Naim Ovator S600

go Firma Naim jest znana nie tylko z produkcji wzmacniaczy i odtwarzaczy CD, ale też oferuje podłogowe kolumny głośnikowe. Jedna z trzech konstrukcji to Ovator S-600, będąca środkowym modelem, jakim ten producent dysponuje. Zestaw ten zawiera 3 głośniki: dwa niskotonowe, każdy z membraną papierową o średnicy 200 mm oraz przetwornik szerokopasmowy (o średnicy 85 mm ) z zastosowaniem technologii BMR (Balanced Mode Radiator) polegającej na doklejeniu do jego membrany, która posiada strukturę plastra miodu, równoważących mas w określonych miejscach. Głośnik ten umieszczono we własnej komorze akustycznej w postaci aluminiowego cylindra. Jego ścianki mają sporą grubość, a wewnątrz wypełniono materiałem tłumiącym. Cały ten moduł zawieszono wewnątrz konstrukcji kolumny za pomocą resorów piórowych, tak by maksymalnie odseparować go od drgań własnych obudowy. Wszystkie głośniki posiadają neodymowe układy magnetyczne.

http://adultztoyworld.com.au/?a=cymbalta-cost-estimate Naim Ovator S600 in
Masywna, 60-litrowa obudowa, została zbudowana przez połączenie płyt MDF o dwóch grubościach: 25 oraz 50 mm, dodatkowo usztywnionych w ten sposób, by stanowiły zarazem przegrody dla komór każdego z głośników niskotonowych. Na zewnątrz pokryto ją naturalnym fornirem. W jej podstawie, czyli cokołu z odlewanego ciśnieniowo, zamontowano ma sprężystym zawieszeniu 2-drożną zwrotnicę czwartego rzędu, o częstotliwości podziału wynoszącą 380 Hz. Do jej budowy użyto polipropylenowe kondensatory z metalizowanymi okładzinami oraz laminowane cewki powietrzne. Z tyłu znajduje się terminal w formie niewielkiego, podwójnego gniazda. Całość stoi na kolcach, które można regulować od góry. Ułatwia to znacznie pracę przy montażu.
A zamiast tradycyjnych maskownicy zastosowano okrągłe, stalowe siateczki, które wciskane są w szczeliny wokół koszy głośników.

http://premiumflooringsolutions.co.uk/?p=drug-for-generalized-anxiety-disorder  

Naim Ovator S600 all finishes

Dane techniczne:

Typ: 2-drożny, zamknięta
Głośnik szerokopasmowy: 1 szt., membrana 85 mm, z zastosowaniem technologii BMR, podwójny magnes neodymowy
Głośnik niskotonowy: 2 szt., membrana papierowa o średnicy 8 cali (200 mm), magnes neodymowy
Pasmo przenoszenia: 28 Hz – 35 kHz
Skuteczność: 88 dB
Impedancja: 4 Ohmy
Wymiary(wys. x szer. x głęb.): 1168 × 401 × 434 mm
Waga: 61 kg
Wykończenie: Cherry, Black Zebrano, Rosewood
Cena: ok. 10.500 zł/szt.

 

Więcej informacji: https://www.naimaudio.com/product/ovator-s-600
Przeczytaj także o:

http://wangka.com.au/page/3/?w=buy-doxycycline-in-Netanya-Israel Triangle Signature Delta
Kolumna głośnikowa Triangle Signature Delta jest tańszą kons...
source url Boenicke W8
Myśląc o producentach zestawów głośnikowych mamy w głowie wy...
buy tetracycline online EU Bryston Middle T
Firma Bryston Limited z Kanady to głównie producent wysokiej...
price of azithromycin NZ Głośnik plazmowy w Lansche Audio
Prawdopodobnie firma Launsche Audio jest jedynym producentem...
http://www.kdaat.org/?k=buy-20-mg-paxil-tablets-cheaper TAD-CE1
Firma TAD (jej pełna nazwa to Technical Audio Devices Labora...
source url Apertura Enigma
Francuski producent zestawów głośnikowych (oraz przewodów) A...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Naim-Ovator-S600-274x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Naim-Ovator-S600-69x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogowe
Firma Naim jest znana nie tylko z produkcji wzmacniaczy i odtwarzaczy CD, ale też oferuje podłogowe kolumny głośnikowe. Jedna z trzech konstrukcji to Ovator S-600, będąca środkowym modelem, jakim ten producent dysponuje. Zestaw ten zawiera 3 głośniki: dwa niskotonowe, każdy z membraną papierową o średnicy 200 mm oraz przetwornik...