Joseph Audio Pulsar

best pills for anxiety attacks Firma Joseph Audio to u nas mało znana firma rodem ze stanu Nowy Jork w USA. Głównym projektantem jej produktów jest Jeff Joseph, który z niezwykłą starannością opracowuje kolejne modele. Stąd niewielka oferta, ale za to każdy model reprezentuje wysoką klasę. Jednym z nich jest Pulsar – niewielka kolumna podstawkowa, do budowy której wykorzystano głośniki Seas’a wytworzone specjalnie z przeznaczeniem dla Joseph Audio. Pewnie z tego powodu producent tych zestawów podaje niewiele informacji na ich temat.

here

enter Głośnik średnio-niskotonowy posiada membranę z magnezu o średnicy 5,5 cala (150 mm) oraz korektor fazy. Zaś głośnik wysokotonowy o 1-calowej (25 mm) kopułce z Sonatexu, z miedzianym pierścieniem oraz magnesem neodymowym.

JA Pulsar

Obudowa wykonana jest z płyty MDF. Na obu bokach doklejono dodatkowe panele, które są dostępne w 4 odcieni fornirów (sapela, klon, wiśnia lub drzewo różane) o wysokim połysku oraz w fortepianowej czerni. Stanowią one nie tylko ozdobę, ale i zarazem usztywniają konstrukcję, dając w sumie grubość ścianki 1,5 cala (38 mm). Przednia ściana jest zawsze w kolorze czerni i odpowiednio sfazowana, nadając jej atrakcyjny wygląd. Z tyłu znajduje się wylot tunelu bass-refleks oraz para złączy o nietypowym wyglądzie połączona mostkami. Umożliwia ona podłączenie zestawu w układzie Bi-wiring.

Joseph Audio Pulsar terminal
Opracowywana przez wiele lat zwrotnica wykorzystuje firmową technologię zwaną Parallel Asymmetrical Infinite Slope Crossover z podziałem częstotliwości 2 kHz. Skonstruowano ją na bazie wyselekcjonowanych komponentów uzyskując bardzo strome nachylenia charakterystyki i wyrównane pasma przenoszenia obu głośników.

Dane techniczne:

Typ: 2-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka Sonetex 25 mm (1 cal), magnes neodymowy
Głośnik średnio-niskotonowy: 1 szt., membrana magnezowa o średnicy 5,5″ (150 mm), korektor fazy
Pasmo przenoszenia: 42 Hz – 20 kHz przy ±2dB
Impedancja: 8 Ohmów
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2,0 kHz
Wymiary(wys. x szer. x głęb.): 381 × 229 × 333 mm
Waga: 16,3 kg

Więcej informacji: http://www.josephaudio.com/pulsar/
Przeczytaj także o:

where can you get remeron over the counter Triangle Signature Delta
Kolumna głośnikowa Triangle Signature Delta jest tańszą kons...
http://wangka.com.au/page/3/?w=can-I-take-bactrim-with-alcohol Zingali Client Name Evo 1.5
Firma Zingali Acoustic często porównywana jest do Ferrari, a...
go site Monitor Audio GX100
Dobrze znana w naszym kraju firma Monitor Audio w swej szero...
see url Advance Acoustic K11s
Advance Acoustic to francuski producent zestawów głośnikowyc...
source link Arabesque Minissimo
Firma Crystal Cable znana jest głównie z przewodów audio (w ...
fluoxetine cost in USA Apertura Enigma
Francuski producent zestawów głośnikowych (oraz przewodów) A...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Joseph-Audio-Pulsar-600x541.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/06/Joseph-Audio-Pulsar-150x135.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podstawkowe
Firma Joseph Audio to u nas mało znana firma rodem ze stanu Nowy Jork w USA. Głównym projektantem jej produktów jest Jeff Joseph, który z niezwykłą starannością opracowuje kolejne modele. Stąd niewielka oferta, ale za to każdy model reprezentuje wysoką klasę. Jednym z nich jest Pulsar - niewielka kolumna...