Xavian Perla

http://pinlovely.com/?p=zoloft-50-mg-buy-online-USA Czeski producent zestawów głośnikowych Xavian jest już dobrze znany polskim klientom. Jego założyciel, Roberto Barletty, modelem Perla zainicjował nową serię kolumn głośnikowych o nazwie Natura, który swoim wyglądem przypomina opisywany już na naszych stronach produkt włoskiej firmy Diapason. Nic dziwnego, niewielka Perla została zbudowana również na bazie naturalnego drewna, bez udziału płyty MDF i forniru. Taka obudowa wymaga znacznie większego nakładu pracy, czasu i wiedzy, ale efekt jest urzekający. Tylko ich cena jakoś nie pasuje do wielkości.

follow url

http://loudspeaker.pl/?l=price-for-augmentin-375mg Monitor Xavian Perla to konstrukcja 2-drożna, gdzie jako głośnik średnio-niskotonowy służy przetwornik z membraną polipropylenową o średnicy 150 mm, z miękką nasadką przeciwpyłową i stalowym koszem. Natomiast wysokotonowy posiada jedwabną kopułkę o średnicy 26 mm i miedzianą cewkę. Oba głośniki wytwarzane są na specjalne zamówienie firmy Xavian i sygnowane nazwą AudioBarletta.

W zwrotnicy Xavian Perla zastosowano filtry 3-rzędu w obu torach sygnałowych, z częstotliwoscia podziału 3000 Hz. Każda wytworzona jej płytka drukowana jest podpisana przez założyciela firmy, jako dowód jego bezposredniego nadzoru nad ich wykonaniem.

Do obudowy wykorzystano drewno orzecha włoskiego, którego fragmenty idealnie poskładano i całość polakierowano. Z przodu znajduje się szczelina portu bass-refleks, a z tyłu, pod tabliczka znamionową, para złączy w wersji minimalistycznej, czyli wystające na parę milimetrów nakrętki. Mimo swej skromności pozwalają one na podłączenie zarówno wtyków bananowych, jak i widełkowych. Maskownica na głośniki mocowana jest za pomoca magnesów. 

Xavian Perla para

 

Dane techniczne:
Typ: 2-drożna, bass-refleks
Głośnik nisko-średniotonowy: 1 szt., membrana polipropylenowa o średnicy 150 mm
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka o średnicy 26 mm
Pasmo przenoszenia (-3 dB): 55 – 20 000 Hz
Czułość (2,83V/1m): 88 dB
Impedancja: 8 Ohmów
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 3000 Hz
Zalecana moc wzmacniacza: 30 – 120 W
Wymiary (wys. x szer x głęb.): 315 x 190 x 236 mm
Waga: 6,9 kg/szt.
Cena: ok. 7500 zł za parę

 

Więcej informacji: http://www.xavian.com.pl/start.php?x=PERLA

 
Przeczytaj także o:

antidepressant drugs sertraline Monitor Audio GX100
Dobrze znana w naszym kraju firma Monitor Audio w swej szero...
where can you buy effexor without a script Diapason Adamantes III 25th
Najczęściej spotykamy się z producentami zestawów głośnikowy...
http://www.faeganspub.com/?f=augmentin-price-375mg Paradigm Mini Monitor v7
Na naszych stronach opisywaliśmy subwoofer firmy Paradigm z ...
bactrim prices Australia Joseph Audio Pulsar
Firma Joseph Audio to u nas mało znana firma rodem ze stanu ...
https://www.cogwheel.org.uk/?c=cymbalta-40-mg-buy-online-Canada Marten Django L
Szwedzka firma Marten opiera swoje produkty głównie na przet...
http://wangka.com.au/page/3/?w=buy-augmentin-in-New-York-City-NY-USA Arabesque Minissimo
Firma Crystal Cable znana jest głównie z przewodów audio (w ...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/02/Xavian-Perla-548x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/02/Xavian-Perla-137x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podstawkowe
Czeski producent zestawów głośnikowych Xavian jest już dobrze znany polskim klientom. Jego założyciel, Roberto Barletty, modelem Perla zainicjował nową serię kolumn głośnikowych o nazwie Natura, który swoim wyglądem przypomina opisywany już na naszych stronach produkt włoskiej firmy Diapason. Nic dziwnego, niewielka Perla została zbudowana również na bazie naturalnego drewna, bez udziału płyty MDF...