Kruger&Matz

click Z myślą o wszystkich tych, którzy oprócz dobrego brzmienia z telewizora cenią sobie estetykę, Kruger&Matz rozszerzył swój asortyment o dwa eleganckie zestawy kolumn aktywnych. Smukła kolumna z wbudowanym wzmacniaczem rozwiązuje problemy związane z doborem dodatkowego sprzętu oraz koniecznością podłączania dużej ilości kabli.

http://actiononaccess.org/?c=metronidazole-and-oral-contraceptives

go to link W czasie prezentacji premier produktowych Kruger&Matz pokazał dwa tego typu rozwiązania. Pierwszą z propozycji  jest zestaw Passion 2.0. Dwie 3-drożne kolumny podłogowe o mocy wyjściowej 2×80 W gwarantują głębokie i zrównoważone brzmienie, dostarczając tym samym niezapomnianych wrażeń. Z przodu każdej z kolumn znajdują się dwa 5-calowe głośniki średniotonowe oraz tweeter z neodymowym magnesem i membraną wykonaną z wysokiej jakości jedwabiu. Z boku umieszczony został 8-calowy głośnik niskotonowy zapewniający mocną reprodukcję najniższych częstotliwości, której efektem jest duża dynamika mocnych basowych dźwięków.

low cost metronidazole online Kruger&Matz Passion

click  

buy amoxil in Naples Italy Podobne rozwiązanie Kruger&Matz prezentuje w aktywnym zestawie kolumn Journey 2.0 o mocy 2x60W. Na przodzie każdej z 3-drożnych kolumn umieszczono dwa 4-calowe głośniki średniotonowe oraz 1-calowy głośnik wysokotonowy. Całości dopełnia 8-calowy głośnik basowy, znajdujący się z boku kolumny.

http://www.faeganspub.com/?f=buy-amoxicillin-in-Lublin-Poland Kruger&Matz Journey

https://nepomak.org/?n=amoxicillin-250-mg-pill Każdy z tych zestawów posiada szeroki wachlarz możliwości. Wyposażenie w port USB, czytnik kart SD oraz dwa wejścia RCA urządzenie pozwala na bezpośrednie odtwarzanie zawartości audio z przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Ci, którzy swoją całą cyfrową bibliotekę muzyczną przetrzymują na telefonie docenią możliwość szybkiego parowania smartfona za pomocą łączności Bluetooth. Ciekawą opcją jest też możliwość odbierania stacji radiowych.

Nowe aktywne kolumn głośnikowych Kruger&Matz to nie tylko wysoka jakość dźwięku, ale również niespotykany w tego typu zestawach design. Elegancka i smukła obudowa kolumn pokryta fornirowanym drewnem, które z przodu dopełnia fortepianowa czerń sprawiają, że będą się świetnie prezentować w każdym wnętrzu.

 

Poza dwoma zestawami kolumn podłogowych swoją premierę miały również dwa zestawy aktywnych kolumn półkowych. W eleganckiej obudowie z fornirowanym drewnem każda z kolumn z zestawu Insipre 2.0 skrywa 5 calowy głośnik średniotonowy oraz tweeter.

Kruger&Matz Insipre

 

Ostatni z zaprezentowanych zestawów różni się od pozostałych przede wszystkim wyglądem – obudowa kolumn Prime 2.0 została wykonana z plastiku. W jej wnętrzu umieszczono 4-calowy głośnik średniotonowy i 1-calowy głośnik wysokotonowy. Oba zestawy posiadają wbudowany moduł Bluetooth oraz dwa wejścia RCA, co daje możliwość podłączenia zewnętrznych źródeł dźwięku.

Kruger&Matz Prime

 

Ceny zestawów kolumn aktywnych:

  • Passion 2.0 – 1299 zł,
  • Journey 2.0 – 799 zł
  • Prime 2.0 – 499 zł
  • Inspire 2.0 – 499 zł

Więcej informacji: http://www.krugermatz.com/

 
Przeczytaj także o:

source link Wzmacniacz lampowy Egg-Shell
Właściciel marki Egg-Shell, czyli polska firma Encore Sev...
http://www.faeganspub.com/?f=cost-of-amoxil-NZ Gięte ustroje akustyczne
Dzięki tym niezwykłym ustrojom akustycznym można stworzyć id...
follow link ATC SCM 11
Niewielki monitor ATC SCM 11 to drugi model z serii Entry (w...
amoxil cost US AudioShow 2015
I w tym roku amatorzy, pasjonaci i profesjonaliści sprzętu a...
see Divine Acoustics Elektra 3
Kolumna podłogowa Divine Acoustics Elektra 3 posiada dość ni...
follow link Holophony Numer Cztery
Holophony to prawdopodobnie jedyne dostępne na rynku kolumny...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/09/KrugerMatz-600x429.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/09/KrugerMatz-150x107.jpgPaweł AndrzejczakPolecamyInsipre,Journey,Kruger&Matz,Passion,Prime
Z myślą o wszystkich tych, którzy oprócz dobrego brzmienia z telewizora cenią sobie estetykę, Kruger&Matz rozszerzył swój asortyment o dwa eleganckie zestawy kolumn aktywnych. Smukła kolumna z wbudowanym wzmacniaczem rozwiązuje problemy związane z doborem dodatkowego sprzętu oraz koniecznością podłączania dużej ilości kabli. W czasie prezentacji premier produktowych Kruger&Matz pokazał dwa...