Tannoy TS2_12

buy effexor 75 mg for depression Ten subwoofer jest największym modelem z serii TS2, które wykorzystywane są głównie w systemach kina domowego. Jego prosty i zarazem subtelny wygląd idealnie komponuje się w wystrojem wielu domowych wnętrz, nie wybijając się ponad inne meble. Zresztą, po poznaniu jego budowy, dochodzi się do wniosku, że jest to konstrukcja pod tym względem bardzo przemyślana – głośnik i membrana bierna zostały ukryte za maskownicami po obu stronach obudowy. Nie ma głośnika z przodu, nie ma otworu tunelu bass-refleks. Jest pełna symetria.

cheap ampicillin UK
Użyty w Tannoy TS2.12 głośnik to 12-calowy (300 mm) przetwornik napędzany wzmacniaczem klasy D o mocy 500W RMS. Zamiast filtrów analogowych zastosowano w nim technologie cyfrową DSP w postaci Tri-State Pulse Width Modulated Digital Signal Processor, która pozwala na ustawienie głośności, częstotliwości filtru dolnoprzepustowego i fazy. Na tylnym panelu, oprócz trzech potencjometrów, znajdują się jeszcze po dwa wejścia i wyjścia RCA. Na przeciw głośnika pracuje membrana bierna, także o średnicy membrany 12 cali, nazywany przez producenta Auxiliary Bass Radiator (ABR). Mimo niezbyt dużych rozmiarów producentowi udało się osiągnąć pasmo przenoszenia tegoż subwoofera zaczynające się od niemal 20 Hz, gdyż suma powierzchni obu membran jest odpowiednikiem 18-calowego subwoofera.

http://wangka.com.au/page/2/?w=buy-amoxicillin-in-Holland-Netherlands Tannoy TS2_12 tyl

http://www.faeganspub.com/?f=buy-ciprofloxacin-online-AU Obudowa Tannoy TS2.12 o objętości 37,5 litra, wykonana jest z płyt MDF o grubości 25 mm. Do wyboru są dwa rodzaje wykończenia: matowa okleina winylowa w kolorze czarnym lub czarny lakier fortepianowy.

http://www.olvarwood.com.au/?o=buy-flagyl-400mg-cheap  

follow site Dane techniczne

http://walk-me.co.uk/?w=effexor-37.5-mg-buy-online-Japan Typ: z membraną pasywną
Głośnik niskotonowy: 1 szt., o średnicy membrany 12 cali (300 mm)
Membrana bierna: 1 szt., o średnicy membrany 12 cali (300 mm)
Pasmo przenoszenia (-3dB): 21 – 150 Hz
Moc wzmacniacza: 500 W RMS
Panel sterowania:
– wejścia i wyjścia: RCA
– regulacje: regulacja poziomu mocy, filtr dolnoprzepustowy 50 – 100 – 150 Hz, regulacja fazy
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 440 x 430 x 378 mm
Masa: 18,2 kg

Cena: 3500 zł za sztukę

Link do producenta: http://www.tannoy.pl/pl/Produkty/Subwoofery/TS2_12
Przeczytaj także o:

http://adultztoyworld.com.au/?a=where-to-get-anti-anxiety-medication SVS PB13-Ultra
SVS to prawie nieznana u nas amerykańska firma, która został...
watch JL Audio E-Sub
Amerykańska firma JL Audio to u nas dość mało znany producen...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/09/Tannoy-TS2_12-600x389.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/09/Tannoy-TS2_12-150x97.jpgPaweł AndrzejczakSubwoofery
Ten subwoofer jest największym modelem z serii TS2, które wykorzystywane są głównie w systemach kina domowego. Jego prosty i zarazem subtelny wygląd idealnie komponuje się w wystrojem wielu domowych wnętrz, nie wybijając się ponad inne meble. Zresztą, po poznaniu jego budowy, dochodzi się do wniosku, że jest to konstrukcja pod...