Vithone Paradise

enter Zestawy naścienne Vithone Paradise to niezwykłe kolumny głośnikowe. Są to jedne najbardziej płaskich głośników na świecie (o grubości 42 mm, czyli prawie 1,7 cala), a jednocześnie najbardziej współgrające z wystrojem. Można w nich wykorzystać prawie każde zdjęcie lub grafikę, własną lub wybraną z bazy producenta, tworząc wyjątkową dyskrecję nagłośnienia w dowolnym pomieszczeniu. Pół królestwa i konia temu, kto się domyśli, że wiszący obraz to pełnozakresowa kolumna głośnikowa?

here

cipro 500mg cost USA Naścienny zestaw głośnikowy Vithone Paradise powstał z myślą o nagłośnieniu w lokalach o charakterze publicznym, takich jak: restauracje, kawiarnie, puby, gdzie potrzebny jest wyśmienity nastrój, miły zarówno dla oka, jak i uszu przebywających gości. Zaprojektowano je tak, by wydobywający się z nich dźwięk miał szeroką charakterystykę, by jak najlepiej i równomiernie pokryć przestrzeń pomieszczenia oraz wydobyć dobre i czyste brzmienie już przy niskim poziomie głośności.

http://actiononaccess.org/?c=where-to-purchase-flagyl Mogą one też znaleźć zastosowanie w domu, gdzie wraz z subwooferem stanowią elementy kina domowego. Zwłaszcza tam, gdzie nie ma wiele miejsca na stojące kolumny lub gdy trzeba dyskretnie ukryć system nagłośnienia, wieszając go na ścianie.

go to site  

buy cipro in Ottawa Canada Vithone Paradise na scianie

buy cipro in Rome Italy  

follow link Zastosowany tutaj jeden głośnik nisko-średniotonowy o średnicy 5 cali, który posiada membranę papierową i wzmocnione zawieszenie. Silny magnes o średnicy 60 mm napędza dużą cewkę dając dobre odtwarzanie niskich tonów.

Głośnik wysokotonowy też jest membranowy, z cewką o średnicy 14 mm chłodzoną ferrofluidem. Posiada zrównoważone pasmo przenoszenia aż do 30 kHz i doskonałą charakterystykę dookólną.

Obudowa kolumny, dzięki pogrubieniu ścian, jest bardzo sztywna. Zapewnia to niwelowanie drgań i niepożądanych rezonansów. A zastosowanie powłoki Nano-System znacznie wydłuża trwałość w mniej korzystnych warunkach, np. w kuchni lub pubach, przy okazji poprawiając jakość dźwięku.

Ciekawostką jest zastosowanie nietypowej technologii w maskownicy chroniącej głośniki, która pełni zarazem rolę dekoracyjną. Składa się ona z dwóch warstw: pierwsza, widoczna, to specjalny materiał z użyciem nanotechnologii, który umożliwia naniesienie dowolnej grafiki o bardzo dobrej jakości (producent daje 10-letnią gwarancje na to, że kolory nie wyblakną). Do tego celu nie nadaje się zwykłe płótno, nawet to stosowane w tradycyjnych kolumnach głośnikowych, ponieważ krople naniesionej farby zatykałyby otwory tkaniny i w znacznym stopniu tłumiły fale dźwiękowe. Jak wiadomo, przenikanie tych fal w pełnym pasmie emitowanym przez głośniki poprzez maskownicę (tzw. przeźroczystość akustyczna) jest kluczowe dla dobrego brzmienia kolumny.
Druga warstwa, znajdująca się pod pierwszą, to cienka, specjalna siatka, mająca za zadanie dodatkowe rozszerzenie kąta promieniowania fal dźwiękowych zestawu głośnikowego. W ten sposób wzmocniono wrażenie dookólnego dźwięku, wydobywającego się „ze ściany“.

Wylot tunelu bass-refleks został sprytnie ukryty pod w/w materiałem. Znajduje się w dolnej części kolumny, po prawej stronie.

Terminal umieszczony na tylnej ściance, posiada wysokiej jakości chromowane złącza sprężynowe. A nad nim znjaduje się uchwyt ułatwiający powieszenie kolumny głośnikowej na ścianie.

 

Vithone Paradise terminal

 

Dane techniczne:

Typ: bass-reflex
Głośnik niskotonowy: 1 szt., membrana papierowa o średnicy 5 cali
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., membranowy, cewka o średnicy 14 mm, chłodzona ferrofluidem
Moc muzyczna: 80 W
Pasmo przenoszenia: 60 – 30 000 Hz
Efektywność: 85 dB (1W/1m)
Impendancja: 8 Omów
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 4500 Hz
Wymiary (szer. x wys. x głęb.): 560 x 350 x 42 mm
Waga: 2,7 kg

 

Więcej informacji: http://www.vithone.com/zestawy-nascienne/vithone-paradise/

 

 
Przeczytaj także o:

source url Raidho C 2.1
Model Raidho C 2.1 jest najmniejszą kolumną podłogową w ofer...
tetracycline cheap UK SVS Prime Bookshelf
Do tej pory firma SVS była znana głównie ze swoich subwoofer...
how to buy antibiotics UK XTZ 99.25 LCR
Ten niewielki zestaw głośnikowy z trzeciej generacji Serii 9...
low cost tetracycline online TAD-CE1
Firma TAD (jej pełna nazwa to Technical Audio Devices Labora...
go site Magico S1 MKII
Firma Magico znana jest ze swoich kolumn głośnikowych, w któ...
http://actiononaccess.org/?c=buy-flagyl-online-Europe Apertura Enigma
Francuski producent zestawów głośnikowych (oraz przewodów) A...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/09/Vithone-Paradise-600x576.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/09/Vithone-Paradise-150x144.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podstawkowekolumna na ścianie,nadruk na maskownicy,obrazy,przeźroczystość akustyczna,płaskie kolumny,tłumienie fal dźwiękowych
Zestawy naścienne Vithone Paradise to niezwykłe kolumny głośnikowe. Są to jedne najbardziej płaskich głośników na świecie (o grubości 42 mm, czyli prawie 1,7 cala), a jednocześnie najbardziej współgrające z wystrojem. Można w nich wykorzystać prawie każde zdjęcie lub grafikę, własną lub wybraną z bazy producenta, tworząc wyjątkową dyskrecję nagłośnienia...