Fostex GX250MG black

cheapest bactrim online Japoński producent wysokiej klasy słuchawek, mikrofonów, a także głośników, Fostex, wykorzystuje swoją technologię również w swoich, gotowych zestawach. Są one wielką rzadkością w naszym kraju i z tego powodu warto przybliżyć jeden z ich flagowych modeli – GX250MG.

http://www.faeganspub.com/?f=flagyl-400mg-cost-USA

ciprofloxacin 500mg price To 3-drożna konstrukcja, której przód obudowy jest wykonywany ręcznie z dwóch sklejek: drzewa kamforowego (kamforowiec) i eukaliptusa, o grubości 18 mm każda. Tył powstał z płyty MDF o grubości 18 mm. Zaś pozostałe ścianki zbudowane są z trzech płyt o grubości 9 mm każda. Całość następnie powlekane jest podwójną warstwą drewna bukowego i malowane na odpowiedni kolor (ciemny brąz, winna czerwień lub czarny połysk).

cost of antibiotics in America Jako tweeter wykorzystano przetwornik z 1-calową kopułka wykonaną z magnezu o czystości 99,9%. Cewka pracuje w podwójnym układzie magnetycznym: podstawowy magnes ferrytowy o średnicy 90 oraz dodatkowy, 80 mm.Według producenta efektem końcowym jest holograficzne pole akustyczne, które prezentuje szeroki, realistyczny i przejrzysty obraz.

http://www.faeganspub.com/?f=metronidazole-200mg-cost-UK Fostex GX250MG

Głośnik średniotonowy to specjalnie opracowana jednostka o średnicy membrany 5,2 cala, także wykonanej z czystego magnezu. Jednak jej kształt jest mocno pofałdowany (tzw. HR – Hyperbolic Paraboloidal Rotation). Uzyskuje się go poprzez skręcanie pofałdowanego, cienkiego arkusza magnezu, zwiększając w ten sposób odporność na odkształcenia. A w brzmieniu – lepsze rozprowadzenie rezonansów skutkujące dokładniejszą i bardziej naturalną reprodukcję średnich tonów.

Fostex podobne rozwiązanie zastosował w przypadku głośnika niskotonowego. Jego 10-calowa membrana, o zmniejszonej masie, również posiada kształt HR.

Z tyłu obudowy Fostex GX250MG, pośrodku jej wysokości, znajduje się terminal z czterema złączami oraz pokrętło kontrolera MID. Służy on do regulacji poziomu dźwięku od + 1dB do -2dB w przedziale częstotliwości 1,6 kHz – 6 kHz. A w dolnej części widoczne są owalne otwory dwóch portów bass-refleks. Jeden z nich dostrojony jest do częstotliwości 320 Hz, zaś drugi – 2500 Hz.

Fostex GX250MG pasmo
Dane techniczne:
Typ: 3-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka magnezowa o średnicy 1” (25 mm)
Ggłośnik średniotonowy: 1 szt., membrana magnezowa o średnicy 5.2” (130 mm)
Głośnik niskotonowy: 1 szt., membrana o średnicy 250 mm (10 cali)
Pasmo przenoszenia: 40 Hz – 40 kHz
Skuteczność (1W/1m): 90 dB
Impedancja: 4Ω
Moc maksymalna: 150W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1066 x 336 x 389 mm
Ciężar: 56 kg

Cena: ok. 10 500 USD/para
Strona producenta: http://www.fostexinternational.com/index.shtml
Przeczytaj także o:

https://nepomak.org/?n=azithromycin-500mg-price-USA Diapason Adamantes III 25th
Najczęściej spotykamy się z producentami zestawów głośnikowy...
http://www.faeganspub.com/?f=order-zithromax-100mg-online Głośnik plazmowy w Lansche Audio
Prawdopodobnie firma Launsche Audio jest jedynym producentem...
follow site SVS Prime Bookshelf
Do tej pory firma SVS była znana głównie ze swoich subwoofer...
https://nepomak.org/?n=azithromycin-prices-with-insurance Tannoy Definition DC10A
Wśród audiofili są pasjonaci i zwolenicy konstrukcji jednogł...
where can I buy cipro online Jean-Marie Reynaud Euterpe Supreme
Francuski producent zestawów głośnikowych Jean-Marie Reynaud...
http://actiononaccess.org/?c=cipro-price-750mg MBL 101 X-treme
Na codzień mamy do czynienia z zestawami, które promieniują ...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fostex-GX250MG-black-471x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/03/Fostex-GX250MG-black-118x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogowefostex,Hyperbolic Paraboloidal Rotation,kamforowiec,kontroler MID,membrana magnezowa
Japoński producent wysokiej klasy słuchawek, mikrofonów, a także głośników, Fostex, wykorzystuje swoją technologię również w swoich, gotowych zestawach. Są one wielką rzadkością w naszym kraju i z tego powodu warto przybliżyć jeden z ich flagowych modeli - GX250MG. To 3-drożna konstrukcja, której przód obudowy jest wykonywany ręcznie z dwóch sklejek:...