich kolumn głośnikowych, w któ...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/10/Boston-Acoustics-M350-534x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/10/Boston-Acoustics-M350-134x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweBoston,Boston Acoustics,M350,membrana polipropylenowa,wyprodukowane w Chinach
Smukła i wysoka konstrukcja 3-drożnego zestawu głośnikowego Boston Acoustics M350 w każdym przypadku góruje nad współpracującym z nim sprzętem audio. Do tego majestatycznego wyglądu urody dodaje wykończenie kolumny w postaci czarnego, błyszczącego lakieru i skórzanych dodatków. Produkt ten to klasyczny przykład 'nowoczesnej ekonomii', która ostatnio przeważa w sprzęcie elektronicznym....