audioshow 2013

source link W miniony weekend, czyli 9 – 10 listopada, odbyła się po raz siedemnasty impreza dla miłośników wyjątkowego brzmienia, AudioShow 2013, na której można zobaczyć i posłuchać nie tylko kolumny głośnikowe renomowanych producentów, ale i także inny sprzęt audio do domu. Całość miała miejsce w trzech warszawskich hotelach: Radisson Blu Sobieski, Bristol oraz Golden Tulip. Łącznie to aż 104 pomieszczenia, w których każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Duża ilość atrakcji zgromadziła spore tłumy, co niestety, przełożyło się na trudności w przemieszczaniu się po korytarzach, a także w kameralnym odsłuchiwaniu prezentowanych zestawów głośnikowych.

http://actiononaccess.org/?c=can-you-take-amoxicillin-with-probiotics Jedną z nich są kolumny Sonus Faber AIDA, warte blisko pół miliona złotych, uważane za jedne z najpiękniejszych na rynku. Niewiele tańsze są Wilson Audio Alexia o bardziej kanciastej budowie, można by rzec – nawiązujące designem do niedawnych czasów.

http://actiononaccess.org/?c=amoxicillin-and-alcohol-interaction Dynaudio-Evidence-PlatiniumDużą atrakcją na tegorocznym AudioShow była prezentacja kolumn Dynaudio Evidence Platinium (na zdjęciu obok). Wysokie na prawie 2 metry, z grubą (40 mm) przednią płytą aluminiową, o mocy 550 W, robią niesamowite wrażenie na każdym, kto je zobaczy i posłucha.
Z ciekawszych konstrukcji pokazanych na tej imprezie to:
– Avantgarde Acoustic Zero 1 o budowie przypominającą bardziej małą, zgrabną komodę niż klasyczny zestaw głośnikowy,
– i podobne do nich z wyglądu włoskie kolumny tubowe Zingali Twenty 1.12,
– kolumny MBL 101E mk II o omnipolarnym kierunku promieniowania,
– Vivid Audio Giya G1, zaprojektowane przez byłego projektanta B&W, autora oryginalnych Nautilusów – Laurenca Dickie
– BOENICKE W10 – szwajcarskie kolumny wykonane w całości z litego drewna, które miały właśnie swoją premierę w naszym kraju.
Również po raz pierwszy u nas zaprezentował się amerykański producent z półki Hi-End Rockport Technologies ze swoimi kolumnami głośnikowymi Atria.

https://nepomak.org/?n=azithromycin-cheapest-price Oprócz zagranicznych licznie pojawili się polscy producenci sprzętu audio. Jeden z nich, TR STUDIOS ze swoją marką ZETA ZERO, pokazał zaawansowane technologicznie modele, m. in. Venus Picolla, które można było posłuchać w jednym z dwóch największych sal wystawowych w hotelu Golden Tulip (zdjęcie poniżej).

http://www.faeganspub.com/?f=flagyl-price-UK Zeta Zero

here Obok zaprezentowała się firma Witowa z marką Sounddeco, stworzona z myślą o odbiorcach cenionych zarówno jakość brzmienia, jak i piękno designu. Najnowsze ich produkty, aktywny subwoofer AlphaSub z linii Alpha oraz kolumny podłogowe Omega, zbudowane w układzie D’Appolito, są tego potwierdzeniem.

go Na tegorocznej wystawie AudioShow 2013 były też firmy debiutujące w branży audio w segmencie produkcji zestawów głośnikowych. Do nich należy Impuls Audio, budującej kolumny na zamówienie. Zaprezentowała 3 modele: 2-drożny Alize, 2-drożny Atratus oraz po raz pierwszy 2,5-drożny Storm.

go here Marcus AudioSwoją premierę miała też firma Marcus Audio, założona na początku 2013 roku. Zaprezentowała ciekawą konstrukcję – kolumnę głośnikową o nazwie GHOST (na zdjęciu po prawej).

Oprócz typowego sprzętu audio gratką dla zwiedzających AudioShow 2013 były kina domowe z projektorem o rozdzielczości Ultra HD (4K) – model VPL-VW500ES firmy Sony. Zawarta w nim technologia wyświetlania obrazu oparta o panel SXRD oferuje ponad 6 milionów pikseli. Pozwala on na wygenerowanie obrazu o przekątnej nawet 300 cali (minimum to 60 cali)!

Pełną listę wystawców AudioShow 2013 można zobaczyć na stronie organizatora: http://www.audioshow.com.pl/dfVs,lista_wystawcow.html

 
Przeczytaj także o:

http://www.faeganspub.com/?f=amoxicillin-250mg-capsule Kolumny Holophony i przewody Dreamlink
AVATAR AUDIO. PASSION ADVANTAGE / Przewaga dzięki pasji to a...
does grapefruit juice interact with zithromax MoonAudio Dark Star Opulence
Przełom roku to czas na podsumowanie mijającego i czas na no...
buy bactrim in the UK Stirling Broadcast LS 3/6
Stirling Broadcast LS 3/6 jest konstrukcją trójdro...
cost of antibiotics and painkillers Divine Acoustics Elektra 3
Kolumna podłogowa Divine Acoustics Elektra 3 posiada dość ni...
watch Nagłośnienie koncertów plenerowych
Imprezy plenerowe – największy ich wysyp mamy zdecydowanie w...
https://nepomak.org/?n=where-can-you-buy-zithromax-online Jak nagłośnić koncert w plenerze?
Podstawą udanej imprezy plenerowej jest oczywiście odpowiedn...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2013/11/audioshow2013.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2013/11/audioshow2013-111x150.jpgPaweł AndrzejczakPolecamyAudioShow,Avantgarde Acoustic,BOENICKE,Dynaudio Evidence Platinium,Impuls Audio,Marcus Audio,MBL,Rockport Technologies,Sonus Faber AIDA,Sony,Sounddeco,układ D'Appolito,Vivid Audio,Wilson Audio Alexia,zestaw głośnikowy,Zeta zero
W miniony weekend, czyli 9 - 10 listopada, odbyła się po raz siedemnasty impreza dla miłośników wyjątkowego brzmienia, AudioShow 2013, na której można zobaczyć i posłuchać nie tylko kolumny głośnikowe renomowanych producentów, ale i także inny sprzęt audio do domu. Całość miała miejsce w trzech warszawskich hotelach: Radisson Blu...