Himalaya

go to site Z przyjemnością anonsujemy na stronach Loudspeaker.pl uroczystą premierę kabli Himalaya – nowej flagowej serii firmy KBL Sound.
Seria kabli o nazwie Himalaya jest ukoronowaniem wieloletnich dążeń do stworzenia takich kabli, które pozwoliłyby urządzeniom najwyższej klasy ujawnić pełnię ich możliwości. Nie da się bowiem ukryć, że kable – niezbędne połączenia wewnątrz systemu – zawsze w jakimś stopniu te możliwości pomniejszają. Urządzenia potencjalnie brzmią lepiej niż możemy usłyszeć. Rzecz jednak w tym, żeby degradację przesyłanego sygnału zredukować do minimum. Firma KBL Sound dumna jest z produktów serii Himalaya, bo ma dowód na to, że ich współczynnik strat jest rzeczywiście znikomy.

http://choicehighrisk.com/?c=buy-amoxil-online-Austin

source Ale tak jak to jest ze wszystkimi kablami z dowolnego segmentu, najlepiej stosować je w systemach odpowiedniej dla nich klasy, ponieważ tylko wtedy pokażą zalety urządzeń zamiast ich wad.
Zastosowano w nich kosztowne i pracochłonne rozwiązania, bo inna droga po prostu nie istnieje, jeśli chce się uzyskać wyjątkowe rezultaty. Produkcja masowa ma jedną niezaprzeczalną wadę: w jej ramach nie można stworzyć tego, co najlepsze. Ręczne składanie kabli ma swoje specyficzne przewagi, które głównie dotyczą aspektów mechanicznych konstrukcji, związanych z niwelowaniem rezonansów różnego pochodzenia i naprężeniami. W maszynowej produkcji tych aspektów nie da się potraktować bezkompromisowo.

http://www.faeganspub.com/?f=buy-flagyl-in-Lille-France Wytwarzanie kabli z serii Himalaya, w których przestrzenna architektura prowadzenia przewodów odgrywa kluczową rolę, jest dość karkołomne, ale w końcu możliwe – tak jak zdobywanie najtrudniejszych górskich szczytów. Ich producent ma jednak nadzieję, że produkty te dostarczą miłośnikom muzyki sposobności przeżywania zachwytu równego temu, jaki odczuwa się obcując z górami, których nazwę nosi ta specjalna, limitowana seria.

Himalaya boxWszystkie kable KBL Sound po etapie produkcji są rygorystycznie testowane, a następnie poddawane procesowi formowania profesjonalnym kondycjonerem. Oznacza to, że trafiając do klienta, są już w pełni „wygrzane”, co jest ważne szczególnie w przypadku zastosowanych w serii Himalaya materiałów, które w normalnych warunkach wymagają wielomiesięcznego oczekiwania na ostateczne ułożenie się w systemie. Dzięki kondycjonowaniu już po krótkotrwałej adaptacji brzmią pełnią swoich możliwości i ich działanie nie zmienia się.
Kable z tej serii wykonywane są na zamówienie.

 

W http://www.faeganspub.com/?f=buy-cheap-flagyl-UK kablach sygnałowych Himalaya użyte zostały te same przewodniki, co w dotychczas flagowym modelu Red Eye Ultimate, ale ich liczba jest dwa razy większa, a topologia bardziej rozbudowana. Wykonane są z czystego srebra monokrystalicznego, uzyskiwanego w procesie OCC (Ohno Continous Casting). Jest to specjalna metoda metalurgiczna, która sprawia, że żyły przewodzące mają doskonale jednorodną strukturę molekularną, a zarazem wysokiej klasy czystość. Pojedyncze kryształy metalu osiągają długość nawet kilkuset metrów. Dzięki temu strumień elektronów przepływa przez przewodnik nie napotykając żadnych barier i nie ulega degradacji. Sygnał przesłany tą drogą charakteryzuje się największą gładkością i naturalnością, wynikającą z braku opóźnień fazowych i zniekształceń. Izolatorem tych przewodów jest teflon spulchniony bardzo drobnymi pęcherzykami powietrza, co wpływa na znaczną poprawę jego właściwości pożądanych w tej aplikacji. To najdroższe rozwiązanie, ale nie ma obecnie lepszego dielektryka do zastosowania w praktyce. Kable są na kilka sposobów ekranowane, a dalej kolejną osłonę tworzy wielowarstwowa otulina, która ochrania przewody przed wibracjami pochodzącymi z zewnątrz.

Himalaya IC

Zakończenia przewodów zostały w efekcie długotrwałych testów skonfigurowane w ten sposób, by charakter brzmienia kabli nie odbiegał od neutralności. Zastosowane konektory mają zredukowaną powierzchnię styku do niezbędnego minimum w celu wyeliminowania niekorzystnych zjawisk magnetycznych i zakłóceń, które wynikają z nadmiernej masy metalu łączących się ze sobą elementów. W wersji RCA ten model zakonfekcjonowany jest wtykami WBT 0152 Ag nextgen Signature. W wersji zbalansowanej zastosowaliśmy złącza XLR Focus firmy Oyaide, wykonane z precyzją aparatu fotograficznego.

Kable sygnałowe Himalaya mogą być dostępne również  jako interkonekty phono, z jednej strony zakończone wtykami RCA (WBT), a od strony ramienia albo 5 DIN (Cardas), albo RCA (WBT)
Standardowe długości to: 1, 1,5, 2m.
Cena detaliczna: 14.250 zł za kpl. 1m RCA, 15.150 zł za kpl. 1m XLR.

 

https://nepomak.org/?n=buy-ampicillin-500mg-online-UK Kable głośnikowe Himalaya zaprojektowane zostały całkowicie od początku, z użyciem jedynych w swoim rodzaju rozwiązań. Bazują na przewodnikach z czystej miedzi o strukturze monokrystalicznej, uzyskanej w procesie OCC i o specyficznej konstrukcji splotów. Ich złożona geometria całkowicie chroni wrażliwy sygnał przed wpływem coraz bardziej wszechobecnego smogu elektronicznego, czyli wszelkiego rodzaju promieniowania z zewnątrz. Inną cechą tego rozwiązania jest bardzo niska indukcyjność, co jest korzystne w przypadku tego rodzaju kabli. Funkcję izolatora i w tym przypadku pełni teflon spieniony bardzo drobnymi pęcherzykami powietrza, materiał, który jednocześnie zabezpiecza metal przed korozją, a zarazem nie absorbuje energii przepływającego prądu jak inne dielektryki.

Kable wyposażone są w tuningowany, wypracowany doświadczalnie system pochłaniania rezonansów, który ma na celu z jednej strony eliminację zakłóceń magnetycznych, generowanych przez przepływający przez nie prąd, z drugiej zaś strony mechanicznych, docierających z otoczenia i zaburzających ich pracę. Jednym z jego elementów są pierścienie antywibracyjne z wyselekcjonowanego gatunku drewna.

Himalaya Speaker cable

Doskonałe zakończenia kabli zapewniają złącza widełkowe WBT 0661 Ag nextgen Signature i  WBT 0661 nextgen Toplineo powierzchni stykowej zredukowanej do minimum. Ma to na celu eliminację prądów wirowych i tzw. efektu kumulacji masy. To rozwiązanie sprawia m.in., że dźwięk jakby uwalnia się od krępującego go balastu, nabiera większej swobody i przestrzenności, a zarazem staje się bardziej substancjalny. Inne konektory są dostępne opcjonalnie na życzenie.
Standardowe długości to: 2 x 2 m, 2 x 2.5 m, 2 x 3 m.
Cena detaliczna: 20.899 zł za kpl. 2m, 24.599 zł za kpl. 2,5 m.

 

follow link Kabel zasilający Himalaya od początku był opracowywany z przeznaczeniem dla urządzeń o bardzo wysokim poborze mocy. I rzeczywiście, świetnie sprawdza się w tego rodzaju aplikacjach: jako pierwszy kabel z gniazdka do listwy czy kondycjonera lub do końcówek mocy. Długotrwałe testy odsłuchowe wykazały w oczywisty sposób, że nie tylko w zastosowaniach wysokoprądowych sieciówka Himalaya idzie jeszcze dalej niż Red Eye. To dzięki zwiększonemu dwukrotnie przekrojowi miedzianych, specjalnie skręcanych przewodników w porównaniu do naszego dotychczas topowego, cieszącego się uznaniem i nagradzanego modelu Red Eye. Żyły przewodzące mają strukturę monokrystaliczną i są dodatkowo zabezpieczane przed oksydacją.

Himalaya Power

Sieciówka Himalaya ma również bardziej rozwinięty system utrzymywania stabilności mechanicznej przewodników i niwelowania ich własnych rezonansów wywoływanych przepływem elektronów. Ma także lepsze wtyczki. Są one wykonywane na zamówienie firmy i mają korpus wycięty z mosiądzu, nie ze stali. Podobnie jak te już wcześniej stosowane przez nas złącza w wyższych modelach, mają też osłonę z włókna węglowego dla ochrony przez drganiami i promieniowaniem RFI i EMI. Wszystkie elementy stykowe wykonane są z utwardzonej miedzi i rodowane. Na koniec poddaje się je procesowi kriogenizacji i demagnetyzacji.Opcjonalnie dostępna jest wersja z wtyczką IEC 20A Furutech FI-52(R) dla urządzeń wysokoprądowych, wyposażonych w odpowiednie gniazda.
Standardowe długości to: 1.5 m, 2 m. Inne długości na zamówienie.
Cena: 14.749 zł za 1.5 m.

 

go site Flagowe kable Himalaya przeznaczone do połączeń cyfrowych oferujemy w wersji RCA 75 Ohm i XLR AES/EBU 110 Ohm. Budowa ich jest  podobna jak w interkonektach z tej serii. Przewodnikiem jest czyste srebro monokrystaliczne uzyskiwane w technologii OCC. Rolę dielektryka pełni napowietrzony teflon. Przewody mają przestrzenną topologię i specjalny system tłumienia rezonansów oraz poczwórne ekranowanie. Dzięki swojej bezkompromisowej konstrukcji i materiałom pozwalają uniknąć strat w przesyle cyfrowego sygnału, które zawsze skutkują technicznym charakterem dźwięku, oddalającym od brzmienia analogowego.

Himalaya Digital

Zakończenia zrealizowane są w wersji 75 Ohm RCA za pomocą wtyczek WBT-0152 Ag nextgen Signature, zaś w wersji AES/EBU 110 Ohm za pomocą złączy XLR Oyaide Focus.
Standardowe długości to: 1 m, 1.5 m, 2 m. Inne długości na zamówienie
Cena: 8599 zł za 1m RCA,  9099 zł 1m XLR.

 

Link do strony producenta: http://kblsound.com/
Przeczytaj także o:

http://www.faeganspub.com/?f=metronidazole-cost-NZ ATC SCM 11
Niewielki monitor ATC SCM 11 to drugi model z serii Entry (w...
get link Nowe kable głośnikowe firmy KBL Sound
Kable głośnikowe Red Eye Ultimate Z wielką przyjemnością ...
http://www.faeganspub.com/?f=cheapest-flagyl-UK Absorbery BIG FOOT
Właściwa izolacja sprzętu audio od drgań jest wciąż bardzo n...
antibiotics ciprofloxacin 500mg Zestawy głośnikowe Exelion
Włoska manufaktura Exelion, mająca swoją siedzibę w Abruzji ...
http://actiononaccess.org/?c=cheapest-tetracycline-online Divine Acoustics Elektra 3
Kolumna podłogowa Divine Acoustics Elektra 3 posiada dość ni...
where to order metronidazole Davone Tulip
Davone Tulip to małe 2.5-drożne kolumny podłogowe w obudowie...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/07/Himalaya-600x545.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/07/Himalaya-150x136.jpgPaweł AndrzejczakPolecamykabel głośnikowy,kable audio,KBL Sound,przewód sieciowy,przewody do głośników
Z przyjemnością anonsujemy na stronach Loudspeaker.pl uroczystą premierę kabli Himalaya - nowej flagowej serii firmy KBL Sound. Seria kabli o nazwie Himalaya jest ukoronowaniem wieloletnich dążeń do stworzenia takich kabli, które pozwoliłyby urządzeniom najwyższej klasy ujawnić pełnię ich możliwości. Nie da się bowiem ukryć, że kable - niezbędne połączenia wewnątrz...