Marten Django L black

where can I find cymbalta or cymbalta Szwedzka firma Marten opiera swoje produkty głównie na przetwornikach Accuton’a z ceramicznymi membranami oraz nisko- i wysokotonowymi głośnikami produkcji Seas. Umieszcza je w obudowach o bardzo ładnym wyglądzie i wysokiej jakości wykończeniu. W ten sposób jednoznacznie daje znać słuchaczowi, że są to produkty z najwyższej półki, spełniające oczekiwania dojrzałego audiofila. Jedna z jego serii Django to dwa modele: większy Django XL, który stał się bestsellerem, oraz jego mniejsza wersja – Django L.

price of luvox online

best drug for obsessive compulsive disorder Ten drugi to konstrukcja 2-drożna typu bass-refleks, lecz posiadająca 3 głośniki. Dwa z nich to, specjalnie przygotowane przez Seas’a, przetworniki średnio-niskotonowe, z membraną aluminiową pokrytą warstwą ceramiczną, o średnicy 8 cali (200 mm). Powyżej nich znajduje się głośnik wysokotonowy też z ceramiczną membraną firmy Accuton. Wszystkie zabezpieczono ochronną siatką przed uszkodzeniem delikatnej ceramiki.

Marten Django L
Częstotliwość podziału zwrotnicy wynosi 1800 Hz, drugiego rzędu w obu torach. Z tego wynika, że oba głośniki niskotonowe pracują we wspólnym pasmie. Wszystkie połączenia kablowe wewnątrz zestawu Marten Django L wykonano z produktów amerykańskiej firmy Jorma Design.

Całość umieszczono w obudowie z płyty MDF o grubości 22 mm, pochylonej nieco do tyłu i z mocno zaokrąglonymi górnym i dolnym brzegami przedniej ściany. Z tyłu znajduje się terminal w postaci pojedyńczego złącza firmy WBT, a podstawa wykonana została z anodyzowanego aluminium. Do niej dołączono szerokie i masywne kolce. Przy wysokości 114 cm i wadze 34 kilogramów oznacza to, że Marten nie oszczędzał na usztywnieniach w celu zmniejszenia rezonansów własnych tej kolumny głośnikowej. Wykończenie dostępne jest jedynie w dwóch kolorach:
czarny i srebrno-szarym, oba w wysokim połysku.

Marten Django L terminal

 

Dane techniczne:

Typ: 2-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., membrana z ceramiki 1,25 cala (32 mm), produkcji Accuton
Głośnik średnio-niskotonowy: 2 szt., membrana aluminiowo-ceramiczna o średnicy 8 cali (200 mm), produkcji Seas
Pasmo przenoszenia (przy ±3dB): 27 Hz – 30 kHz
Skuteczność (1m/2,83V): 88 dB
Impedancja: 6 Ohmów
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 1,8 kHz
Wymiary(wys. x szer. x głęb.): 114 × 25,3 × 41,5 cm
Waga: 34 kg

Więcej informacji: https://www.marten.se/django/django_l.htm
Przeczytaj także o:

ciprofloxacin price 250mg Diapason Adamantes III 25th
Najczęściej spotykamy się z producentami zestawów głośnikowy...
buy amoxil in El Paso Texas TX USA Naim Ovator S-600
Firma Naim jest znana nie tylko z produkcji wzmacniaczy i od...
http://www.canadianearthinstitute.org/?c=doxycycline-price-Canada Głośnik plazmowy w Lansche Audio
Prawdopodobnie firma Launsche Audio jest jedynym producentem...
click SVS Prime Bookshelf
Do tej pory firma SVS była znana głównie ze swoich subwoofer...
buy 20 mg celexa tablets cheaper Morel Octave 6 Limited Edition
Firma Morel to izraelski producent przetworników (zarówno do...
buy tetracycline online Bratislava Jean-Marie Reynaud Euterpe Supreme
Francuski producent zestawów głośnikowych Jean-Marie Reynaud...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Marten-Django-L-black-600x480.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Marten-Django-L-black-150x120.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogowe
Szwedzka firma Marten opiera swoje produkty głównie na przetwornikach Accuton'a z ceramicznymi membranami oraz nisko- i wysokotonowymi głośnikami produkcji Seas. Umieszcza je w obudowach o bardzo ładnym wyglądzie i wysokiej jakości wykończeniu. W ten sposób jednoznacznie daje znać słuchaczowi, że są to produkty z najwyższej półki, spełniające oczekiwania dojrzałego...