Davone Tulip

metronidazole buy UK online Davone Tulip to małe 2.5-drożne kolumny podłogowe w obudowie typu bass-reflex wykonanej z giętej sklejki posadowionej na specjalnie zaprojektowanym stojaku. Model miał swoją premierę na wystawie w Monachium w 2014 roku. Dźwięk ich jest bardzo zrównoważony dzięki czemu zarówno nagrania studyjne jak i koncertowe brzmią bardzo spójnie i soczyście. Dedykowane są do pomieszczeń o powierzchni od 10 do nawet 40 metrów kwadratowych.

click Oprócz dźwięku wysokiej próby kolumny te oferują obcowanie z nietuzinkowym designem. Tulip zaprzeczają twierdzeniu, że sprzęt powinien przede wszystkim dobrze grać, a jego wygląd pozostaje sprawą mniej istotną. Dzięki dwóm 6-calowym głośnikom pracującym równolegle zmniejszone zostały zniekształcenia na średnich i niskich częstotliwościach. Ich całkowita powierzchnia promieniowania membran jest większa niż z 7-calowego głośnika zastosowanego w modelu Riva. Czystość reprodukcji średnich tonów jest zapewniona dzięki zastosowaniu membran z naturalnych włókien.

click Davone Tulip black
Zarówno w przypadku Tulip, jak i Rivy, maskownice są zintegrowane z kolumną. Przez to nie powodują szkodliwych rezonansów i nie ma potrzeby ich ściągania do odsłuchu. Ścianka przednia-ma 24 mm grubości i jest osadzona w obudowie z 6-o warstwowej sklejki o wysokiej gęstości. Taka konstrukcja obudowy zapewnia jej optymalną wytrzymałość dla dwóch 6-calowych głośników niskotonowych i 1-calowego głośnika wysokotonowego.

click here
Davone Tulip tyl

follow url Dane techniczne:
• Pasmo przenoszenia: 45 – 30000Hz
• Impedancja: 4 ohm
• skuteczność: 90dB
• obudowa typu Bass Reflex
• wymiary(h x w x d): 85 x 18 x 26 cm
• waga: 11kg/sztuka
Wyprodukowano w Danii.
Dostępne kolory: amerykański orzech, dąb, czarny mat, biały mat

metronidazole buy online Australia Więcej informacji: http://hifijaity.pl/
Przeczytaj także o:

https://nepomak.org/?n=buy-bactrim-online-EU Kolumny Holophony i przewody Dreamlink
AVATAR AUDIO. PASSION ADVANTAGE / Przewaga dzięki pasji to a...
http://actiononaccess.org/?c=cipro-interactions-with-birth-control Podstawki Pro Audio Bono
Firma Pro Audio Bono® (PAB) jest znanym polskim producentem ...
buy bactrim online Europe Parawan akustyczny
Parawan akustyczny powstał z myślą o tych, którzy nie mają m...
flagyl prices Canada Nowe kable głośnikowe firmy KBL Sound
Kable głośnikowe Red Eye Ultimate Z wielką przyjemnością ...
price of amoxil Canada Kolumny głośnikowe JAF
JAF jest polską manufakturą wytwarzającą zespoły głośnikowe....
price of azithromycin Canada Interkonekty Zodiac
Interkonekty Zodiac są bezpośrednim następcą wysoko oceniany...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/06/Davone-Tulip-399x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/06/Davone-Tulip-100x150.jpgPaweł AndrzejczakPolecamyDavone
Davone Tulip to małe 2.5-drożne kolumny podłogowe w obudowie typu bass-reflex wykonanej z giętej sklejki posadowionej na specjalnie zaprojektowanym stojaku. Model miał swoją premierę na wystawie w Monachium w 2014 roku. Dźwięk ich jest bardzo zrównoważony dzięki czemu zarówno nagrania studyjne jak i koncertowe brzmią bardzo spójnie i soczyście. Dedykowane są do pomieszczeń...