Passion 5.0

source site Kruger&Matz Passion to zestaw kolumn głośnikowych, które poprzez dojrzałe, zrównoważone brzmienie dostarczą słuchaczom niezapomnianych wrażeń. To, co wyróżnia te kolumny, to przestrzeń prezentowana nie tylko w trybie wielokanałowym, ale również w stereo. W ofercie marki zestaw Passion dostępny jest w dwóch wariantach: 2.0 i 5.0. Podstawowym elementem obydwu zestawów są dwie 3-drożne kolumny przednie. Ich stabilne brzmienie zostało osiągnięte dzięki odpowiedniej budowie i zastosowanym przetwornikom.

enter

https://courtneybarnett.com.au/?c=flagyl-cheap-UK Wysoka skuteczność, wynosząca 91 dB umożliwia współpracę ze wzmacniaczami o mniejszej mocy wyjściowej i zapewnia efektywne, czyste brzmienie. Z przodu każdej z kolumn znajdują się dwa 5-calowe głośniki średniotonowe oraz tweeter. Z boku umieszczony został 8-calowy głośnik niskotonowy zapewniający mocną reprodukcję najniższych częstotliwości, której efektem jest duża dynamika zróżnicowanego basu.

http://www.wanderingbears.co.uk/?w=buy-bactrim-online-Phoenix W zestawie Passion 5.0 znalazły się także dwie kolumny efektowe. Wbudowane głośniki: nisko-średnio tonowe i wysokotonowy kreują bogate brzmienie, zapewniając szczegółowy dźwięk przestrzenny. Ostatnim elementem zestawu jest kolumna centralna, z dwoma 5-calowymi głośnikami nisko-średniotonowymi i dopełniającym je tweeterem, której zadaniem jest eksponowanie angażującego widza dźwięku dialogów oraz muzyki przedniej sceny.

 

Kruger Matz Passion

 

We wszystkich kolumnach zestawu Passion wykorzystano tej samej wielkości tweetery z jedwabną kopułką, dzięki czemu wysokie tony charakteryzują się jednolitym brzmieniem w konfiguracji wielokanałowej. Podobną konstrukcję z wykorzystaniem celulozowych membran mają też przetworniki zastosowane w głośnikach średniotonowych kolumn podłogowych oraz nisko-średniotonowych w przypadku kolumn efektowych i centralnej.

Prezentacja filmowa kolumn głośnikowych Passion: https://youtu.be/VIl42lB1Rmc

Zestaw Passion wyróżnia także niebanalny design. Umieszczenie głośnika basowego z boku kolumn podłogowych sprawia, że zachowują one smukłą linię, a tym samym zajmują mniej miejsca, dzięki czemu z łatwością można je wkomponować w każdą przestrzeń.

Kolumny Passion doskonale sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Konstrukcja obudowy, wykonanej z płyty MDF pokrytej fornirowanym drewnem, w połączeniu z elementami w kolorze fortepianowej czerni, doda każdej przestrzeni eleganckiego charakteru. Kolumny podłogowe Passion można ustawić na dodatkowych podstawkach, dzięki czemu nie tylko świetnie wyglądają, ale także zapewniają stabilność i izolację od podłoża, co pozytywnie wpływa na jakość dźwięku.

Sugerowana cena detaliczna: zestaw 2.0 – 1199 zł, zestaw 5.0 – 1599 zł.

 

Więcej informacji na:
www.krugermatz.com
https://www.facebook.com/krugermatz

 
Przeczytaj także o:

azithromycin 500mg NZ Gramofon Fonica F900 VIOLIN
Pomysł produkcji gramofonów zrodził się w 2010 roku w głowie...
best antibiotics for bacterial infection ATC SCM 11
Niewielki monitor ATC SCM 11 to drugi model z serii Entry (w...
go to site Kolumny głośnikowe JAF
JAF jest polską manufakturą wytwarzającą zespoły głośnikowe....
taking ciprofloxacin while trying to conceive Kabel sieciowy Sulek Audio
Kabel sieciowy to element, z którym każdy użytkownik sprzętu...
http://actiononaccess.org/?c=zithromax-100mg-cost-Canada Himalaya - flagowa seria kabli KBL Sound
Z przyjemnością anonsujemy na stronach Loudspeaker.pl uroczy...
http://www.wanderingbears.co.uk/?w=ciprofloxacin-treating-ear-infections Holophony Numer Dwa
Holophony to prawdopodobnie jedyne dostępne na rynku kolumny...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/12/Passion-5.0-600x400.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/12/Passion-5.0-150x100.jpgPaweł AndrzejczakPolecamy
Kruger&Matz Passion to zestaw kolumn głośnikowych, które poprzez dojrzałe, zrównoważone brzmienie dostarczą słuchaczom niezapomnianych wrażeń. To, co wyróżnia te kolumny, to przestrzeń prezentowana nie tylko w trybie wielokanałowym, ale również w stereo. W ofercie marki zestaw Passion dostępny jest w dwóch wariantach: 2.0 i 5.0. Podstawowym elementem obydwu zestawów są...