Mirage OMD-5 Rosewood

azithromycin price 500mg Marka Mirage® zawsze była znana w całej branży audio jako innowator, nieustannie wyznaczający nowe standardy w projektowaniu głośników i wydajności. Jest firmą, która opiera się na zasadzie, że dźwięk powinien być wielokierunkowy i całkowicie realistyczny. Z tego powodu opracowała technologię Omnipolar®, wykorzystując ją w swoich produktach.

http://www.faeganspub.com/?f=flagyl-buy-online-Australia W kontekście biznesowym firma ta jest nadzorowana przez Klipsch Group Inc., czyli jest siostrzaną spółką Jamo, tak dobrze znaną na naszym rynku.

https://nepomak.org/?n=zithromax-250-mg-price Mały i elegancki głośnik regałowy Mirage OMD-5, o kształcie przypominającym ścięty walec, powstał z myślą o użytkownikach posiadających wyjątkowo małe pomieszczenia. Opatentowany moduł Omniguide i eliptyczne żebrowanie Surround (widoczne na zdjęciu deflektory rozpraszające dźwięk oraz zgrubienia na resorze głośnika) wytwarzają iluzję dźwięku dookólnego (360 stopni) w pokoju, w którym po prostu nie ma miejsca na kolumny podłogowe.

http://www.faeganspub.com/?f=amoxil-cheap-Canada

http://actiononaccess.org/?c=how-much-does-ciprofloxacin-cost Duży, 5,5-calowy, tytanowy głośnik, współpracujący z wspomnianym eliptycznym żebrowaniem Surround, które eliminuje zakłócenia i zwiększa wydajność. Pozwala to na osiągnięcie większych basów. Natomiast 1-calowy głośnik wysokotonowy, z kopułką z czystego tytanu, generuje ciepłe, bogate brzmienie wysokiej częstotliwości.

zithromax buy US online  

Mirage OMD-5 Rose Mirage OMD-5 Black Mirage OMD-5 Black terminal

source link  

buy doxycycline online Edmonton Moduł Omniguide to pomysłowy projekt, który składa się z dwóch unikalnych deflektorów. Jeden z nich spoczywa na górze głośnika wysokotonowego, a sam tweeter mieści się w drugim, zawieszonym nad głośnikiem niskotonowym. Te połączone elementy dystrybuują dźwięk bezpośrednio do słuchacza, a także w różnych kierunkach, odbijając fale dźwiękowe od ścian, sufitów i innych powierzchni. W efekcie uzyskuje się dookólną scenę akustyczną. A co ważniejsze, usłyszeć ją można z dowolnego miejsca w pokoju.

Elegancka, ręcznie robiona, zakrzywiona obudowa MIrage OMD-5, dostępna jest w dwóch wykończeniach: czarny i różany, na wysoki połysk.
Dane techniczne:

Typ: 2-drożny, zamknięty, OMNIPOLAR™
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka tytanowa o średnicy 25 mm,
Głośnik średnio-niskotonowy: 1 szt., membrana tytanowa o średnicy 5,5 cala
Impendancja: 6 Ohm
Pasmo przenoszenia: 60 – 20 000 Hz (+/- 3dB)
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2300 Hz
Rekomendowana moc wzmacniacza: 10 – 175 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 23,3 x 16,4 x 18,3 cm
Ciężar: 3,63 kg
Wykończenie: różany lub czarny, oba wysoki połysk,

Więcej informacji: http://www.miragespeakers.com/bookshelf-speakers/

 
Przeczytaj także o:

source link Harbeth Monitor 30.1 Domestic
Zestawy głośnikowe produkowane przez firmę Harbeth to ręczni...
price of amoxil Canada Adam Audio Classic mk3
Niemiecki producent zespołów głośnikowych Adam Audio wprowad...
ciprofloxacin 500 mg price Wilson Benesch Cardinal
Flagowym modelem firmy Wilson Benesch, brytyjskiego producen...
cost of cipro Australia ATC SCM 7 v.3
Angielska firma Acoustic Transducer Company (ATC) oferuje za...
http://actiononaccess.org/?c=taking-ciprofloxacin-while-breastfeeding Triangle Signature Delta
Kolumna głośnikowa Triangle Signature Delta jest tańszą kons...
see url Bryston Middle T
Firma Bryston Limited z Kanady to głównie producent wysokiej...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/01/Mirage-OMD-5-Rosewood-front.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/01/Mirage-OMD-5-Rosewood-front-150x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podstawkowedeflektor,Jamo,Klipsch,Mirage,Omniguide,Omnipolar,rosewood,Surround,tytanowy głośnik
Marka Mirage® zawsze była znana w całej branży audio jako innowator, nieustannie wyznaczający nowe standardy w projektowaniu głośników i wydajności. Jest firmą, która opiera się na zasadzie, że dźwięk powinien być wielokierunkowy i całkowicie realistyczny. Z tego powodu opracowała technologię Omnipolar®, wykorzystując ją w swoich produktach. W kontekście biznesowym firma...