Marten Django L black

click Szwedzka firma Marten opiera swoje produkty głównie na przetwornikach Accuton’a z ceramicznymi membranami oraz nisko- i wysokotonowymi głośnikami produkcji Seas. Umieszcza je w obudowach o bardzo ładnym wyglądzie i wysokiej jakości wykończeniu. W ten sposób jednoznacznie daje znać słuchaczowi, że są to produkty z najwyższej półki, spełniające oczekiwania dojrzałego audiofila. Jedna z jego serii Django to dwa modele: większy Django XL, który stał się bestsellerem, oraz jego mniejsza wersja – Django L.

https://nepomak.org/?n=amoxicillin-prices-NZ

http://actiononaccess.org/?c=taking-antibiotics-with-painkillers Ten drugi to konstrukcja 2-drożna typu bass-refleks, lecz posiadająca 3 głośniki. Dwa z nich to, specjalnie przygotowane przez Seas’a, przetworniki średnio-niskotonowe, z membraną aluminiową pokrytą warstwą ceramiczną, o średnicy 8 cali (200 mm). Powyżej nich znajduje się głośnik wysokotonowy też z ceramiczną membraną firmy Accuton. Wszystkie zabezpieczono ochronną siatką przed uszkodzeniem delikatnej ceramiki.

http://www.faeganspub.com/?f=ciprofloxacin-used-for-anthrax Marten Django L
Częstotliwość podziału zwrotnicy wynosi 1800 Hz, drugiego rzędu w obu torach. Z tego wynika, że oba głośniki niskotonowe pracują we wspólnym pasmie. Wszystkie połączenia kablowe wewnątrz zestawu Marten Django L wykonano z produktów amerykańskiej firmy Jorma Design.

buy zithromax online USA Całość umieszczono w obudowie z płyty MDF o grubości 22 mm, pochylonej nieco do tyłu i z mocno zaokrąglonymi górnym i dolnym brzegami przedniej ściany. Z tyłu znajduje się terminal w postaci pojedyńczego złącza firmy WBT, a podstawa wykonana została z anodyzowanego aluminium. Do niej dołączono szerokie i masywne kolce. Przy wysokości 114 cm i wadze 34 kilogramów oznacza to, że Marten nie oszczędzał na usztywnieniach w celu zmniejszenia rezonansów własnych tej kolumny głośnikowej. Wykończenie dostępne jest jedynie w dwóch kolorach:
czarny i srebrno-szarym, oba w wysokim połysku.

see url Marten Django L terminal

ciprofloxacin used for anthrax  

http://actiononaccess.org/?c=azithromycin-buy-online-US Dane techniczne:

Typ: 2-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., membrana z ceramiki 1,25 cala (32 mm), produkcji Accuton
Głośnik średnio-niskotonowy: 2 szt., membrana aluminiowo-ceramiczna o średnicy 8 cali (200 mm), produkcji Seas
Pasmo przenoszenia (przy ±3dB): 27 Hz – 30 kHz
Skuteczność (1m/2,83V): 88 dB
Impedancja: 6 Ohmów
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 1,8 kHz
Wymiary(wys. x szer. x głęb.): 114 × 25,3 × 41,5 cm
Waga: 34 kg

Więcej informacji: https://www.marten.se/django/django_l.htm
Przeczytaj także o:

buy flagyl in Australia TAD Evolution One
Firma TAD (Technical Audio Devices) z Japonii powiększyła sw...
http://actiononaccess.org/?c=buy-ampicillin-500mg-online-USA Bowers & Wilkins CM10
Niedawno firma Bowers & Wilkins zaprezentowała flagowy m...
antibiotics without seeing a doctor Triton Seven Tower
Zestaw głośnikowy Triton Seven Tower firmy GoldenEar Technol...
source Monitor Audio GX100
Dobrze znana w naszym kraju firma Monitor Audio w swej szero...
can you buy doxycycline over the counter in NZ Boenicke W8
Myśląc o producentach zestawów głośnikowych mamy w głowie wy...
go MartinLogan Bravado
Ta niewielka kolumna może być wskaźnikiem trendu, jaki powol...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Marten-Django-L-black-600x480.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Marten-Django-L-black-150x120.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweAccuton,Jorma Design,SEAS,WBT
Szwedzka firma Marten opiera swoje produkty głównie na przetwornikach Accuton'a z ceramicznymi membranami oraz nisko- i wysokotonowymi głośnikami produkcji Seas. Umieszcza je w obudowach o bardzo ładnym wyglądzie i wysokiej jakości wykończeniu. W ten sposób jednoznacznie daje znać słuchaczowi, że są to produkty z najwyższej półki, spełniające oczekiwania dojrzałego...