Davone Tulip

metronidazole buy UK online Davone Tulip to małe 2.5-drożne kolumny podłogowe w obudowie typu bass-reflex wykonanej z giętej sklejki posadowionej na specjalnie zaprojektowanym stojaku. Model miał swoją premierę na wystawie w Monachium w 2014 roku. Dźwięk ich jest bardzo zrównoważony dzięki czemu zarówno nagrania studyjne jak i koncertowe brzmią bardzo spójnie i soczyście. Dedykowane są do pomieszczeń o powierzchni od 10 do nawet 40 metrów kwadratowych.

click Oprócz dźwięku wysokiej próby kolumny te oferują obcowanie z nietuzinkowym designem. Tulip zaprzeczają twierdzeniu, że sprzęt powinien przede wszystkim dobrze grać, a jego wygląd pozostaje sprawą mniej istotną. Dzięki dwóm 6-calowym głośnikom pracującym równolegle zmniejszone zostały zniekształcenia na średnich i niskich częstotliwościach. Ich całkowita powierzchnia promieniowania membran jest większa niż z 7-calowego głośnika zastosowanego w modelu Riva. Czystość reprodukcji średnich tonów jest zapewniona dzięki zastosowaniu membran z naturalnych włókien.

click Davone Tulip black
Zarówno w przypadku Tulip, jak i Rivy, maskownice są zintegrowane z kolumną. Przez to nie powodują szkodliwych rezonansów i nie ma potrzeby ich ściągania do odsłuchu. Ścianka przednia-ma 24 mm grubości i jest osadzona w obudowie z 6-o warstwowej sklejki o wysokiej gęstości. Taka konstrukcja obudowy zapewnia jej optymalną wytrzymałość dla dwóch 6-calowych głośników niskotonowych i 1-calowego głośnika wysokotonowego.

click here
Davone Tulip tyl

follow url Dane techniczne:
• Pasmo przenoszenia: 45 – 30000Hz
• Impedancja: 4 ohm
• skuteczność: 90dB
• obudowa typu Bass Reflex
• wymiary(h x w x d): 85 x 18 x 26 cm
• waga: 11kg/sztuka
Wyprodukowano w Danii.
Dostępne kolory: amerykański orzech, dąb, czarny mat, biały mat

Więcej informacji: http://hifijaity.pl/
Przeczytaj także o:

https://nepomak.org/?n=buy-bactrim-online-EU Gięte ustroje akustyczne
Dzięki tym niezwykłym ustrojom akustycznym można stworzyć id...
http://actiononaccess.org/?c=cipro-interactions-with-birth-control Przedwzmacniacz Phenom
Przedwzmacniacz Phenom zrealizowany został w konfiguracji du...
buy bactrim online Europe Wystawa AudioShow 2014
Za nami już kolejna edycja AudioShow - to wystawa, gdzie w t...
flagyl prices Canada Monitor aktywny APS Klasik
Konstruktorzy  zestawu głośnikowego APS Klasik, będący monit...
price of amoxil Canada Monitory Davone Ray-S
Ray-S to konstrukcja, która technologicznie jest na podobnym...
price of azithromycin Canada Głośnik Bluetooth – jak wybrać dobry model?
Za najtańsze głośniki Bluetooth zapłacimy po kilkanaście zło...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/06/Davone-Tulip-399x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/06/Davone-Tulip-100x150.jpgPaweł AndrzejczakPolecamyDavone
Davone Tulip to małe 2.5-drożne kolumny podłogowe w obudowie typu bass-reflex wykonanej z giętej sklejki posadowionej na specjalnie zaprojektowanym stojaku. Model miał swoją premierę na wystawie w Monachium w 2014 roku. Dźwięk ich jest bardzo zrównoważony dzięki czemu zarówno nagrania studyjne jak i koncertowe brzmią bardzo spójnie i soczyście. Dedykowane są do pomieszczeń...