Mordaunt-Short Performance 9

click Mordaunt-Short to angielski producent zestawów głośnikowych, głównie z myślą o użytkownikach systemów kina domowego, który jest na rynku prawie od 50 lat. Najbardziej znane są jego niewielkie kolumny półkowe, ale w swojej ofercie posiada też subwoofery. Najbardziej charakterystyczny z nich to model Performance 9. Wyposażony niestandardowo, bo w dwa głośniki niskotonowe, każdy o średnicy 10 cali (250 mm) i mocy 500 W. Wykorzystano w nich technologię Continuous Mordaunt-Short Profil Cone, czyli takie wykonanie aluminiowej membrany, by jej powierzchnia była idealnie połączona, dając doskonałą sztywność i minimalne zniekształcenia.

source link

can i take ciprofloxacin for an ear infection Przetworniki ustawiono przeciwlegle w bardzo sztywnej konstrukcji z odlewanej stali, która jest połączona z podłożem oraz całkowicie odizolowana od obudowy. Ta ostatnia jest w formie kostki z delikatnymi zakrzywieniami, o wymiarach każdego boku 50 cm, zbudowana z płyty MDF o grubości 25 mm.

http://www.faeganspub.com/?f=where-to-order-azithromycin Mordaunt-Short Performance 9 speakers

cost of generic amoxil Wewnątrz pracuje wzmacniacz w postaci dwóch modułów ICEpower o łącznej mocy 1000 W wraz z układem ARC (Active Room Control) drugiej generacji, który został opracowany przez Mordaunt-Short. Wspiera on wydajność subwoofera, eliminując najbardziej kłopotliwe rezonanse pomieszczenia, w którym się znajdujemy, za pomocą dołączonej płyty testowej CD i miernika poziomu ciśnienia akustycznego (SPL).

 

Dane techniczne:

Typ: subwoofer, bass-refleks
Głośnik niskotonowy: 2 szt., membrana o średnicy 10 cali (250 mm)
Zakres częstotliwości: 14 – 200 Hz
Regulacja częstotliwości filtru: 25 – 100 Hz
Moc wzmacniacza: 1000 W RMS
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 500 x 500 x 500 mm
Masa: 40 kg
Wykończenie: czarny

Link do producenta: http://www.mordaunt-short.com/
Przeczytaj także o:

https://nepomak.org/?n=ciprofloxacin-250mg-cost-Australia Wystawa AudioShow 2014
Za nami już kolejna edycja AudioShow - to wystawa, gdzie w t...
metronidazole 400mg cost Canada Revel Ultima Rhythm2
Opisywaliśmy na naszych stronach wiele subwooferów, ale ten ...
http://actiononaccess.org/?c=ciprofloxacin-purchase-UK Indiana Line Basso 850
Wbrew pozorom Indiana Line to nie amerykańska firma, lecz wł...
http://www.faeganspub.com/?f=bactrim-price-Australia JL Audio E-Sub
Amerykańska firma JL Audio to u nas dość mało znany producen...
source site KEF R400b
Subwoofer KEF R400b to prawie najlepszy zestaw basowy jaki o...
https://nepomak.org/?n=how-to-buy-metronidazole-online Tannoy TS2.12
Ten subwoofer jest największym modelem z serii TS2, które wy...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/07/Mordaunt-Short-Performance-9-600x450.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/07/Mordaunt-Short-Performance-9-150x113.jpgPaweł AndrzejczakSubwooferyActive Room Control,ARC,Continuous Mordaunt-Short Profil Cone,ICEPower,Mordaunt Short
Mordaunt-Short to angielski producent zestawów głośnikowych, głównie z myślą o użytkownikach systemów kina domowego, który jest na rynku prawie od 50 lat. Najbardziej znane są jego niewielkie kolumny półkowe, ale w swojej ofercie posiada też subwoofery. Najbardziej charakterystyczny z nich to model Performance 9. Wyposażony niestandardowo, bo w dwa...