Marten Django L black

click Szwedzka firma Marten opiera swoje produkty głównie na przetwornikach Accuton’a z ceramicznymi membranami oraz nisko- i wysokotonowymi głośnikami produkcji Seas. Umieszcza je w obudowach o bardzo ładnym wyglądzie i wysokiej jakości wykończeniu. W ten sposób jednoznacznie daje znać słuchaczowi, że są to produkty z najwyższej półki, spełniające oczekiwania dojrzałego audiofila. Jedna z jego serii Django to dwa modele: większy Django XL, który stał się bestsellerem, oraz jego mniejsza wersja – Django L.

https://nepomak.org/?n=amoxicillin-prices-NZ

http://actiononaccess.org/?c=taking-antibiotics-with-painkillers Ten drugi to konstrukcja 2-drożna typu bass-refleks, lecz posiadająca 3 głośniki. Dwa z nich to, specjalnie przygotowane przez Seas’a, przetworniki średnio-niskotonowe, z membraną aluminiową pokrytą warstwą ceramiczną, o średnicy 8 cali (200 mm). Powyżej nich znajduje się głośnik wysokotonowy też z ceramiczną membraną firmy Accuton. Wszystkie zabezpieczono ochronną siatką przed uszkodzeniem delikatnej ceramiki.

http://www.faeganspub.com/?f=ciprofloxacin-used-for-anthrax Marten Django L
Częstotliwość podziału zwrotnicy wynosi 1800 Hz, drugiego rzędu w obu torach. Z tego wynika, że oba głośniki niskotonowe pracują we wspólnym pasmie. Wszystkie połączenia kablowe wewnątrz zestawu Marten Django L wykonano z produktów amerykańskiej firmy Jorma Design.

buy zithromax online USA Całość umieszczono w obudowie z płyty MDF o grubości 22 mm, pochylonej nieco do tyłu i z mocno zaokrąglonymi górnym i dolnym brzegami przedniej ściany. Z tyłu znajduje się terminal w postaci pojedyńczego złącza firmy WBT, a podstawa wykonana została z anodyzowanego aluminium. Do niej dołączono szerokie i masywne kolce. Przy wysokości 114 cm i wadze 34 kilogramów oznacza to, że Marten nie oszczędzał na usztywnieniach w celu zmniejszenia rezonansów własnych tej kolumny głośnikowej. Wykończenie dostępne jest jedynie w dwóch kolorach:
czarny i srebrno-szarym, oba w wysokim połysku.

Marten Django L terminal

 

Dane techniczne:

Typ: 2-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., membrana z ceramiki 1,25 cala (32 mm), produkcji Accuton
Głośnik średnio-niskotonowy: 2 szt., membrana aluminiowo-ceramiczna o średnicy 8 cali (200 mm), produkcji Seas
Pasmo przenoszenia (przy ±3dB): 27 Hz – 30 kHz
Skuteczność (1m/2,83V): 88 dB
Impedancja: 6 Ohmów
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 1,8 kHz
Wymiary(wys. x szer. x głęb.): 114 × 25,3 × 41,5 cm
Waga: 34 kg

Więcej informacji: https://www.marten.se/django/django_l.htm
Przeczytaj także o:

buy flagyl in Australia Triangle Signature Delta
Kolumna głośnikowa Triangle Signature Delta jest tańszą kons...
http://actiononaccess.org/?c=buy-ampicillin-500mg-online-USA Vithone Paradise
Zestawy naścienne Vithone Paradise to niezwykłe kolumny głoś...
antibiotics without seeing a doctor Zingali Client Name Evo 1.5
Firma Zingali Acoustic często porównywana jest do Ferrari, a...
source PMC twenty 24
Koneserzy pięknego, subtelnego basu doskonale orientują się ...
can you buy doxycycline over the counter in NZ Dali RUBICON 8
Firma Dali oferuje zestawy głośnikowe rodzinami, czyli w ram...
go Tannoy Revolution XT 6F
W skład serii Revolution XT szkockiej firmy Tannoy wchodzą d...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Marten-Django-L-black-600x480.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Marten-Django-L-black-150x120.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweAccuton,Jorma Design,SEAS,WBT
Szwedzka firma Marten opiera swoje produkty głównie na przetwornikach Accuton'a z ceramicznymi membranami oraz nisko- i wysokotonowymi głośnikami produkcji Seas. Umieszcza je w obudowach o bardzo ładnym wyglądzie i wysokiej jakości wykończeniu. W ten sposób jednoznacznie daje znać słuchaczowi, że są to produkty z najwyższej półki, spełniające oczekiwania dojrzałego...