Xavian Calliope

buy tetracycline online US Podłogowa kolumna Xavian Calliope to nowy produkt czeskiego producenta. Jest to konstrukcja bardzo rzadko spotykana, gdyż posiada aż 2 membrany pasywne o średnicy 210 mm, umieszczone z tyłu obudowy. A także zastosowano w niej głośniki własnej marki AudioBarletta.

go site

https://nepomak.org/?n=price-of-doxycycline-USA Konstrukcja zestawu została wykonana ręcznie z listew z drewna orzechowego lub klonowego o grubości 23 mm z wstawkami z orzecha włoskiego. W środku użyto kompozyt bitumiczny do tłumienia wewnętrznych rezonansów. Całość stoi na platformie wykonanej z włoskiego travertino, lub czeskiego, szarego granitu.

follow link Para głośników niskotonowych z celulozowymi membranami o średnicy 175 mm posiadają wyjątkowo silny układ magnetyczny oraz cewki o średnicy 50 mm z drutu aluminiowego. Bardzo duży zakres wychylenia stożka jest możliwy dzięki górnemu zawieszeniu o podwójnej fałdzie. To one współpracują z dwiema biernymi membranami.

ampicillin price USA  

follow  

http://www.faeganspub.com/?f=buy-bactrim-in-Tallaght-Ireland Przetwornik średniotonowy posiada membranę papierową o średnicy 175 mm oraz polimerowy stożek fazowy. W celu zmniejszenia interferencji zakłócających promieniowanie membrany zastosowano wypłaszczone zawieszenie. Spory magnes neodymowy współpracuje z cewką, którą nawinięto płaskim drutem aluminiowym powlekanym miedzią.

https://nepomak.org/?n=buy-amoxil-250mg-tablets Tweeter, czyli głośnik wysokotonowy ma 29-milimetrową kopułkę oraz labiryntową komorę w tylnej części. Cewka także została nawinięta z drutu aluminiowego, powlekanego miedzią.

Do budowy zwrotnicy użyto podzespołów Mundorfa: cewki o bardzo małej toleracnji, kondensatory olejowe i rezystory spełniające wojskowe normy. Wykorzystano w niej autorską technologię „Fase Zero”.

 

 

Na tylnej ścianie, w glębieniu znajdują się podwójne, pozłacane złącza, pozwalające na podłączenie w układzie bi-wiring oraz bi-amping.

 

Dane techniczne:

Typ: 3-drozny z dwiema membranami pasywnymi
Głośnik wysokotnowy: 1 szt., kopułkowy, 29 mm
Głośnik średniotonowy: 1 szt., membrana papierowa 175 mm
Głośnik niskotonowy: 2 szt., membrana papierowa 175 mm
Pasmo przenoszenia: 33 – 30 000 Hz (-3dB na osi)
Efektywność: 90 dB (2,83V/1 m) Impedancja: 4 Ohmy
Czętotliwości podzialu zwrotnicy: 350, 3 500 Hz
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1050 x 236 x 282 mm
Ciężar: 49 kg/sztuka
Cena: 44 990 zł/para (wersja orzech)

Informacje producenta: https://www.xavian.cz/product/calliope/?lang=en
Przeczytaj także o:

taking doxycycline and drinking alcohol Harbeth Monitor 30.1 Domestic
Zestawy głośnikowe produkowane przez firmę Harbeth to ręczni...
order amoxicillin from Canada Magico Q3
Amerykańska firma Magico to przykład producenta zestawów gło...
https://nepomak.org/?n=zithromax-buy-250mg-online HECO Aleva GT 1002
Niemiecka firma HECO, to producent kolumn głośnikowych z bar...
http://www.faeganspub.com/?f=where-can-I-buy-metronidazole-in-the-UK Triton Seven Tower
Zestaw głośnikowy Triton Seven Tower firmy GoldenEar Technol...
http://actiononaccess.org/?c=where-to-buy-metronidazole-in-Australia Dynaudio Excite X14
Dynaudio to duński, znany od 35 lat, producent zestawów głoś...
see url ProAc Response D30
Zestawy ProAc Response D30 można scharakteryzować kr&oacu...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2018/01/Xavian-Calliope-460x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2018/01/Xavian-Calliope-115x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweAudioBarletta,Fase Zero
Podłogowa kolumna Xavian Calliope to nowy produkt czeskiego producenta. Jest to konstrukcja bardzo rzadko spotykana, gdyż posiada aż 2 membrany pasywne o średnicy 210 mm, umieszczone z tyłu obudowy. A także zastosowano w niej głośniki własnej marki AudioBarletta. Konstrukcja zestawu została wykonana ręcznie z listew z drewna orzechowego lub klonowego...