Zingali Client Name Evo 1-5

zithromax 500mg cost UK Firma Zingali Acoustic często porównywana jest do Ferrari, a to za sprawą współpracy z tym producentem samochodów, jak i użycia słynnej czerwieni do wykończenia niektórych swoich modeli kolumn głośnikowych.
To co wyróżnia zestawy Zingali to wynaleziona przez siebie i wykorzystywana tuba Omniray oraz bardzo wysokiej jakości ich wykończenie. Można dodać jeszcze dwie charakterystyczne cechy: nie należą do produktów małych i lekkich oraz nie są tanie.

follow

source link O zastosowanych w kolumnie Client Name Evo 1.5 głośnikach niewiele wiadomo. Niskotonowy o średnicy membrany 15 cali napędzany jest dużą cewką (o średnicy 76 mm). Zaś wysokotonowy, z membraną jednocalową, wykorzystany został w konstrukcji tubowej Omniray, z wylotem o średnicy 15″ i kątem rozproszenia 100 stopni. Oba głośniki pochodzą od producenta B&C.

go to link Omniray, zastosowany w kolumnach głośnikowych Zingali, to rewolucyjna koncepcja głośnika tubowego stworzona przez Giuseppe Zingali. Zapewnia ona prawie idealne odwzorowanie całego pasma akustycznego, dając wysoką sprawność głośników, dynamikę (co widać w ich danych technicznych) i neutralność barw. Bowiem tuba przed głośnikiem zachowuje się jak transformator dopasowujący między membraną tweetera, a powietrzem. W ten sposób zwiększa ciśnienie, a tym samym gęstość powietrza w pobliżu membrany. Dzięki temu głośnik osiąga większą sprawność przenoszenia mocy z membrany na powietrze, czyli większą efektywność (skuteczność). Zaletą takiego rozwiązania jest też to, że znacznie lepiej przenoszą się bardzo ciche i bardzo głośne dźwięki.

follow url Obudowa Zingali Client Name Evo 1.5 wykonana jest z płyt MDF o grubości aż 44 mm. Nic dziwnego, że kolumna waży 75 kg. Wylot tunelu bass-releks ulokowano na jej spodzie, zatem jest niewidoczny dla słuchacza.

http://choicehighrisk.com/?c=price-of-generic-tetracycline  

https://nepomak.org/?n=buy-amoxicillin-online-Munich Client-Name-Evo-1-5 brown

here  

Każdy egzemplarz kolumn głośnikowych Zingali, również Client Name Evo 1.5, wygrzewany jest przez 24h. Następnie dokonuje się pomiaru w komorze bezechowej i wystawia certyfikat jakości zanim opuści fabrykę.

Wszystkie zestawy Zingali wytwarzane są we Włoszech, a nie na Dalekim Wschodzie, dlatego producent może wykonać personalizowany egzemplarz w dowolnym kolorze, z liczącej ponad 200  odcieni, palety RAL (wariant Plus), a nawet kolory specjalne.

 

Zingali

 

Dane techniczne:
Typ: 2-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka o średnicy 25 mm, cewka o średnicy 44 mm, z tubą o średnicy wylotu 15 cali
Głośnik niskotonowy: 1 szt., membrana o średnicy 380 mm (15″), cewka o średnicy 76 mm
Pasmo przenoszenia): 32 Hz – 20 kHz
Efektywność (1W/m): 97 dB
Impedancja: 8 Ohm
Moc wyjściowa: 1000 W
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 800 Hz, 12 dB/oktawę
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1120 x 520 x 730 mm
Ciężar: 75 kg

Więcej informacji: http://www.zingaliacoustics.com/product/client-name-evo/client-name-evo15

 

 
Przeczytaj także o:

http://www.faeganspub.com/?f=oral-antibiotics-to-treat-bacterial-infections PMC twenty 24
Koneserzy pięknego, subtelnego basu doskonale orientują się ...
price of augmentin US Paradigm Mini Monitor v7
Na naszych stronach opisywaliśmy subwoofer firmy Paradigm z ...
can you take ciprofloxacin with milk Marten Django L
Szwedzka firma Marten opiera swoje produkty głównie na przet...
see Głośnik plazmowy w Lansche Audio
Prawdopodobnie firma Launsche Audio jest jedynym producentem...
go Morel Octave 6 Limited Edition
Firma Morel to izraelski producent przetworników (zarówno do...
http://actiononaccess.org/?c=buy-ampicillin-250mg-Australia Jean-Marie Reynaud Euterpe Supreme
Francuski producent zestawów głośnikowych Jean-Marie Reynaud...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/09/Zingali-Client-Name-Evo-1-5.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/09/Zingali-Client-Name-Evo-1-5-150x120.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweB&C,Client Name Evo,Giuseppe Zingali,głośnik tubowy,konstrukcja tubowa,Omniray,tuba,Zingali,Zingali Acoustic
Firma Zingali Acoustic często porównywana jest do Ferrari, a to za sprawą współpracy z tym producentem samochodów, jak i użycia słynnej czerwieni do wykończenia niektórych swoich modeli kolumn głośnikowych. To co wyróżnia zestawy Zingali to wynaleziona przez siebie i wykorzystywana tuba Omniray oraz bardzo wysokiej jakości ich wykończenie. Można dodać...