MBL 100 X-treme

https://nepomak.org/?n=buy-cheap-tetracycline-UK Na codzień mamy do czynienia z zestawami, które promieniują dźwiękiem w jedną stronę – do przodu. Ale ostatnio pojawiły się kolumny głośnikowe generujące dźwięk dookólny, czyli równomiernie wokół głośnika, w poziomie. Są to bardzo ciekawe konstrukcje, które być może wskazują najbliższy trend na rynku.
Jedną z nich, MBL 101 X-treme, produkowana w Eberswalde (25 km od naszej granicy), przedstawiamy poniżej wraz z filmami ukazującymi jej montaż.

source

http://www.faeganspub.com/?f=price-of-doxycycline-UK MBL 101 X-treme składa się z dwóch części – wież. Jedna z nich posiada 3 pary przetworników, rozmieszczonych symetrycznie w pionie oraz jedna kopułka wysokotonowa zamontowana na szczycie (jego na zdjęciu nie widać, gdyż zobaczyć go można patrząc na zestaw z góry). Budowę każdej z tych drgających kul przedstawiają poniższe filmy. Jako, że każdy centymetr kwadratowy tych olbrzymich kul przetworników niskotonowych wytwarza dźwięk o takiej samej intensywności jak środkowa część membrany tradycyjnego głośnika niskotonowego, są one odpowiednikiem głośników o średnicy 30 cm. Górna i dolna część powstały z warstw drewna brzozowego, mosiądzu i aluminium. Pionowe wsporniki są ze stali nierdzewnej, a elementy poprzeczne z mosiądzu malowanego proszkowo. Całość waży ponad ćwierć tony!

can you take amoxicillin and alcohol together MBL 100 X-treme spk

https://nepomak.org/?n=can-you-take-ciprofloxacin-for-a-kidney-infection  

buy ciprofloxacin in Warsaw Poland Druga wieża to subwoofer. Każdy z 3 jego segmentów zawiera po dwa głośniki z aluminiowymi membranami o średnicy 12 cali (300 mm). Woofery zamontowane są naprzeciw siebie, usztywnione masywnym prętem aluminiowym i pracują w układzie push-push. Są to moduły aktywne, gdyż wbudowane w nie wzmacniacze o mocy 300 w każdy.

buy cipro in UK online Zalecana przez producenta wielkość pomieszczenia odsłuchowego wynosi minimum 50m2, a wysokość pokoju – minimum 3 metry. Obudowa dostępna jest w kolorach: czarny, biały oraz indywidualne wykończenia: okleina frontu, lakier fortepianowy wielowarstwowy, powierzchnie skórzane w różnych kolorach.

enter site  

Dane techniczne
Typ: 4-drożny, dookólny
Głośnik niskotonowy: 2 szt., TT100
Głośnik średniotonowy: 2 szt., MT50/E
Głośnik wysokotonowy: 2 szt. HT37/E + kopułka wysokotonowa
Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 40 kHz
Czułość: 88dB przy 2,8V/2pi
Moc: 500 W (praca ciągła), 2200 W (szczytowa)
Wymiary kolumny głosnikowej (wys. x szer. x głęb.): 1850 x 496 x 640 mm
Wymiary subwoofera (wys. x szer. x głęb.): 1860 x 410 x 675 mm
Ciężar kolumny głosnikowej: 265 kg
Ciężar subwoofera: 226 kg
Cena: 456 000 zł (jedna kolumna z subwooferem)

Strona producenta: http://www.mbl.de/?lang=en

 

Montaż MBL 101 X-treme – cz.1

 

Montaż MBL 101 X-treme – cz.2

 
Przeczytaj także o:

can I order antibiotics for my dog Magico Q3
Amerykańska firma Magico to przykład producenta zestawów gło...
antibiotic augmentin 625mg YG Acoustics Sonja 1.3
Kolumna głośnikowa YG Acoustics Sonja™ warta jest bliższego ...
go THIEL CS3.7
Kolumna głośnikowa THIEL CS3.7 choć powstała kilka lat temu ...
order tetracycline 250mg online Zingali Client Name Evo 1.5
Firma Zingali Acoustic często porównywana jest do Ferrari, a...
taking bactrim with alcohol Monitor Audio GX100
Dobrze znana w naszym kraju firma Monitor Audio w swej szero...
where to purchase amoxicillin Monitor Audio Silver 8
Tego producenta nie trzeba bliżej przedstawiać. Pisaliśmy ju...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2017/01/MBL-100-X-treme-600x480.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2017/01/MBL-100-X-treme-150x120.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogowe360 stopni,dookólny,MBL,omnidirectional
Na codzień mamy do czynienia z zestawami, które promieniują dźwiękiem w jedną stronę - do przodu. Ale ostatnio pojawiły się kolumny głośnikowe generujące dźwięk dookólny, czyli równomiernie wokół głośnika, w poziomie. Są to bardzo ciekawe konstrukcje, które być może wskazują najbliższy trend na rynku. Jedną z nich, MBL 101 X-treme,...