Mordaunt-Short Performance 9

click Mordaunt-Short to angielski producent zestawów głośnikowych, głównie z myślą o użytkownikach systemów kina domowego, który jest na rynku prawie od 50 lat. Najbardziej znane są jego niewielkie kolumny półkowe, ale w swojej ofercie posiada też subwoofery. Najbardziej charakterystyczny z nich to model Performance 9. Wyposażony niestandardowo, bo w dwa głośniki niskotonowe, każdy o średnicy 10 cali (250 mm) i mocy 500 W. Wykorzystano w nich technologię Continuous Mordaunt-Short Profil Cone, czyli takie wykonanie aluminiowej membrany, by jej powierzchnia była idealnie połączona, dając doskonałą sztywność i minimalne zniekształcenia.

source link

enter site Przetworniki ustawiono przeciwlegle w bardzo sztywnej konstrukcji z odlewanej stali, która jest połączona z podłożem oraz całkowicie odizolowana od obudowy. Ta ostatnia jest w formie kostki z delikatnymi zakrzywieniami, o wymiarach każdego boku 50 cm, zbudowana z płyty MDF o grubości 25 mm.

see Mordaunt-Short Performance 9 speakers

http://actiononaccess.org/?c=buying-ampicillin-UK-online Wewnątrz pracuje wzmacniacz w postaci dwóch modułów ICEpower o łącznej mocy 1000 W wraz z układem ARC (Active Room Control) drugiej generacji, który został opracowany przez Mordaunt-Short. Wspiera on wydajność subwoofera, eliminując najbardziej kłopotliwe rezonanse pomieszczenia, w którym się znajdujemy, za pomocą dołączonej płyty testowej CD i miernika poziomu ciśnienia akustycznego (SPL).

 

Dane techniczne:

Typ: subwoofer, bass-refleks
Głośnik niskotonowy: 2 szt., membrana o średnicy 10 cali (250 mm)
Zakres częstotliwości: 14 – 200 Hz
Regulacja częstotliwości filtru: 25 – 100 Hz
Moc wzmacniacza: 1000 W RMS
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 500 x 500 x 500 mm
Masa: 40 kg
Wykończenie: czarny

Link do producenta: http://www.mordaunt-short.com/
Przeczytaj także o:

https://nepomak.org/?n=ciprofloxacin-250mg-cost-Australia Bowers & Wilkins DB1
Subwoofer Bowers & Wilkins Grupy DB1 to produkt wysokiej...
metronidazole 400mg cost Canada REL R-528SE
Firma REL została założona w Wielkiej Brytanii w 1990 przez ...
http://actiononaccess.org/?c=ciprofloxacin-purchase-UK Subwoofer Velodyne Digital Drive Plus
Subwoofer Velodyne Digital Drive Plus, to, według wielu opin...
http://www.faeganspub.com/?f=bactrim-price-Australia Revel Ultima Rhythm2
Opisywaliśmy na naszych stronach wiele subwooferów, ale ten ...
source site Subwoofer XTZ Sound 3X12
Są na świecie firmy, o których mało, kto słyszał, a ich ofer...
https://nepomak.org/?n=how-to-buy-metronidazole-online Outlaw Audio Ultra-X13
Firma Outlaw to bardzo bliski konkurent SVS. Często ich subw...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/07/Mordaunt-Short-Performance-9-600x450.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/07/Mordaunt-Short-Performance-9-150x113.jpgPaweł AndrzejczakSubwooferyActive Room Control,ARC,Continuous Mordaunt-Short Profil Cone,ICEPower,Mordaunt Short
Mordaunt-Short to angielski producent zestawów głośnikowych, głównie z myślą o użytkownikach systemów kina domowego, który jest na rynku prawie od 50 lat. Najbardziej znane są jego niewielkie kolumny półkowe, ale w swojej ofercie posiada też subwoofery. Najbardziej charakterystyczny z nich to model Performance 9. Wyposażony niestandardowo, bo w dwa...