Bryston Middle T

http://walk-me.co.uk/?w=luvox-100-mg-buy-online-Canada Firma Bryston Limited z Kanady to głównie producent wysokiej klasy wzmacniaczy i przedwzmacniaczy audio. Ale również oferuje zestawy głośnikowe. Wśród nich najbardziej charakterystyczne są kolumny podłogowe, które posiadają nawet do 3 przetworników w jednym torze sygnałowym. Do tej grupy należy też model Middle T. Ta 3-drożna konstrukcja wyposażona została „tylko” w cztery głośniki: 2 niskotonowe i po jednym średnio- oraz wysokotonowym, zamontowane w osi pionowej.

best place to buy bactrim Te pierwsze to jednostki z membraną polipropylenową o średnicy 8 cali (200 mm), zawieszeniem o długim skoku „long-throw” i bardzo wydajnym układem magnetycznym, pracujące w pasmie do 160 Hz. Głośnik średniotonowy z membraną o średnicy 5,25 cala o podobnej budowie generuje brzmienie w zakresie 160 – 2300 Hz. Tweeter to 1-calowa kopułka, podobno wykonana z tytanu.

http://www.kdaat.org/?k=antidepressant-medication-for-ADHD Całość umieszczono w dużej obudowie z płyt MDF o grubości 19 mm, z wyjątkiem przedniej ścianki, która ma grubość 35 mm. Wewnątrz znajdują się wzmocnienia usztywniające, a zarazem zmniejszające rezonanse skrzyni. Oczywiście, ma to wpływ na ciężar zestawu (37 kg). Przedni panel z głośnikami jest lekko nachylony do tyłu, zaś ściany boczne zwężają się ku tyłowi. Taka konstrukcja służy redukcji powstawania fal stojących w obudowie i jest często stosowana przez innych producentów.

Na wąskiej tylnej ścianie Bryston Middle T zamontowano dwa porty bass-refleks oraz podwójny zestaw złączy do podłączenia w układzie Bi-wiring lub bi-amping. Wykończenie dostępne jest w trzech wariantach forniru: Black Ash, Natural Cherry, Boston Cherry. Opcjonalnie, za dopłatą, można zamówić inny kolor. Podobnie jest z podstawą z regulowanymi kolcami.

Bryston Middle T Cherry

Dane techniczne:

Typ: 3-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt, kopułka o średnicy 1″ (25 mm)
Głośnik średniotonowy: 1 szt., membrana 5,25 cala (130 mm)
Głośnik niskotonowy: 2 szt., membrana o średnicy 8 cali (200 mm)
Pasmo przenoszenia (+/- 3dB): 33 Hz – 22 kHz
Skuteczność: 88 dB
Impedancja: 4 Ohmy
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 160 Hz, 2.3 kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza: 10 – 250 W RMS
Wymiary(wys. x szer. x głęb.): 1000 x 267 x 410 mm
Waga: 37 kg
Wykończenie: Black Ash, Natural Cherry, Boston Cherry

Strona producenta: http://www.bryston.com/products/speakers/Middle_T.html
Przeczytaj także o:

buy cipro online Australia Monitor Audio GX100
Dobrze znana w naszym kraju firma Monitor Audio w swej szero...
buy cymbalta online canadian Kaiser Kawero! Classic
Są na świecie producenci zestawów głośnikowych, którzy nie m...
source site SVS Prime Bookshelf
Do tej pory firma SVS była znana głównie ze swoich subwoofer...
http://adultztoyworld.com.au/?a=how-to-get-antidepressants-without-therapy Morel Octave 6 Limited Edition
Firma Morel to izraelski producent przetworników (zarówno do...
buy 25 mg zoloft online cheap XTZ 99.25 LCR
Ten niewielki zestaw głośnikowy z trzeciej generacji Serii 9...
click here Advance Acoustic K11s
Advance Acoustic to francuski producent zestawów głośnikowyc...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Bryston-Middle-T-600x448.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Bryston-Middle-T-150x112.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogowe
Firma Bryston Limited z Kanady to głównie producent wysokiej klasy wzmacniaczy i przedwzmacniaczy audio. Ale również oferuje zestawy głośnikowe. Wśród nich najbardziej charakterystyczne są kolumny podłogowe, które posiadają nawet do 3 przetworników w jednym torze sygnałowym. Do tej grupy należy też model Middle T. Ta 3-drożna konstrukcja wyposażona została...