Monitor Audio GX100 black

amoxicillin 250 mg pill Dobrze znana w naszym kraju firma Monitor Audio w swej szerokiej gamie produktów oferuje model GX100, który jest dużym, dwudrożnym, podstawkowym zestawem głośnikowym i wchodzi w skład rodziny GX mogącej pracować jako zestaw do kina domowego.

buy ampicillin Australia Kolumna Monitor Audio GX100 posiada dwa głośniki: 6,5-calowy przetwornik średnio-niskotonowy RST i wysokotonowy głośnik wstęgowy C-CAM. Ten pierwszy ma membranę o średnicy 16-cm, wykonaną z warstw ceramiczno-metalowych i zawieszoną na miękkim resorze.

ciprofloxacin used for gonorrhea

http://actiononaccess.org/?c=taking-doxycycline-and-alcohol-together Użyta w nim technologia RST (Rigid Surface Technology) polega na równomiernie ułożoniu dołków na powierzchni stożka, przypominających piłkę golfową. Dołki te podnoszą jej sztywność, dzięki czemu głośnik jest odporny na mechaniczne naprężenia, które mogą odkształcić powierzchnię membrany i przez to generować zniekształcenia wydobywającego się dźwięku. Technologia ta pomaga również rozproszyć fale stojące rozchodząc się po powierzchni całej membrany.

https://nepomak.org/?n=zithromax-cost-Australia Głośnik wysokotonowy to konstrukcja wstęgowa C-CAM, zamknięta w tłumiącej puszce, pozwalająca osiągnąć pasmo przenoszenia rzędu 60 kHz.

 

Monitor Audio GX 100

 

Obudowa Monitor Audio GX100 została wykonana z płyty MDF o grubości 20 mm i wzmocniona wewnątrz wspornikami. Jej boczne ścianki są wygięte, co zmiejsza wewnętrzne fale stojące. Wykończono ją tak by spojenia nie były w ogóle widoczne. I to niezależnie czy jest to fornir z naturalnego drewna czy lakier fortepianowy o wysokim połysku. Z przodu montowana jest za pomocą magnesów maskownica z siatki metalowej.

Z tyłu znajdziemy wylot tunelu bass-refleks HiVe II i terminal z czterema złoconymi gniazdami umożliwiającymi podłączenie w układzie bi-wiring.
Tunel basowy HiVe II  posiada w wylocie wgłębienia, dzięki którym uzyskujemy swobodniejszy przepływ powietrza i redukcję turbulencji. W ten sposób powietrze przepływa szybciej, a my otrzymujemy większy, mocniejszy i bardziej dynamiczny bas.

 

Monitor Audio GX100 back
Dane techniczne:
Typ: 2-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., C-CAM, wstęgowy
Głośnik średnio-niskotonowy: 1 szt., membrana RST z warstw ceramiczno-metalowych o średnicy 160 mm (6,5″)
Pasmo przenoszenia: 42 Hz – 60 kHz
Efektywność (1W/1m): 88 dB
Impedancja: 8 Ohm
Moc wyjściowa: 120 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 362 x 210 x 303 mm
Ciężar: 9,9 kg
Więcej informacji: http://www.monitoraudio.pl/

 

 
Przeczytaj także o:

zithromax cost US Wharfedale Jade 3
Produkty angielskiej firmy Wharfedale często mają zastosowan...
http://actiononaccess.org/?c=cost-of-antibiotics-for-cats Dali RUBICON 8
Firma Dali oferuje zestawy głośnikowe rodzinami, czyli w ram...
see Tannoy Definition DC10A
Wśród audiofili są pasjonaci i zwolenicy konstrukcji jednogł...
can I take amoxil and prenatal vitamins at same time Fostex GX250MG
Japoński producent wysokiej klasy słuchawek, mikrofonów, a t...
azithromycin 500mg price Jean-Marie Reynaud Euterpe Supreme
Francuski producent zestawów głośnikowych Jean-Marie Reynaud...
https://nepomak.org/?n=cipro-buy-online-cheap TAD-CE1
Firma TAD (jej pełna nazwa to Technical Audio Devices Labora...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/09/Monitor-Audio-GX100-black.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/09/Monitor-Audio-GX100-black-150x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podstawkoweBi-wiring,C-CAM,fornir z naturalnego drewna,GX,GX100,HiVe,lakier fortepianowy,Monitor Audio,Rigid Surface Technology,RST
Dobrze znana w naszym kraju firma Monitor Audio w swej szerokiej gamie produktów oferuje model GX100, który jest dużym, dwudrożnym, podstawkowym zestawem głośnikowym i wchodzi w skład rodziny GX mogącej pracować jako zestaw do kina domowego. Kolumna Monitor Audio GX100 posiada dwa głośniki: 6,5-calowy przetwornik średnio-niskotonowy RST i wysokotonowy głośnik...