MBL 100 X-treme

https://nepomak.org/?n=buy-cheap-tetracycline-UK Na codzień mamy do czynienia z zestawami, które promieniują dźwiękiem w jedną stronę – do przodu. Ale ostatnio pojawiły się kolumny głośnikowe generujące dźwięk dookólny, czyli równomiernie wokół głośnika, w poziomie. Są to bardzo ciekawe konstrukcje, które być może wskazują najbliższy trend na rynku.
Jedną z nich, MBL 101 X-treme, produkowana w Eberswalde (25 km od naszej granicy), przedstawiamy poniżej wraz z filmami ukazującymi jej montaż.

source

http://www.faeganspub.com/?f=price-of-doxycycline-UK MBL 101 X-treme składa się z dwóch części – wież. Jedna z nich posiada 3 pary przetworników, rozmieszczonych symetrycznie w pionie oraz jedna kopułka wysokotonowa zamontowana na szczycie (jego na zdjęciu nie widać, gdyż zobaczyć go można patrząc na zestaw z góry). Budowę każdej z tych drgających kul przedstawiają poniższe filmy. Jako, że każdy centymetr kwadratowy tych olbrzymich kul przetworników niskotonowych wytwarza dźwięk o takiej samej intensywności jak środkowa część membrany tradycyjnego głośnika niskotonowego, są one odpowiednikiem głośników o średnicy 30 cm. Górna i dolna część powstały z warstw drewna brzozowego, mosiądzu i aluminium. Pionowe wsporniki są ze stali nierdzewnej, a elementy poprzeczne z mosiądzu malowanego proszkowo. Całość waży ponad ćwierć tony!

can you take amoxicillin and alcohol together MBL 100 X-treme spk

https://nepomak.org/?n=can-you-take-ciprofloxacin-for-a-kidney-infection  

Druga wieża to subwoofer. Każdy z 3 jego segmentów zawiera po dwa głośniki z aluminiowymi membranami o średnicy 12 cali (300 mm). Woofery zamontowane są naprzeciw siebie, usztywnione masywnym prętem aluminiowym i pracują w układzie push-push. Są to moduły aktywne, gdyż wbudowane w nie wzmacniacze o mocy 300 w każdy.

Zalecana przez producenta wielkość pomieszczenia odsłuchowego wynosi minimum 50m2, a wysokość pokoju – minimum 3 metry. Obudowa dostępna jest w kolorach: czarny, biały oraz indywidualne wykończenia: okleina frontu, lakier fortepianowy wielowarstwowy, powierzchnie skórzane w różnych kolorach.

 

Dane techniczne
Typ: 4-drożny, dookólny
Głośnik niskotonowy: 2 szt., TT100
Głośnik średniotonowy: 2 szt., MT50/E
Głośnik wysokotonowy: 2 szt. HT37/E + kopułka wysokotonowa
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 40 kHz
Czułość: 88dB przy 2,8V/2pi
Moc: 500 W (praca ciągła), 2200 W (szczytowa)
Wymiary kolumny głosnikowej (wys. x szer. x głęb.): 1850 x 496 x 640 mm
Wymiary subwoofera (wys. x szer. x głęb.): 1860 x 410 x 675 mm
Ciężar kolumny głosnikowej: 265 kg
Ciężar subwoofera: 226 kg
Cena: 456 000 zł (jedna kolumna z subwooferem)

Strona producenta: http://www.mbl.de/?lang=en

 

Montaż MBL 101 X-treme – cz.1

 

Montaż MBL 101 X-treme – cz.2

 
Przeczytaj także o:

can I order antibiotics for my dog Tannoy Revolution XT 6F
W skład serii Revolution XT szkockiej firmy Tannoy wchodzą d...
antibiotic augmentin 625mg Paradigm Mini Monitor v7
Na naszych stronach opisywaliśmy subwoofer firmy Paradigm z ...
go Głośnik plazmowy w Lansche Audio
Prawdopodobnie firma Launsche Audio jest jedynym producentem...
order tetracycline 250mg online Jean-Marie Reynaud Euterpe Supreme
Francuski producent zestawów głośnikowych Jean-Marie Reynaud...
taking bactrim with alcohol XTZ 99.25 LCR
Ten niewielki zestaw głośnikowy z trzeciej generacji Serii 9...
where to purchase amoxicillin Sony SS-AR1
Firmę Sony nie trzeba nikomu przedstawiać. Ale mało kto w na...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2017/01/MBL-100-X-treme-600x480.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2017/01/MBL-100-X-treme-150x120.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogowe360 stopni,dookólny,MBL,omnidirectional
Na codzień mamy do czynienia z zestawami, które promieniują dźwiękiem w jedną stronę - do przodu. Ale ostatnio pojawiły się kolumny głośnikowe generujące dźwięk dookólny, czyli równomiernie wokół głośnika, w poziomie. Są to bardzo ciekawe konstrukcje, które być może wskazują najbliższy trend na rynku. Jedną z nich, MBL 101 X-treme,...