PMC twenty 24

cheap bactrim UK Koneserzy pięknego, subtelnego basu doskonale orientują się w konstrukcjach kolumn z linią transmisyjną (ang. Transmission Line), w których wyspecjalizowała się firma PMC. Takie rozwiązania spotyka się bardzo rzadko, gdyż są trudne do „zestrojenia” i wymagają zarówno odpowiednich głośników, jak i dużego doświadczenia. Ale efekt doskonale zaprojektowanego projektu zestawu dosłownie powala na kolana. Wielu audiofili jest zdania, że najlepszy bas pochodzi właśnie z linii transmisyjnej, czyli tunelu, odpowiednio wytłumionego, który znajduje się za głośnikiem. Często, ze względu na „wężykowaty” kształt tej linii, takie konstrukcje nazywane są też budową labiryntową.

http://actiononaccess.org/?c=order-amoxicillin-from-Canada

https://nepomak.org/?n=how-can-I-buy-antibiotics-over-the-counter Kolumna PMC twenty 24 to 2-drożny zestaw podłogowy w prostej obudowie z linią transmisyjną (ATL – Advanced Transmission Line) wykonanej z 18 mm płyty MDF. Posiada dwa przetworniki umieszczone na przedniej ściance, która jest pochylona do tyłu pod kątem ok. 5 stopni w celu uniknięcia rezonansu i wyrównania przesunięcia czasowego.

tetracycline 500 mg price Głośnik wysokotonowy, produkcji SEAS, posiada miękką kopułkę o średnicy 27 mm, membranę z Solonexu i cewkę chłodzoną ferrofluidem. Zaś głośnik nisko-średniotonowy to produkt własny PMC, specjalnie w tym celu zaprojektowany, z papierową membraną z domieszką włókien o średnicy 170 mm i odlewanym koszem.

taking amoxicillin with painkillers Cała linia transmisyjna wewnątrz kolumny PMC twenty 24 ma długość 3 m, a jej wylot znajduje się w dolnej części przedniej ścianki, ukryty za czarną maskownicą. Tunel ten jest wypełniony materiałem akustycznym, by stłumić częstotliwości średnich i wysokich tonów, promieniujące z tyłu przetwornika. W ten sposób najniższe basy przepuszczane są wzdłuż tunelu do wyjścia bez zmiany polaryzacji, spełniając niejako rolę drugiego głośnika niskotonowego.

 

PMC twenty 24 wood

Z tyłu kolumny umieszczono metalową płytkę z terminalem w postaci podwójnych gniazd głośnikowymi umożliwiające podłączenie bi-amp oraz bi-wire. A do nich, w komplecie, firma PMC dodaje pozłacane piny jako zwory. Zestaw wyposażono w dużą maskownicę, która jest mocowana na magnesach. Wykończenie obudowy dostępne jest w 3 rodzajach forniru i kolorze czarnym.
Dane techniczne:

Typ: 2-drożna, z linią transmisyjną
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka 27 mm, chłodzony ferrofluidem
Głośnik średnioniskotonowy: 1 szt., membrana papierowa o średnicy 6,5″
Długość linii transmisyjnej (ATL): 3 m
Pasmo przenoszenia: 28 Hz – 25 kHz
Czułość: 90 dB/1 W/1 m
Impedancja: 8 Ω
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 1,8 kHz
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1028 mm x 184 mm x 419 mm
Waga: 21 kg/szt.
Więcej informacji: http://pmc-speakers.com/products/consumer/twenty/twenty24

 

 
Przeczytaj także o:

get link Zingali Client Name Evo 1.5
Firma Zingali Acoustic często porównywana jest do Ferrari, a...
order zithromax 500mg online Wharfedale Jade 3
Produkty angielskiej firmy Wharfedale często mają zastosowan...
http://actiononaccess.org/?c=buy-augmentin-online-Australia Marten Django L
Szwedzka firma Marten opiera swoje produkty głównie na przet...
source Naim Ovator S-600
Firma Naim jest znana nie tylko z produkcji wzmacniaczy i od...
can you drink alcohol while taking tetracycline Fostex GX250MG
Japoński producent wysokiej klasy słuchawek, mikrofonów, a t...
https://nepomak.org/?n=cost-of-generic-doxycycline TAD-CE1
Firma TAD (jej pełna nazwa to Technical Audio Devices Labora...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/12/PMC-twenty-24-392x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/12/PMC-twenty-24-98x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweAdvanced Transmission Line,ATL,budowa labiryntowa,SEAS,Transmission Line
Koneserzy pięknego, subtelnego basu doskonale orientują się w konstrukcjach kolumn z linią transmisyjną (ang. Transmission Line), w których wyspecjalizowała się firma PMC. Takie rozwiązania spotyka się bardzo rzadko, gdyż są trudne do 'zestrojenia' i wymagają zarówno odpowiednich głośników, jak i dużego doświadczenia. Ale efekt doskonale zaprojektowanego projektu zestawu dosłownie...