Xavian Perla

follow site Czeski producent zestawów głośnikowych Xavian jest już dobrze znany polskim klientom. Jego założyciel, Roberto Barletty, modelem Perla zainicjował nową serię kolumn głośnikowych o nazwie Natura, który swoim wyglądem przypomina opisywany już na naszych stronach produkt włoskiej firmy Diapason. Nic dziwnego, niewielka Perla została zbudowana również na bazie naturalnego drewna, bez udziału płyty MDF i forniru. Taka obudowa wymaga znacznie większego nakładu pracy, czasu i wiedzy, ale efekt jest urzekający. Tylko ich cena jakoś nie pasuje do wielkości.

buy tetracycline online UAE

amoxicillin buy 500mg Monitor Xavian Perla to konstrukcja 2-drożna, gdzie jako głośnik średnio-niskotonowy służy przetwornik z membraną polipropylenową o średnicy 150 mm, z miękką nasadką przeciwpyłową i stalowym koszem. Natomiast wysokotonowy posiada jedwabną kopułkę o średnicy 26 mm i miedzianą cewkę. Oba głośniki wytwarzane są na specjalne zamówienie firmy Xavian i sygnowane nazwą AudioBarletta.

ampicillin cost Australia W zwrotnicy Xavian Perla zastosowano filtry 3-rzędu w obu torach sygnałowych, z częstotliwoscia podziału 3000 Hz. Każda wytworzona jej płytka drukowana jest podpisana przez założyciela firmy, jako dowód jego bezposredniego nadzoru nad ich wykonaniem.

http://actiononaccess.org/?c=order-antibiotics-online-UK Do obudowy wykorzystano drewno orzecha włoskiego, którego fragmenty idealnie poskładano i całość polakierowano. Z przodu znajduje się szczelina portu bass-refleks, a z tyłu, pod tabliczka znamionową, para złączy w wersji minimalistycznej, czyli wystające na parę milimetrów nakrętki. Mimo swej skromności pozwalają one na podłączenie zarówno wtyków bananowych, jak i widełkowych. Maskownica na głośniki mocowana jest za pomoca magnesów. 

follow Xavian Perla para

go site  

go here Dane techniczne:
Typ: 2-drożna, bass-refleks
Głośnik nisko-średniotonowy: 1 szt., membrana polipropylenowa o średnicy 150 mm
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka o średnicy 26 mm
Pasmo przenoszenia (-3 dB): 55 – 20 000 Hz
Czułość (2,83V/1m): 88 dB
Impedancja: 8 Ohmów
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 3000 Hz
Zalecana moc wzmacniacza: 30 – 120 W
Wymiary (wys. x szer x głęb.): 315 x 190 x 236 mm
Waga: 6,9 kg/szt.
Cena: ok. 7500 zł za parę

 

Więcej informacji: http://www.xavian.com.pl/start.php?x=PERLA

 
Przeczytaj także o:

doxycycline buy 100mg online Elac 330 Crystal Edition
ELAC 330 Crystal Edition to 2-drożny, high endowy zestaw gło...
http://actiononaccess.org/?c=how-much-does-tetracycline-cost TAD Evolution One
Firma TAD (Technical Audio Devices) z Japonii powiększyła sw...
buy augmentin USA online Monitor Audio Silver 8
Tego producenta nie trzeba bliżej przedstawiać. Pisaliśmy ju...
low cost augmentin online Dali RUBICON 8
Firma Dali oferuje zestawy głośnikowe rodzinami, czyli w ram...
go here Tannoy Revolution XT 6F
W skład serii Revolution XT szkockiej firmy Tannoy wchodzą d...
http://www.faeganspub.com/?f=cure-for-bacterial-infection Bryston Middle T
Firma Bryston Limited z Kanady to głównie producent wysokiej...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/02/Xavian-Perla-548x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/02/Xavian-Perla-137x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podstawkoweAudioBarletta,orzech włoski,Roberto Barletta,Xavian
Czeski producent zestawów głośnikowych Xavian jest już dobrze znany polskim klientom. Jego założyciel, Roberto Barletty, modelem Perla zainicjował nową serię kolumn głośnikowych o nazwie Natura, który swoim wyglądem przypomina opisywany już na naszych stronach produkt włoskiej firmy Diapason. Nic dziwnego, niewielka Perla została zbudowana również na bazie naturalnego drewna, bez udziału płyty MDF...