Epos K1 Black

http://actiononaccess.org/?c=cipro-cost-with-insurance Firma Epos była do tej pory znana z produkcji zestawów Elan, które już opisywaliśmy na naszych stronach. W 2014 roku nastąpiły duże zmiany, zarówno na stanowisku dyrektora marki (Luke Creek – brand director), jak i w całej ofercie zestawów głośnikowych. Łatwo je teraz odróżnić od konkurencji dzięki charakterystycznej, podłużnej szczelinie tunelu bass-refleks. Wśród półkowych kolumn głośnikowych najlepiej oceniane i nagradzane są zgrabne monitory K1.

buy amoxicillin online EU

go here Są to niewielkie zestawy z dwoma przetwornikami. Głośnik wysokotonowy posiada tekstylną kopułkę o średnicy 1 cala (25 mm), która jest umieszczona w małej tubie. Cewka jest chłodzona ferrofluidem i pracuje w układzie magnesu neodymowego. Głośnik średnioniskotonowy zawiera membranę polipropylenową o średnicy 150 mm z mocno wypukłą nakładką przeciwpyłową, która ładnie komponuje się z pozostałymi elementami. Zwrotnica, jak to w Epos, zawiera niewiele elementów. Dla tweetera zastosowano filtr pierwszego rzędu, zaś dla głośnika średnioniskotonowego – filtr drugiego rzędu.

source url  

tetracycline 250mg tablets Epos K1 White

Obudowa Epos K1 zbudowana jest z płyt MDF i dostępna jest tylko w dwóch kolorach: czarny lub biały. Wewnątrz wzmocniono ją odpowiednimi wspornikami, by uniknąć rezonansów całej konstrukcji. Na przedniej ścianie, w dolnej części, znajduje się wspomniany już otwór wylotowy portu bass-refleks w kształcie poziomej szczeliny. Takie rozwiązanie producent nazwał High Velocity Slot Port (HVSP). Według Epos rozwiązanie takie ułatwia przepływ powietrza, a przy tym niweluje szum przemieszczającego się w nim powietrza, oraz wzmacnia brzmienie niskich częstotliwości. Opcjonalnie, firma oferuje maskownice mocowane do obudowy za pomocą magnesów, a także moduł Active-K, zmieniając tę pasywną kolumnę głośnikową w cyfrowe, aktywne monitory.

 

Dane techniczne:

Typ: 2-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka tekstylna 25 mm (1″)
Głośnik średnioniskotonowy: 1 szt., membrana polipropylenowa o średnicy 150 mm (6 cali)
Pasmo przenoszenia: 51 Hz – 30 kHz
Impedancja: 4 Ohmy
Moc znamionowa: 100 W
Efektywność: 88 dB przy 2.83V/1m
Wymiary (szer. x głęb. x wys.): 185 x 226 x 295 mm
Waga: 5,5 kg/szt.

 

Więcej informacji: http://www.eposltd.com/products/stand-mount-loudspeakers/k1/
Przeczytaj także o:

follow link Triangle Signature Delta
Kolumna głośnikowa Triangle Signature Delta jest tańszą kons...
https://nepomak.org/?n=where-to-buy-azithromycin-100mg PMC twenty 24
Koneserzy pięknego, subtelnego basu doskonale orientują się ...
can you buy metronidazole over the counter in UK Vienna Acoustics Beethoven Baby Grand
Ta kolumna głośnikowa jest prawie największym modelem austri...
ampicillin 500mg cost USA Marten Django L
Szwedzka firma Marten opiera swoje produkty głównie na przet...
best place to buy cipro TAD-CE1
Firma TAD (jej pełna nazwa to Technical Audio Devices Labora...
follow Apertura Enigma
Francuski producent zestawów głośnikowych (oraz przewodów) A...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/07/Epos-K1-Black-468x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/07/Epos-K1-Black-117x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podstawkoweActive-K,High Velocity Slot Port,HVSP,Luke Creek
Firma Epos była do tej pory znana z produkcji zestawów Elan, które już opisywaliśmy na naszych stronach. W 2014 roku nastąpiły duże zmiany, zarówno na stanowisku dyrektora marki (Luke Creek - brand director), jak i w całej ofercie zestawów głośnikowych. Łatwo je teraz odróżnić od konkurencji dzięki charakterystycznej, podłużnej...