Adres: Orpelów Numerki 44, 95-082 Dobroń
Telefon: +48 697776777
Strona www: www.fonicamusic.com
Emailinfo@fonicamusic.com

Pełny opis:

FONICA to ekskluzywna marka produktów audio skierowana do najbardziej wymagających odbiorców. Najwyższa jakość wykonania, ekskluzywna oprawa, zaawansowana technologia połączona z drobiazgową precyzją wykonania – to cechy które sprawiają, że nasze produkty zajmują pierwsze miejsce w kategorii sprzętu luksusowego.

Wszystkie elementy gramofonów są wykonane ręcznie w manufakturze w Łodzi.

Nasze produkty są montowane z ręcznie polerowanych i wyselekcjonowanych elementów. Nasza oferta łączy w sobie klasykę wzornictwa z najnowszymi trendami w światowym designie. Asortyment Fonica projektują wykwalifikowani i doświadczeni inżynierowie, których pasją jest muzyka.

Paweł AndrzejczakProducenci audio
Adres: Orpelów Numerki 44, 95-082 Dobroń Telefon: +48 697776777 Strona www: www.fonicamusic.com Email: info@fonicamusic.com Pełny opis: FONICA to ekskluzywna marka produktów audio skierowana do najbardziej wymagających odbiorców. Najwyższa jakość wykonania, ekskluzywna oprawa, zaawansowana technologia połączona z drobiazgową precyzją wykonania - to cechy które sprawiają, że nasze produkty zajmują pierwsze miejsce w kategorii sprzętu luksusowego. Wszystkie elementy...