Magnat Quantum Edelstein

http://www.faeganspub.com/?f=price-of-doxycycline-Australia Wyjątkowo niewielkie rozmiary zestawu głośnikowego Magnat Quantum Edelstein w połączeniu z dużą, bo aż 90 dB, wydajnością akustyczną – to efekt pracy inżynierów niemieckiego producenta, znanego również w naszym kraju, firmy Magnat, którzy skorzystali ze swego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie rozwoju kolumn głośnikowych.

follow url Stworzyli oni konstrukcję prostą, elegancką, bez ekstrawagancji, czy zbędnych elementów dekoracyjnych, która nadaje niezwykłej szlachetności temu produktowi przeznaczonego dla wymagającego słuchacza. Całość dopełnia wyjątkowo szerokie, jak na tak kompaktową kolumnę głośnikową, pasmo przenoszenia wynoszące od 34 do 50 000 Hz.

cipro price 750mg

how to buy antibiotics in USA Obudowa zbudowana została z płyt MDF, zaś panel przedni z obrabianego (tzw. „drapanego” i anodyzowanego) aluminium, polerowanego wokół obu głośników. Podwójna płyta podstawy jest również wytwarzana z litego aluminium oraz polerowanego szkła akrylowego. Maskownica z tkaniną wysokiej jakości przymocowana jest za pomocą magnesów. Opcjonalnie występują dwa kolory wykończenia: biały lub czarny, oba na wysoki połysk.

zithromax buy Canada Magnat Quantum Edelstein cabinet

http://actiononaccess.org/?c=buy-ampicillin-in-Sweden Zestaw głośnikowy Magnat Quantum Edelstein to 2-drożny system bass reflex. Głośnik średnio-niskotonowy o średnicy 110 mm posiada aluminiowo-ceramiczną, wielowarstwową (tzw. kanapka) membranę. Jego odpowiednio ukształtowany, odlewany kosz z aluminium zapobiega drganiom własnym oraz efektom kompresji i turbulencji przepływającego powietrza.

http://www.faeganspub.com/?f=metronidazole-cost-Mexico Głośnik wysokotonowy to przetwornik z jedwabną kopułką o średnicy 25 mm, z magnesem neodymowym. Przymocowany został do panelu przedniego za pomocą odpowiedniego, amortyzującego, połączenia mechanicznego, które zapobiega przenoszeniu drgań przetwornika na płytę czołową kolumny głośnikowej.

https://nepomak.org/?n=buy-cipro-in-Izmir-Turkey  

Quantum Edelstein Chassis

W tylnej części obudowy Magnat Quantum Edelstein zamontowano tunel bass-reflex o dużym przekroju oraz pojedyńcze, pozłacane i zatopione w akrylu, złącze terminala na płycie aluminiowej.

 

Magnat-Quantum-Edelstein-Back

 

Dane techniczne:

Typ: 2-drożny, bass reflex
Głośnik wysokotonowy: 1 szt. kopułka jedwabna o średnicy 25 mm,
Głośnik średnio-niskotonowy: 1 szt., membrana ceramiczno-aluminiowa o średnicy 4,5 cala (110 mm)
Moc znamionowa: 75 W
Moc muzyczna: 150 W
Efektywność (2,8V/1m): 90 dB
Impendancja: 4 – 8 Ohm
Pasmo przenoszenia: 34 – 50 000 Hz
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2500 Hz
Rekomendowana moc wzmacniacza: powyżej 30 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 232 x 135 x 246 mm
Ciężar: 5 kg
Wykończenie: biały lub czarny, oba wysoki połysk,

 
Przeczytaj także o:

go site YG Acoustics Sonja 1.3
Kolumna głośnikowa YG Acoustics Sonja™ warta jest bliższego ...
http://actiononaccess.org/?c=amoxicillin-prices-without-insurance MartinLogan Motion 40
MartinLogan to amerykański producent, który zasłynął dzięki ...
http://www.faeganspub.com/?f=azithromycin-500mg-price-USA Wharfedale Jade 3
Produkty angielskiej firmy Wharfedale często mają zastosowan...
source Acoustic Zen Crescendo Mark II
Nawiązując do naszego artykułu o linii transmisyjnej w kolum...
tetracycline price no insurance Advance Acoustic K11s
Advance Acoustic to francuski producent zestawów głośnikowyc...
source url Audiovector SR3 Avantgarde Arreté
Duński Audiovector oferuje, w ramach serii SR3, 4 modele zes...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2013/12/Magnat-Quantum-Edelstein-429x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2013/12/Magnat-Quantum-Edelstein-107x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podstawkoweakuminium,bass reflex,Magnat,magnes neodymowy,membrana aluminiowo ceramiczna
Wyjątkowo niewielkie rozmiary zestawu głośnikowego Magnat Quantum Edelstein w połączeniu z dużą, bo aż 90 dB, wydajnością akustyczną - to efekt pracy inżynierów niemieckiego producenta, znanego również w naszym kraju, firmy Magnat, którzy skorzystali ze swego wieloletniego doświadczenia w dziedzinie rozwoju kolumn głośnikowych. Stworzyli oni konstrukcję prostą, elegancką, bez ekstrawagancji,...