Castle Knight 2

http://www.faeganspub.com/?f=buy-augmentin-375mg-Australia Kolumna podstawkowa Castle Knight 2 to większy model półkowy z serii Knight, który został nagrodzony w 2010 roku przez czasopismo HiFi Choice. Zestaw ten jest wart uwagi choćby z tego względu, że jako jeden z nielicznych w swej klasie cenowej (ok. 2000 zł za parę) wykończony jest naturalnym fornirem impregnowanym woskiem (w 8 opcjach kolorystycznych), a nie imitacją upodabniającą do drewna. Te cienkie płaty drewna położone są tak, by w każdej parze kolumn głośnikowych obudowy stanowiły lustrzane odbicie, zgodnie z kształtem i rysunkiem słojów. Dodatkowo brzegi są bejcowane ciemniejszym kolorem. Cały ten proces wykańczania obudowy zajmuje 5 dni. Takie rozwiązanie ma jedną wadę: zbyt dobrze widoczne są tłuste plamy naszych (i nie naszych) palców. Dlatego producent do kompletu z kolumnami dodaje białe, bawełniane rękawiczki.

click

http://www.faeganspub.com/?f=retail-cost-of-antibiotics Głośnik wysokotonowy kolumny głośnikowej Castle Knight 2 ma membranę kopułkowo-pierścieniową o średnicy 25 mm, wykonaną z nasączanej jedwabnej plecionki. Na zewnątrz tej kopułki znajduje się pierścień z tego samego materiału, który powiększa powierzchnię drgającą, zarazem pełniąc rolę zawieszenia. Układ magnetyczny to mały neodym.

buy azithromycin in the UK Głośnik nisko-średniotonowy, o średnicy 15 cm, posiada membranę z celulozy, napylaną od zewnątrz cienką warstwą węgla, tworzącą szorstką fakturę. W centrum znajduje się nakładka o kształcie korektora fazy, poprawiającym propagację fal akustycznych średnich tonów. Z tyłu kosza głośnika umieszczono w metalowym kubku układ magnetyczny oraz odwrotnie spolaryzowany pierścień ferrytowy, w celu dobrego zekranowania. Tam też znajduje się kanał służący do chłodzenia cewki drgającej.

http://actiononaccess.org/?c=does-amoxil-interfere-with-contraceptive-pills Z tyłu obudowy tej kolumny głośnikowej umieszczono kanał bass-refleks o średnicy 4 cm oraz podwójne złocony terminal umożliwiający podłączenie kolumn w bi-wiringu lub ich zasilanie w konfiguracji bi-ampingu.

buy ampicillin in Norway Castle Knight 2 tyl
Dane techniczne:

https://nepomak.org/?n=amoxil-cost-Mexico Typ: 2-drożny, bass reflex
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., 25 mm, jedwabna kopułka
Głośnik średnio-niskotonowy: 1 szt., 150 mm, papierowa membrana
Pasmo przenoszenia (-6dB): 42 Hz – 24 kHz
Efektywność: 90 dB
Impendancja: 8 Ohm
Rekomendowana moc wzmacniacza: 15 – 125 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 380 x 200 x 335 mm
Waga: 7,85 kg

see Więcej informacji: http://www.castle.uk.com/

 

 
Przeczytaj także o:

https://nepomak.org/?n=where-to-order-metronidazole Triangle Magellan Cello SW2
Zestaw głośnikowy Triangle Magellan Cello SW2 to produkt fra...
see url Vienna Acoustics Schönberg
Firma Vienna Acoustics znana jest w naszym kraju głównie z t...
http://www.faeganspub.com/?f=strongest-antibiotics-for-bacterial-infection MoonAudio Dark Star Opulence
Przełom roku to czas na podsumowanie mijającego i czas na no...
enter Bowers & Wilkins 683 S2
Niedawno Bowers & Wilkins pokazał nowszą wersję kolumny ...
see url Sony SS-AR1
Firmę Sony nie trzeba nikomu przedstawiać. Ale mało kto w na...
follow link MBL 101 X-treme
Na codzień mamy do czynienia z zestawami, które promieniują ...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2013/10/castle-knight-2-600x416.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2013/10/castle-knight-2-150x104.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podstawkoweCastle,fornir,HiFi Choice,imitacja drewna,impregnowanie woskiem,kolumna półkowa,membranę z celulozy,papierowa membrana,pierścień ferrytowy,seria Knight,układ magnetyczny
Kolumna podstawkowa Castle Knight 2 to większy model półkowy z serii Knight, który został nagrodzony w 2010 roku przez czasopismo HiFi Choice. Zestaw ten jest wart uwagi choćby z tego względu, że jako jeden z nielicznych w swej klasie cenowej (ok. 2000 zł za parę) wykończony jest naturalnym fornirem...