Zingali Client Name Evo 1-5

http://actiononaccess.org/?c=where-to-buy-antibiotics-in-the-UK Firma Zingali Acoustic często porównywana jest do Ferrari, a to za sprawą współpracy z tym producentem samochodów, jak i użycia słynnej czerwieni do wykończenia niektórych swoich modeli kolumn głośnikowych.
To co wyróżnia zestawy Zingali to wynaleziona przez siebie i wykorzystywana tuba Omniray oraz bardzo wysokiej jakości ich wykończenie. Można dodać jeszcze dwie charakterystyczne cechy: nie należą do produktów małych i lekkich oraz nie są tanie.

cipro cost Canada

get link O zastosowanych w kolumnie Client Name Evo 1.5 głośnikach niewiele wiadomo. Niskotonowy o średnicy membrany 15 cali napędzany jest dużą cewką (o średnicy 76 mm). Zaś wysokotonowy, z membraną jednocalową, wykorzystany został w konstrukcji tubowej Omniray, z wylotem o średnicy 15″ i kątem rozproszenia 100 stopni. Oba głośniki pochodzą od producenta B&C.

buy cipro in Antalya Turkey Omniray, zastosowany w kolumnach głośnikowych Zingali, to rewolucyjna koncepcja głośnika tubowego stworzona przez Giuseppe Zingali. Zapewnia ona prawie idealne odwzorowanie całego pasma akustycznego, dając wysoką sprawność głośników, dynamikę (co widać w ich danych technicznych) i neutralność barw. Bowiem tuba przed głośnikiem zachowuje się jak transformator dopasowujący między membraną tweetera, a powietrzem. W ten sposób zwiększa ciśnienie, a tym samym gęstość powietrza w pobliżu membrany. Dzięki temu głośnik osiąga większą sprawność przenoszenia mocy z membrany na powietrze, czyli większą efektywność (skuteczność). Zaletą takiego rozwiązania jest też to, że znacznie lepiej przenoszą się bardzo ciche i bardzo głośne dźwięki.

Obudowa Zingali Client Name Evo 1.5 wykonana jest z płyt MDF o grubości aż 44 mm. Nic dziwnego, że kolumna waży 75 kg. Wylot tunelu bass-releks ulokowano na jej spodzie, zatem jest niewidoczny dla słuchacza.

 

Client-Name-Evo-1-5 brown

 

Każdy egzemplarz kolumn głośnikowych Zingali, również Client Name Evo 1.5, wygrzewany jest przez 24h. Następnie dokonuje się pomiaru w komorze bezechowej i wystawia certyfikat jakości zanim opuści fabrykę.

Wszystkie zestawy Zingali wytwarzane są we Włoszech, a nie na Dalekim Wschodzie, dlatego producent może wykonać personalizowany egzemplarz w dowolnym kolorze, z liczącej ponad 200  odcieni, palety RAL (wariant Plus), a nawet kolory specjalne.

 

Zingali

 

Dane techniczne:
Typ: 2-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka o średnicy 25 mm, cewka o średnicy 44 mm, z tubą o średnicy wylotu 15 cali
Głośnik niskotonowy: 1 szt., membrana o średnicy 380 mm (15″), cewka o średnicy 76 mm
Pasmo przenoszenia): 32 Hz – 20 kHz
Efektywność (1W/m): 97 dB
Impedancja: 8 Ohm
Moc wyjściowa: 1000 W
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 800 Hz, 12 dB/oktawę
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1120 x 520 x 730 mm
Ciężar: 75 kg

Więcej informacji: http://www.zingaliacoustics.com/product/client-name-evo/client-name-evo15

 

 
Przeczytaj także o:

where to buy antibiotics in Canada ATC SCM 7 v.3
Angielska firma Acoustic Transducer Company (ATC) oferuje za...
go here Diapason Adamantes III 25th
Najczęściej spotykamy się z producentami zestawów głośnikowy...
enter Focal Sopra No. 2
Każdego roku EISA (Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwię...
http://www.wanderingbears.co.uk/?w=metronidazole-prices-US Wilson Benesch Series II Square One
Właściwie wszystkie półkowe zestawy głośnikowe nie posiadają...
cheaper alternative to amoxicillin Xavian Perla
Czeski producent zestawów głośnikowych Xavian jest...
go to link Audiovector SR3 Avantgarde Arreté
Duński Audiovector oferuje, w ramach serii SR3, 4 modele zes...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/09/Zingali-Client-Name-Evo-1-5.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2014/09/Zingali-Client-Name-Evo-1-5-150x120.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweB&C,Client Name Evo,Giuseppe Zingali,głośnik tubowy,konstrukcja tubowa,Omniray,tuba,Zingali,Zingali Acoustic
Firma Zingali Acoustic często porównywana jest do Ferrari, a to za sprawą współpracy z tym producentem samochodów, jak i użycia słynnej czerwieni do wykończenia niektórych swoich modeli kolumn głośnikowych. To co wyróżnia zestawy Zingali to wynaleziona przez siebie i wykorzystywana tuba Omniray oraz bardzo wysokiej jakości ich wykończenie. Można dodać...