Konwerter CSR D2

ciprofloxacin used for sore throat Konwertery DAC/ADC to urządzenia dość często stosowane przez audiofili. Są to przetworniki, które zmieniają sygnał audio z postaci cyfrowej na analogową (DAC), lub odwrotnie (ADC).

source Najczęściej taki konwerter DAC jest samodzielnym urządzeniem przetwarzającym sygnał cyfrowy na analogowy, który następnie zostaje skierowany do wzmacniacza audio. Dlatego też posiada wejścia cyfrowe np. koaksjalne, optyczne, USB oraz wyjście analogowe w postaci RCA lub XLR, itp.

http://actiononaccess.org/?c=how-much-does-ampicillin-cost

https://nepomak.org/?n=cost-of-azithromycin-with-insurance Konwerter D-2 jest przykładem wzorcowej rzetelności w zakresie sposobów zasilania oraz egzekucji wyjściowych układów analogowych. Przetwornik scalony wykorzystany w D-2 umożliwia konwersję w formacie CD AUDIO 16bit/44.1kHz, PRO-AUDIO 16, 18, 20, 24bit/48kHz, DVD AUDIO 24bit/96kHz. Układy wejściowe przetwornika akceptują poziom transmisji SPDIF.

metronidazole 400mg price USA Zasilacz konwertera D-2 wyposażony jest w specjalnie przygotowany wielosekcyjny transformator toroidalny o mocy 200W, którego uzwojenia osłonięte zostały ekranami Faraday’a ograniczającymi spektrum zakłóceń. Wysokiej klasy niskoimpedancyjne kondensatory o łącznej pojemność 200.000 uF stanowią układ filtrujący zasilaczy zbudowanych w oparciu o diody typu FRED. Poszczególne napięcia dla każdej z sekcji stabilizowane są za pomocą hybrydowych regulatorów napięcia z serii UPVR o rekordowo małej impedancji, bardzo dużej szybkości i szumach własnych na ekstremalnie niskim poziomie. Tego rodzaju topologia umożliwia osiągnięcie lepszych parametrów zasilania niż przy wykorzystaniu akumulatorów. W rezultacie konwerter D-2 oferuje naturalne bardzo precyzyjne przetwarzanie. Wielu użytkowników podkreśla iż to urządzenie w minimalnym stopniu posiada określoną własną „osobowość” odkrywając wiele niuansów odtwarzanych nagrań.

 

Konwerter CSR D2 tyl

 

D-2 nie jest jedynym przetwornikiem analogowo-cyfrowym w ofercie Chris Sound Research. Wyższe miejsce zajmuje urządzenie z oznaczeniem D-1.
Więcej informacji: http://hifijaity.pl/produkt/d-2-digital-to-analog-converter/

 

 
Przeczytaj także o:

see url Parawan akustyczny
Parawan akustyczny powstał z myślą o tych, którzy nie mają m...
http://www.faeganspub.com/?f=amoxil-order-online-UK Dynaudio BM5 MKIII
Monitor bliskiego pola Dynaudio BM5 MKIII jest następcą wyją...
http://actiononaccess.org/?c=order-ampicillin-online-Australia Absorbery BIG FOOT
Właściwa izolacja sprzętu audio od drgań jest wciąż bardzo n...
https://nepomak.org/?n=amoxicillin-prices-US Himalaya - flagowa seria kabli KBL Sound
Z przyjemnością anonsujemy na stronach Loudspeaker.pl uroczy...
click Zestawy głośnikowe Exelion
Włoska manufaktura Exelion, mająca swoją siedzibę w Abruzji ...
watch Holophony Numer Dwa
Holophony to prawdopodobnie jedyne dostępne na rynku kolumny...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/10/Konwerter-CSR-D2-600x400.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/10/Konwerter-CSR-D2-150x100.jpgPaweł AndrzejczakPolecamyADC,analog to digital,CSR,DAC,digital to analog,konwerter
Konwertery DAC/ADC to urządzenia dość często stosowane przez audiofili. Są to przetworniki, które zmieniają sygnał audio z postaci cyfrowej na analogową (DAC), lub odwrotnie (ADC). Najczęściej taki konwerter DAC jest samodzielnym urządzeniem przetwarzającym sygnał cyfrowy na analogowy, który następnie zostaje skierowany do wzmacniacza audio. Dlatego też posiada wejścia cyfrowe np....