Triangle Signature Delta

http://www.canadianearthinstitute.org/?c=tetracycline-antibiotic-buy-online Kolumna głośnikowa Triangle Signature Delta jest tańszą konstrukcją opisywanego wcześniej na naszych stronach zestawu Triangle Magellan Cello SW2 tego francuskiego producenta. Charakterystyczną cechą jego produktów jest design (srebrne obramowania głośników i ciemne membrany wraz z dużą tabliczką z logotypem) oraz bardzo wysokiej jakości wykończenie obudów, lakierowanych (aż 10 warstw lakieru) na wysoki połysk. Dobrym tego przykładem jest skrzynka Triangle Signature Delta zbudowana z 7 warstw płyty HDF, każda o grubości 3 mm. Ścianki zostały lekko zakrzywione, a górna jej część jest ścięta pod kątem 5 stopni. Przedni panel jest minimalnie szerszy od szerokości koszy głośników w celu optymalizacji poziomego rozproszenia.

where to buy effexor cheap

go here Użyty głośnik wysokotonowy TZ2550 posiada tytanową kopułkę i korektor fazy. Jego tuba została odlana z aluminium nadając mu ładnego, srebrnego wyglądu, a zarazem przyczynia się do lepszego rozpraszania dźwięków o częstotliwości powyżej 2,7 kHz.

 

Triangle tweeter

 

Poniżej znajduje się głośnik średniotonowy z membraną papierową i kopułką przeciwpyłową w kształcie stożka, przypominający korektor fazy. Jego aluminiowy kosz o średnicy 185 mm zapewnia doskonałą wentylację, również dla jego dwuwarstwowej cewki.

 

Triangle middle

 

Natomiast oba głośniki niskotonowe w Triangle Signature Delta są takie same, czyli posiadają membraną z włókna szklanego o średnicy 185 mm (7,3 cala), połączoną z koszem poprzez odwrócony resor z gumy. Ich dwuwarstwowa cewki pracują w układzie złożonym z dwóch magnesów ferrytowych.

 

Triangle woofer

 

Między głośnikami niskotonowymi znajduje się tunel bass-refleks Twin Vent, wymyślony przez konstruktorów Triangle. Otóż, słuchacz widzi jeden otwór, natomiast w rzeczywistości są tam dwa tunele, podzielone poziomą przegrodą. Ma to swoje uzasadnienie, gdyż konstrukcja kolumny Triangle Signature Delta posiada dwie komory, z których każda jest wentylowana portem bass-refleks. Według producenta takie rozwiązanie poprawia równowagę tonalną poprzez emisję basów z jednego punktu.

Z tyłu obudowy znajduje się satynowy terminal z podwójnym złączem umożliwiającym podłączenie w układzie Bi-wiring.
Dane techniczne:
Typ: 3-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka tytanowa o średnicy 25 mm
Głośnik średniotonowy: 1 szt., membrana papierowa o średnicy 185 mm (7,3 „)
Głośnik niskotonowy: 2 szt., membrana z włókna szklanego o średnicy 185 mm (7,3 „), dwa magnesy ferrytowe
Pasmo przenoszenia (±3dB): 35Hz – 20kHz
Efektywność (2,83V/m): 92 dB
Impedancja: 8 Ohm
Moc wyjściowa: 120 W
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 280 Hz, 2.7 kHz
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1230 x 233 x 372 mm z podstawą
Ciężar: 33 kg
Wykończenie: mahoń, czarny, biały

Więcej informacji: http://www.triangle-fr.com/signature_delta_en.php

 

 
Przeczytaj także o:

http://www.faeganspub.com/?f=buy-flagyl-online-Italy Boenicke W8
Myśląc o producentach zestawów głośnikowych mamy w głowie wy...
go to site Bryston Middle T
Firma Bryston Limited z Kanady to głównie producent wysokiej...
bactrim price 480mg SVS Prime Bookshelf
Do tej pory firma SVS była znana głównie ze swoich subwoofer...
where can I get zoloft sertraline TAD-CE1
Firma TAD (jej pełna nazwa to Technical Audio Devices Labora...
http://www.olvarwood.com.au/?o=can-I-buy-ampicillin-over-the-counter-in-UK Apertura Enigma
Francuski producent zestawów głośnikowych (oraz przewodów) A...
go site Sony SS-AR1
Firmę Sony nie trzeba nikomu przedstawiać. Ale mało kto w na...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/08/Triangle-signature-delta-600x531.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/08/Triangle-signature-delta-150x133.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogowe
Kolumna głośnikowa Triangle Signature Delta jest tańszą konstrukcją opisywanego wcześniej na naszych stronach zestawu Triangle Magellan Cello SW2 tego francuskiego producenta. Charakterystyczną cechą jego produktów jest design (srebrne obramowania głośników i ciemne membrany wraz z dużą tabliczką z logotypem) oraz bardzo wysokiej jakości wykończenie obudów, lakierowanych (aż 10 warstw...