thiel-tt1

https://nepomak.org/?n=order-flagyl-200mg-online Amerykańska firma THIEL Audio, mająca siedzibę w Nashville, przedstawiła nowy model podłogowego zestawu głośnikowego TT1, należącego do rodziny o nazwie 3rd Avenue Collection.

buy cheap augmentin online Jest to kolumna 3-drożna, bass-refleks, w której wykorzystano specjalnie zaprojektowane, i wykonywane na zamówienie, głośniki przez firmy SEAS i Scan-Speak .

enter site

follow link Dwa głośniki niskotonowe z aluminiową membraną o średnicy 6,5 cala (170 mm) i aluminiowymi koszami są rozmieszczone jeden nad drugim, prawie centralnie na przednim panelu obudowy. Są to przetworniki firmy Scan-Speak.

http://actiononaccess.org/?c=does-bactrim-interact-with-alcohol Głośnik średniotonowy z membraną z włókna szklanego, o średnicy 4,25 cala (110 mm), również posiada odlewany kosz wykonany z aluminium. Tenże stożek z włókna szklanego cechuje się niewielką masą, a zarazem duża sztywnością. A także lepiej tłumi wibracje, które są tutaj wielce niepożądane. Pochodzi on z firmy SEAS.

http://actiononaccess.org/?c=buy-flagyl-in-Finland Tweeter użyty w tej konstrukcji to wysokiej klasy przetwornik firmy SEAS z 1-calową (25 mm) kopułką wykonaną z tytanu. Znawcy tematu wiedzą dobrze, że materiał ten przenosi fale dźwiękowe bez efektu rozpływania się sceny dźwiękowej w każdym wymiarze.

https://nepomak.org/?n=buy-tetracycline-online-Perth  

buy amoxicillin in Slovenia THIEL Audio TT1

 

Obudowa kolumny THIEL Audio TT1 wykonana jest z płyt MDF łączonych za pomocą wręg (czyli „na zakładkę”) dzięki którym zwiększa się powierzchnia styku klejonego i sztywność całej konstrukcji. Ścianki boczne są zaokrąglone, by zmniejszyć wpływ rezonansów wewnętrznych.
Ciekawostką jest to, że każdy z głośników posiada własną komorę. Stąd na tylnej ścianie znajdują się dwa porty bass-refleks. Poniżej nich umieszczono terminal z dwiema parami złącz, umożliwiające podłączenie w układzie bi-wiring. Kolumny głośnikowe THIEL Audio TT1 oferowane są w kolorystykach: Rosewood, Espresso i wysoki połysk w kolorze czarnym.

 

Dane techniczne:

Typ: 3-drożna bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka tytanowa o średnicy 25 mm
Głośnik średniotonowy: 1 szt., membrana z włókna szklanego o średnicy 110 mm (4,25″)
Głośniki niskotonowe: 2 szt., membrana aluminiowy o średnicy 6,5″ (170 mm)
Skuteczność: 91 dB
Impedancja: 4 Ohmy
Pasmo przenoszenia: 39 Hz – 30 kHz
Częstotliwośc podziału zwrotnicy: 350 Hz, 2.1 kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza: 20 – 250 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1043 x 260 x 254 mm
Ciężar: 26,4 kg

Strona producenta: https://www.thielaudio.com/tt1-tower/
Przeczytaj także o:

http://www.faeganspub.com/?f=buy-zithromax-500mg-UK Elac 330 Crystal Edition
ELAC 330 Crystal Edition to 2-drożny, high endowy zestaw gło...
buy flagyl online Canada Vienna Acoustics Schönberg
Firma Vienna Acoustics znana jest w naszym kraju głównie z t...
amoxicillin order online UK PSB Imagine T2 Tower
Zestaw głośnikowy PSB Imagine T2 produkcji kanadyjskiej nie ...
amoxil price 500mg MartinLogan Motion 40
MartinLogan to amerykański producent, który zasłynął dzięki ...
metronidazole purchase UK Wharfedale Jade 3
Produkty angielskiej firmy Wharfedale często mają zastosowan...
zithromax buy 500mg online TAD-CE1
Firma TAD (jej pełna nazwa to Technical Audio Devices Labora...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/12/THIEL-TT1.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/12/THIEL-TT1-150x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogowe
Amerykańska firma THIEL Audio, mająca siedzibę w Nashville, przedstawiła nowy model podłogowego zestawu głośnikowego TT1, należącego do rodziny o nazwie 3rd Avenue Collection. Jest to kolumna 3-drożna, bass-refleks, w której wykorzystano specjalnie zaprojektowane, i wykonywane na zamówienie, głośniki przez firmy SEAS i Scan-Speak . Dwa głośniki niskotonowe z aluminiową membraną o...