Interkonekty Zodiac

Interkonekty Zodiac są bezpośrednim następcą wysoko ocenianych i nagradzanych Hologramów. Pozostając w podobnym segmencie cenowym, oferują wiele zalet naszych topowych modeli Red Eye Ultimate i Himalaya. Mają teraz lepszy wygląd i parametry, które wynikają z zastosowania do ich budowy komponentów najnowszej generacji o bardzo wysokim standardzie, spotykanych jedynie w produktach z najwyższej półki.

Przewodniki wykonane są z ultra czystej miedzi monokrystalicznej, uzyskanej dzięki technologii OCC i poddanej następnie procesowi kriogenizacji. Technologia OCC (Ohno Continous Cast), dzięki jednorodnej strukturze długiego, pojedynczego kryształu w całym przewodniku sprawia, że sygnał nie napotyka żadnych barier i charakteryzuje się gładkim, szczegółowym przekazem w bardzo szerokim zakresie pasma częstotliwości. Kriogenizacja z kolei polega na dalszych zmianach struktury molekularnej w metalu i zmniejszaniu napięcia wewnętrznego przez zamrażanie ciekłym azotem w bardzo niskiej temperaturze -196 do -250°C.

Interkonekty Zodiac konfekcjonowane są złoconymi wtyczkami WBT-0114 Cu Nextgen, w których zminimalizowana została powierzchnia styku dla redukcji niekorzystnych zjawisk magnetycznych, takich jak prądy wirowe i inne szkodliwe zjawiska związane ze zbyt dużą masą metalu na łączeniach.

Interkonekt Zodiac

Kable sygnałowe z serii Zodiac dostępne są również w wersji zbalansowanej z zakończeniami XLR i w postaci cyfrowej łączówki 75 Ohm RCA lub 110 Ohm XLR oraz jako interkonekty phono, z jednej strony zakończone wtykami RCA, a od strony ramienia albo 5 DIN, albo RCA. Standardowe długości to: 1, 1,5, 2m.

Kable po etapie produkcji są testowane, a następnie poddawane procesowi formowania profesjonalnym kondycjonerem. Oznacza to, że trafiając do klienta, są już w pełni „wygrzane” i nie wymagają wielomiesięcznego oczekiwania na ostateczne ułożenie się w systemie. Po krótkotrwałej adaptacji brzmią pełnią swoich możliwości i ich działanie nie zmienia się.

Cena detaliczna: 2960 zł/2 x 1mb

Więcej informacji: http://www.kblsound.com/pl/

 
Przeczytaj także o:

http://www.wanderingbears.co.uk/?w=antibiotics-price-without-insurance Wzmacniacz lampowy Egg-Shell
Właściciel marki Egg-Shell, czyli polska firma Encore Sev...
buy azithromycin 250mg USA Kolumny Holophony i przewody Dreamlink
AVATAR AUDIO. PASSION ADVANTAGE / Przewaga dzięki pasji to a...
flagyl to buy online Przedwzmacniacz Phenom
Przedwzmacniacz Phenom zrealizowany został w konfiguracji du...
http://actiononaccess.org/?c=buying-bactrim-online-UK ATC SCM 11
Niewielki monitor ATC SCM 11 to drugi model z serii Entry (w...
see url Kruger&Matz Passion 5.0
Kruger&Matz Passion to zestaw kolumn głośnikowych, które...
http://www.olvarwood.com.au/?o=what-dose-of-tetracycline-for-pneumonia Holophony Numer Dwa
Holophony to prawdopodobnie jedyne dostępne na rynku kolumny...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/01/Interkonekty-Zodiac-600x443.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/01/Interkonekty-Zodiac-150x111.jpgPaweł AndrzejczakPolecamyKriogenizacja,Ohno Continous Cast
Interkonekty Zodiac są bezpośrednim następcą wysoko ocenianych i nagradzanych Hologramów. Pozostając w podobnym segmencie cenowym, oferują wiele zalet naszych topowych modeli Red Eye Ultimate i Himalaya. Mają teraz lepszy wygląd i parametry, które wynikają z zastosowania do ich budowy komponentów najnowszej generacji o bardzo wysokim standardzie, spotykanych jedynie w...