Tag Archives: Encore Seven

Encore Seven Egg Shell

Encore Seven – producent wzmacniaczy lampowych

Firma Encore Seven, producent wzmacniaczy lampowych, z Bielska-Białej, znana coraz szerzej ze swoich zintegrowanych produktów o charakterystycznym wyglądzie, którymi wprowadzila już sporo zamieszania na rynku, wdraża w życie kolejne ciekawe pomysły. Od czasu, gdy pisaliśmy o zapowiadanych zmianach w ofercie tego producenta wzmacniaczy lampowych, minęło już kilka miesięcy. W tym okresie nie tylko pojawiły się nowe modele i nastąpił lifting wyglądu, ale też marka zaczęła zdobywać pozytywne opinie.
Modele Egg-Shell Prestige 15WS oraz 9WST uzyskały bardzo przychylne opinie w testach przeprowadzonych odpowiednio przez „High Fidelity” oraz „Stereo i Kolorowo – Underground”.

 

Posłuchaj lampy, wygraj słuchawki

Producent wzmacniaczy lampowych Encore Seven wraz z salonem Planeta Dźwięku zaprasza na ciągłą prezentację jednego z oferowanych wzmacniaczy lampowych. A przy okazji weź udział w konkursie "Posłuchaj lampy i wygraj słuchawki", w którym każdy ma szansę na zdobycie słuchawek nawet, jeśli nie będzie mógł pojawić się w salonie.

Encore Seven, producent zintegrowanych wzmacniaczy lampowych audio marki Egg-Shell, oraz Planeta Dźwięku, specjalistyczny salon hi-fi w Warszawie, zaprasza na pokaz sprzętu lampowego oraz do udziału w mini-konkursie. Do zdobycia są 3 zestawy cenionych słuchawek Jays a-JAYS One.

 
encore7_egg-shell_prestige_18w_01

Wzmacniacz lampowy Egg-Shell

Właściciel marki Egg-Shell, czyli polska firma Encore Seven, specjalizująca się w produkcji charakterystycznych wzmacniaczy lampowych audio dla domu, przygotowuje nową linię modeli, które zastąpią dotychczasowe. Ulubioną formą designu firmy jest minimalizm. Dlatego nowe wzmacniacze przeszły lifting właśnie tym kierunku.

Z przedniego panelu zniknie pięć przełączników, a w zamian zostanie zastosowana jedna obrotowa gałka odpowiedzialna za zmianę źródła dźwięku.