Bryston Middle T

http://actiononaccess.org/?c=cheapest-metronidazole-UK Firma Bryston Limited z Kanady to głównie producent wysokiej klasy wzmacniaczy i przedwzmacniaczy audio. Ale również oferuje zestawy głośnikowe. Wśród nich najbardziej charakterystyczne są kolumny podłogowe, które posiadają nawet do 3 przetworników w jednym torze sygnałowym. Do tej grupy należy też model Middle T. Ta 3-drożna konstrukcja wyposażona została „tylko” w cztery głośniki: 2 niskotonowe i po jednym średnio- oraz wysokotonowym, zamontowane w osi pionowej.

get link Te pierwsze to jednostki z membraną polipropylenową o średnicy 8 cali (200 mm), zawieszeniem o długim skoku „long-throw” i bardzo wydajnym układem magnetycznym, pracujące w pasmie do 160 Hz. Głośnik średniotonowy z membraną o średnicy 5,25 cala o podobnej budowie generuje brzmienie w zakresie 160 – 2300 Hz. Tweeter to 1-calowa kopułka, podobno wykonana z tytanu.

go site Całość umieszczono w dużej obudowie z płyt MDF o grubości 19 mm, z wyjątkiem przedniej ścianki, która ma grubość 35 mm. Wewnątrz znajdują się wzmocnienia usztywniające, a zarazem zmniejszające rezonanse skrzyni. Oczywiście, ma to wpływ na ciężar zestawu (37 kg). Przedni panel z głośnikami jest lekko nachylony do tyłu, zaś ściany boczne zwężają się ku tyłowi. Taka konstrukcja służy redukcji powstawania fal stojących w obudowie i jest często stosowana przez innych producentów.

flagyl 400 mg cost Na wąskiej tylnej ścianie Bryston Middle T zamontowano dwa porty bass-refleks oraz podwójny zestaw złączy do podłączenia w układzie Bi-wiring lub bi-amping. Wykończenie dostępne jest w trzech wariantach forniru: Black Ash, Natural Cherry, Boston Cherry. Opcjonalnie, za dopłatą, można zamówić inny kolor. Podobnie jest z podstawą z regulowanymi kolcami.

http://actiononaccess.org/?c=buy-bactrim-in-the-UK Bryston Middle T Cherry

Dane techniczne:

Typ: 3-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt, kopułka o średnicy 1″ (25 mm)
Głośnik średniotonowy: 1 szt., membrana 5,25 cala (130 mm)
Głośnik niskotonowy: 2 szt., membrana o średnicy 8 cali (200 mm)
Pasmo przenoszenia (+/- 3dB): 33 Hz – 22 kHz
Skuteczność: 88 dB
Impedancja: 4 Ohmy
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 160 Hz, 2.3 kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza: 10 – 250 W RMS
Wymiary(wys. x szer. x głęb.): 1000 x 267 x 410 mm
Waga: 37 kg
Wykończenie: Black Ash, Natural Cherry, Boston Cherry

Strona producenta: http://www.bryston.com/products/speakers/Middle_T.html
Przeczytaj także o:

follow site Triangle Signature Delta
Kolumna głośnikowa Triangle Signature Delta jest tańszą kons...
follow site Boston Acoustics M350
Smukła i wysoka konstrukcja 3-drożnego zestawu głośnikowego ...
amoxicillin 250 mg tabs Kaiser Kawero! Classic
Są na świecie producenci zestawów głośnikowych, którzy nie m...
https://nepomak.org/?n=can-you-buy-antibiotics-from-pharmacy Audio Physic Classic 30
Tradycyjnie kolumny głośnikowe wykończone są lakierem, forni...
go site SVS Prime Bookshelf
Do tej pory firma SVS była znana głównie ze swoich subwoofer...
http://www.faeganspub.com/?f=zithromax-500mg-UK Fostex GX250MG
Japoński producent wysokiej klasy słuchawek, mikrofonów, a t...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Bryston-Middle-T-600x448.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Bryston-Middle-T-150x112.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweblack ash,Boston Cherry,long-throw,Middle,natural cherry
Firma Bryston Limited z Kanady to głównie producent wysokiej klasy wzmacniaczy i przedwzmacniaczy audio. Ale również oferuje zestawy głośnikowe. Wśród nich najbardziej charakterystyczne są kolumny podłogowe, które posiadają nawet do 3 przetworników w jednym torze sygnałowym. Do tej grupy należy też model Middle T. Ta 3-drożna konstrukcja wyposażona została...