Cabasse locean

azithromycin buy Australia Założona w 1950 roku przez Georges Cabasse, francuska firma Cabasse, oferuje dość niezwykłą linię kolumn głośnikowych o kulistej obudowie w stylu Worlds. Zachwycają wyglądem, dźwiękiem, podkreślają status społeczny właściciela i przerażają ceną. Jedną z nich jest kolumna głośnikowa L’Ocean (w cenie: 399 999 zł/para), która obok flagowego modelu La Sphere (w cenie: 549 999 zł za parę), należy do gamy Artis, będącej ścisłą czołówką produktów klasy Hi-End.

go here Powstały one dzięki współpracy pomiędzy Cabasse i jej spółką-matką Canon Europe, która dostarczyła know-how w zakresie cyfrowego przetwarzania sygnałów użytego zarówno w końcówkach mocy, jak i w samym kontrolerze, pełniącym również rolę przedwzmacniacza.

get link

http://actiononaccess.org/?c=can-I-buy-antibiotics-online-UK  

amoxil price with insurance Kolumna Cabasse L’Ocean jest czterodrożna i wyposażona w cztery wzmacniacze klasy D, czyli po jednym na każdy głośnik. Głośnik niskotonowy o średnicy 38 cm, którego membrana ma strukturę plastra miodu. Głośniki nisko-średniotonowy, średnio-wysokotonowy i wysokotonowy tworzą jeden, trójdrożny, koaxialny przetwornik TC23.

can u buy antibiotics over the counter in Greece Cabasse speakersW podstawie każdej kolumny głośnikowej znajdują się 4 w pełni cyfrowe końcówki mocy:Cabasse LOcéan inside
– 250 W dla tweetera,
– po 500W dla głośników średniotonowych,
– 1000 W dla przetwornika niskotonowego.

https://nepomak.org/?n=buy-cipro-online-Abu-Dhabi Wzmacniacze z obu zestawów głosnikowych połączone są z kontrolerem CRCS (Cabasse Room Compensation System) wyposażonym w DAP (Digital Adaptive Preamplifier), czyli sterownik, który, za pomocą dołączonego mikrofonu pomiarowego automatycznie dopasowuje odpowiedzi głośników do akustyki pomieszczenia. Wszystkie te systemy zapewniają pełną dopasowanie akustyczne kolumn Cabasse do pokoju, w którym znajduję sie słuchacz. Cyfrowy sygnał audio przez całą swoją drogę jest przetwarzany w tej właśnie postaci. Natomiast sygnał analogowy przed wzmacniaczami jest digitalizowany. Dzięki takiemu rozwiązaniu sygnał audio pozbawiony jest zniekształceń do poziomu ciśnienie akustyczne wynoszącego 117 dB.

see url Sterownik wzmacniaczy Cabasse jest wyposażony w wejścia cyfrowe: 2 x SPDIF, 1 x AES-EBU, 2 x coaxial oraz analogowe: 2 x RCA, 2 x XLR.

 

locean processor CRCS

 

Dane techniczne:
Typ: 4-drożna, układ SCS (Spatially Coherent System), aktywna
Głośnik niskotonowy: 1 szt., membrana o średnicy 38 cm
Głośniki średniotonowy oraz wysokotonowy: przetwornik TC23 triaxial – koaxialny (współosiowy) układ trzech głośników
Pasmo przenoszenia: 28 – 27 000 Hz
Częstotliwość podziału: 175 Hz / 1,830 Hz
Wzmacniacze: 4 szt., klasy D, o mocach od 250 do 1000W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 128 x 51 x 61 cm
Ciężar: 80 kg
Wykończenie: biały lub czarny lakier fortepianowy

Więcej informacji: http://www.cabasse.com/en/collection/stereo-hi-fi/locean-en/

 
Przeczytaj także o:

zithromax buy online Canada TAD Evolution One
Firma TAD (Technical Audio Devices) z Japonii powiększyła sw...
https://nepomak.org/?n=cost-effective-antibiotics Kolumny Holophony i przewody Dreamlink
AVATAR AUDIO. PASSION ADVANTAGE / Przewaga dzięki pasji to a...
http://actiononaccess.org/?c=can-you-take-azithromycin-with-birth-control HECO Aleva GT 1002
Niemiecka firma HECO, to producent kolumn głośnikowych z bar...
https://nepomak.org/?n=azithromycin-cost-NZ Estelon X Diamond
Estońska firma Estelon jest młodym producentem kolumn głośni...
http://actiononaccess.org/?c=ciprofloxacin-used-for-typhoid Dynaudio Excite X14
Dynaudio to duński, znany od 35 lat, producent zestawów głoś...
here Joseph Audio Pulsar
Firma Joseph Audio to u nas mało znana firma rodem ze stanu ...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/03/Cabasse-locean-331x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/03/Cabasse-locean-83x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweCabasse,CRCS,La Sphere,TC23,wzmacniacz klasy D
Założona w 1950 roku przez Georges Cabasse, francuska firma Cabasse, oferuje dość niezwykłą linię kolumn głośnikowych o kulistej obudowie w stylu Worlds. Zachwycają wyglądem, dźwiękiem, podkreślają status społeczny właściciela i przerażają ceną. Jedną z nich jest kolumna głośnikowa L'Ocean (w cenie: 399 999 zł/para), która obok flagowego modelu La...