Polk-Audio-LSiM-703

https://nepomak.org/?n=cheap-doxycycline-UK Polk Audio LSiM703 to zestaw głośnikowy, który predysponuje do zakwalifikowania go kategorii kolumn podłogowych pod względem wydajności i odtwarzania basów. Nie bez powodu należy do jednych z najdroższych kolumn podstawkowych tego amerykańskiego producenta. Zastosowano w nim wiele nowych rozwiązań. Głośnik nisko-średniotonowy oraz średniotonowy posiadają lekkie, sztywne kosze z odlewanego aluminium, a membrany z napowietrzanego polipropylenu, które są lżejsze o 20% od  tradycyjnych i 35% od aluminiowych. Jest on równie sztywny, a przy okazji posiada właściwości tłumiące. Jako tweeter użyto 1-calowy przetwornik Enhanced Ring Radiator umieszczony wraz z głośnikiem średniotonowym w oddzielnej komorze. To cecha wyróżniająca serię LSiM, a dokładnie „obudowa w obudowie” – Dynamic Sonic Engine. Dzięki temu pasmo częstotliwości 200 Hz – 2 kHz jest rozpraszane równomiernie i jednolicie.

azithromycin 500mg over the counter

go Interesująco rozwiązano tunel bass-reflex znajdującego sie w tylnej ściance kolumny Polk Audio LSiM703. Technologia PowerPort® opatentowana przez firmę Polk eliminuje turbulencje i zniekształcenia, co ma wpływ na bardziej wydajny i głębszy bas.

can you buy flagyl over the counter in UK  

Polk-Audio-LSiM-703 tyl2 Polk-Audio-LSiM-703 tyl1

flagyl buy Australia  

here Wysokiej jakości, wytrzymała konstrukcja obudowa Polk Audio LSiM703 zbudowana z płyt MDF o grubości 25 mm po bokach, 19 mm z tyłu i na dole oraz przegród o grubości 30 mm tworzące usztywnienia i oddzielne komory dla głośników. Ta wytrzymała konstrukcja skutecznie eliminuje rezonanse obudowy i wewnętrzne fale stojące.

here W kolumnie głośnikowej Polk Audio LSiM703 zastosowano podwójny terminal ze złoconymi złączami, umożliwiający połączenie bi-amp lub bi-wire.

go to link  

Dane techniczne:

Typ: 3-drożny, bass-reflex
Głośnik wysokotonowy: 1″ (2,54cm), Dynamic Balance, Enhanced Ring Radiator
Głośnik średniotonowy: 3 1/4″ (8,26cm), Dynamic Balance, z membraną z napowietrzanego polipropylenu
Głośnik nisko-średniotonowy: 6 1/2″ (16,51cm), Dynamic Balance, z membraną z napowietrzanego polipropylenu
Pasmo przenoszenia: 36 Hz – 40 kHz
Impedancja: 8 Ohm
Efektywność: 88 dB
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2,8 kHz
Rekomendowana moc wzmacniacza: 20-200 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 43 cm x 22 cm x 37 cm
Ciężar: 13,4 kg

 

 
Przeczytaj także o:

see url Xavian Delizia
Firma Xavian to znana w naszym kraju marka zespołów głośniko...
https://nepomak.org/?n=zithromax-500-mg-price Magnat Quantum Edelstein
Wyjątkowo niewielkie rozmiary zestawu głośnikowego Magnat Qu...
buy tetracycline online UAE PMC twenty 24
Koneserzy pięknego, subtelnego basu doskonale orientują się ...
source link Głośnik plazmowy w Lansche Audio
Prawdopodobnie firma Launsche Audio jest jedynym producentem...
https://nepomak.org/?n=can-you-buy-antibiotics-in-the-US Acoustic Zen Crescendo Mark II
Nawiązując do naszego artykułu o linii transmisyjnej w kolum...
http://www.faeganspub.com/?f=where-can-I-purchase-antibiotics-online Lumen White Aquila
Na AudioShow 2015 zaprezentowano flagowy model firmy Lumen W...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2013/09/Polk-Audio-LSiM-703-600x428.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2013/09/Polk-Audio-LSiM-703-150x107.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podstawkowebass reflex,Dynamic Sonic Engine,Enhanced Ring Radiator,kolumna półkowa,MDF,Polk Audio,PowerPort,seria LSiM
Polk Audio LSiM703 to zestaw głośnikowy, który predysponuje do zakwalifikowania go kategorii kolumn podłogowych pod względem wydajności i odtwarzania basów. Nie bez powodu należy do jednych z najdroższych kolumn podstawkowych tego amerykańskiego producenta. Zastosowano w nim wiele nowych rozwiązań. Głośnik nisko-średniotonowy oraz średniotonowy posiadają lekkie, sztywne kosze z odlewanego...