Jamo D600 SUB1

follow Subwoofer Jamo D600 SUB wchodzi w skład najnowszego systemu kina domowego D600, który został zbudowany i zatwierdzony zgodnie ze standardem THX, czyli stosowanym w najlepszych zestawach kin domowych. Wraz z pozostałymi kolumnami głośnikowymi, tj. D 600 LCR i D 600 SUR spełnia normy wysokiej klasy THX Ultra 2.

follow site Subwoofer Jamo D600 SUB zbudowany jest na bazie ogromnego, 15-calowego (o średnicy 380 mm) głośnika, sterowanego przez solidny wzmacniacz klasy D o mocy ciągłej 400W, mogącego dostarczyć sygnał szczytowy o mocy ponad 1600 W.

https://nepomak.org/?n=amoxicillin-500mg-NZ

buy zithromax Australia Ciekawostką jest to, że ten przetwornik niskotonowy kontrolowany jest przez system MFB – Motional Feed Back, stosowany przez producentów do lat 80-tych. Polega on na sprzężeniu zwrotnym pochodzącym od ruchu membrany głośnika, gdzie zamontowany specjalny czujnik dostarcza do wzmacniacza informacje o wychyleniu membrany, aby ten skorygował prąd kierowany do głośnika. Uzyskuje się w ten sposób poprawienie impulsu basu poprzez korekcję nieliniowości pracy membrany oraz zmniejszenie rezonansów obudowy subwoofera, a w następstwie niższy bas w mniejszych konstrukcjach, szczególnie typu zamkniętego.

http://actiononaccess.org/?c=taking-cipro-and-breastfeeding Jamo D600 SUB2

http://www.faeganspub.com/?f=buy-ampicillin-in-Belfast-Ireland Aby ułatwić umieszczenie subwoofera Jamo D600 SUB w pokoju wyposażono go w Boundary Gain Compensation, czyli układ kompensacji wzmocnienia pochodzącego od znajdujących się blisko ścian (subwoofer postawiony przy ścianie, a zwłaszcza w narożniku, wyzwala mocniejsze basy, nawet o kilka dB). Za jego pomocą stłumienie można regulować w pasmie od 20 Hz do 55 Hz.

enter site Jamo D600 SUB wyposażony jest w unikalny interfejs dotykowy, umieszczony w górnej części obudowy. Wszystkie funkcje sterowane są przez dedykowany procesor cyfrowy DSP, który zapewnia dużą dokładność i powtarzalność.
W trybie gotowości pobór mocy subwoofera jest mniejszy niż 1 W.

here  

Jamo D600 SUB3 Jamo D600 SUB4

 

Dane techniczne:

Typ: obudowa zamknięta, procesor Active DSP, system Motional Feedback
Głośnik niskotonowy: 15 cali (380 mm)
Moc wyjściowa wzmacniacza: 600 W
Moc muzyczna: 800W
Pasmo przenoszenia (Hz, +/-3dB): 20 – 200
Efektywnośc (dB, 2.8V/1m): 109
Częstotliwość odcięcia: 40Hz-200Hz
Przesunięcie fazy: regulowane (0-180 stopni)
Wejścia: Line, LFE, Speaker Level
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 557 mm x 587 mm x 501 mm
Waga: 32 kg
Wykończenie: czarny lakier fortepianowy

Dodatkowe informacje: http://www.jamo.com/speaker-lines/thx-speakers/D600/?sku=D600

 

 
Przeczytaj także o:

https://nepomak.org/?n=how-to-order-antibiotics-from-Canada Subwoofer Velodyne Digital Drive Plus
Subwoofer Velodyne Digital Drive Plus, to, według wielu opin...
source url Subwoofer Paradigm Monitor 7 Sub 8
To najmniejszy model subwoofera z serii Monitor 7 tego kanad...
enter site Subwoofer DALI Sub E-9 F
Producent DALI jest znany wśród fanów domowego nagłośnienia ...
see SVS PB13-Ultra
SVS to prawie nieznana u nas amerykańska firma, która został...
buy cheap ampicillin UK Subwoofer XTZ Sound 3X12
Są na świecie firmy, o których mało, kto słyszał, a ich ofer...
cost of antibiotics without insurance Canada Outlaw Audio Ultra-X13
Firma Outlaw to bardzo bliski konkurent SVS. Często ich subw...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2013/09/Jamo-D600-SUB1.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2013/09/Jamo-D600-SUB1-150x150.jpgPaweł AndrzejczakSubwooferyBoundary Gain Compensation,Jamo,kino domowe,LFE,Line,MFB,Motional Feed Back,procesor cyfrowy DSP,Speaker Level,SUB,subwoofer,THX,THX Ultra 2,wzmacniacz klasy D
Subwoofer Jamo D600 SUB wchodzi w skład najnowszego systemu kina domowego D600, który został zbudowany i zatwierdzony zgodnie ze standardem THX, czyli stosowanym w najlepszych zestawach kin domowych. Wraz z pozostałymi kolumnami głośnikowymi, tj. D 600 LCR i D 600 SUR spełnia normy wysokiej klasy THX Ultra 2. Subwoofer Jamo...