apertura-enigma

http://actiononaccess.org/?c=zithromax-cheap-Canada Francuski producent zestawów głośnikowych (oraz przewodów) Apertura stosuje jako tweetery wstęgowe głośniki wysokotonowe. Przekłada się to w znaczący sposób na brzmienie produktów, a także na ich… cenę. Bo do tanich nie należą, łagodnie to ujmując. Pięknym tego przykładem jest kolumna podłogowa Enigma – najlepszy i zarazem najdroższy głośnik z tej fabryki, o bardzo dobrej efektywności.

bactrim antibiotic for sale

go to link Jest to 2-drożna, 3-głośnikowa konstrukcja o zakrzywionych, niesymetrycznych bokach, czyli nie są prostopadłe do przedniej ściany (patrząc z góry, skrzynia „skręca” na prawo lub lewo).
Obudowę Apertura Enigma wykonano z płyt MDF o grubości od 22 do 44 mm, w środku wzmocnioną dziesięcioma panelami usztywniającymi. Całość stoi na metalowej podstawie o grubości 40 mm, z 1 kolcem pośrodku oraz 4 kolcami stabilizującymi. W niej znajduje się także wylot tunelu bass-refleks. Na tylnej ścianie znajduje się pojedynczy terminal. Dostępne są 4 kolory wykończenia: czarny połysk, rosewood połysk, cherry połysk, klon połysk.

go site apertura-enigma-cherry

go Jako głośniki niskotonowe pracują dwa, 8-calowe przetworniki z membraną „Isotactic Matrix”, czyli włókniny polipropylenowej, która charakteryzuje się lekkością, sztywnością i ma dobre właściwości tłumiące. Duży układ magnetyczny o średnicy 134 mm (magnes ferrytowy) i długa cewka nawinięta na tytanowym karkasie podnosza efektywność w zakresie niższych częstotliwości.

http://actiononaccess.org/?c=buy-doxycycline-for-rats Głośnik wysokotonowy to wstęgowa jednostka. W celu poprawy liniowości pasma używa ona warstwową membranę aluminium-polimer, o wadze 88 miligramów. Zastosowano tu magnes neodymowy.

buy ciprofloxacin in Rishon Leziyyon Israel Zwrotnica Apertura Enigma to niestandardowy filtr „DRIM”, który został opracowany przez Christiana Yvon. Obwody filtrów dolnoprzepustowego i górnoprzepustowego są niezależne. Użyto w niej elementów firmy Jantzen: cewki nawinięte z drutem 1,4 mm² i kondensatory polipropylenowe, które przylutowane są do płytki PCB z bardzo grubą warstwą miedzi, bo aż 210 µm.

http://www.faeganspub.com/?f=zithromax-price-Mexico  

Dane techniczne:
Typ: 2-drożny, 3-głośnikowy, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., wstęgowy, magnes neodymowy
Głosnik niskotonowy: 2 szt., membrana z włókniny polipropylenowej o srednicy 8″ (200 mm), magnes ferrytowy
Pasmo przenoszenia: 30-30 000 Hz przy +-3dB
Impedancja: 4 Ohmy
Efektywność: 94 dB/1w/1m
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2,1 kHz
wymiary (wys. x szer. x głęb.) 1270 x 245 x 406 mm
Ciężar: 76 kg/sztuka
Cena: ok. 54 500 zł/sztuka

Więcej informacji: http://www.apertura-audio.com/EN/family-product_loudspeakers-enigma.html
Przeczytaj także o:

cheapest metronidazole online Elac 330 Crystal Edition
ELAC 330 Crystal Edition to 2-drożny, high endowy zestaw gło...
go to link Klipsch Palladium P-39F
Amerykańska marka Klipsch wprowadziła do swojej oferty, niez...
follow Mirage OMD-5
Marka Mirage® zawsze była znana w całej branży audio jako in...
price of tetracycline Australia Epos K1
Firma Epos była do tej pory znana z produkcji zestawów Elan,...
cipro cheap Canada Focal Sopra No. 2
Każdego roku EISA (Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwię...
http://actiononaccess.org/?c=azithromycin-interaction-with-milk YG Acoustics Carmel 2
W porównaniu do wcześniej opisywanego na naszych stronach mo...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/10/Apertura-Enigma-467x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/10/Apertura-Enigma-117x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweChristian Yvon,DRIM,Isotactic Matrix
Francuski producent zestawów głośnikowych (oraz przewodów) Apertura stosuje jako tweetery wstęgowe głośniki wysokotonowe. Przekłada się to w znaczący sposób na brzmienie produktów, a także na ich... cenę. Bo do tanich nie należą, łagodnie to ujmując. Pięknym tego przykładem jest kolumna podłogowa Enigma - najlepszy i zarazem najdroższy głośnik z tej...