XTZ Sub 3X12

http://www.wanderingbears.co.uk/?w=doxycycline-buy-online-Canada Są na świecie firmy, o których mało, kto słyszał, a ich oferta z czystym sumieniem warta jest przybliżenia. Choćby z tego powodu, że produkują niezwykłe zestawy głośnikowe. Takim przykładem jest szwedzka firma XTZ, która powstała w 2004 roku i specjalizująca się w systemach kina domowego. W swych konstrukcjach wykorzystuje podzespoły najbardziej cenionych producentów na świecie, takich jak SEAS, Peerless, Accuton i Bang & Olufson. Jej największy subwoofer to już nie jest tam jakiś, z reguły, półmetrowy sześcian, lecz potężna obudowa, bardziej przypominająca nagłośnienie estradowe niż element kina domowego. Po prostu, już na oglądających robi wrażenie.

http://www.faeganspub.com/?f=buying-azithromycin-250mg-online

http://craftandroot.com/?c=buy-zithromax-in-Cordoba-Argentina  

http://brittnet.se/?b=behandling-bakteriell-prostatit  

XTZ Sub 3X12 para

 

Trzy identyczne głośniki niskotonowe z papierowymi membranami o średnicy 12 cali (300 mm) każdy, zamontowano na przednim panelu, w osi pionowej, jeden nad drugim. W każdym z nich podwójny układ magnetyczny, pokryty ochronną gumą, steruje cewką o średnicy 50 mm. Pod nimi, z przodu obudowy, znajduje się prostokątny wylot tunelu bass-refleks. Standardowo producent dodaje maskownice na głośniki w postaci okrągłych krążków z czarną siatką.

XTZ Sound 3X12 to subwoofer aktywny, zatem posiada moduł wzmacniacza, a dokładnie trzy. Każdy o mocy 500 W RMS (i 900 W mocy szczytowej) klasy D, czyli razem zaoferują 2700 W solidnego basu. Całość steruje jeden kontroler z panelem na tylnej ścianie subwoofera. A tam mieszczą się: regulacja głośności, kontrola fazy, regulacja filtru dolnoprzepustowego, wejścia RCA i XLR oraz przełącznik EQ (pozycja “Anechoic” czyli bezechowa dla większych pomieszczeń lub „Room”, który redukuje poziom basów poniżej 35 Hz w małym pokoju).

Obudowa zbudowana jest z płyt MDF o grubości 25 mm i rozszerza się ku tyłowi (co nie jest widoczne na zdjęciach). W środku zastosowano wiele wzmocnień łączące wszystkie ściany na sztywno. Na wewnętrznych ściankach bocznych dodano materiał tłumiący fale stojące. Jej wymiary są niemałe: wysokość 113 cm, szerokość 53,5 cm, a głębokość 55,5 cm. A ciężar – ponad 77 kg.

 

Subwoofer XTZ Sound 3X12

 

Dane techniczne:

Typ: subwoofer aktywny, bass-refleks
Głośnik niskotonowy: 3 szt., membrana papierowa o średnicy 12 cali (300 mm)
Zakres częstotliwości: 16 – 200 Hz
Regulacja częstotliwości filtru: 40 – 160 Hz
Moc wzmacniacza: 1500 W RMS/ 2700W max
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 113 x 53,5 x 55,5 cm
Masa: 77,4 kg
Wykończenie: czarny
Cena: 2500 USD

Link do producenta: http://www.xtzsound.com/

 
Przeczytaj także o:

go here Bowers & Wilkins DB1
Subwoofer Bowers & Wilkins Grupy DB1 to produkt wysokiej...
go Jamo D600 SUB
Subwoofer Jamo D600 SUB wchodzi w skład najnowszego systemu ...
http://craftandroot.com/?c=where-can-you-buy-ampicillin-online REL Habitat 1 - subwoofer na ścianie
Subwoofer REL Habitat 1 jest na swój sposób wyjątkowy, bo, w...
follow Subwoofer DALI Sub E-9 F
Producent DALI jest znany wśród fanów domowego nagłośnienia ...
go site Stirling Broadcast SB-88
Niewiele jest na świecie firm, które mogą pochwalić się bard...
buy cipro online USA Tannoy TS2.12
Ten subwoofer jest największym modelem z serii TS2, które wy...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/09/XTZ-Sub-3X12-374x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/09/XTZ-Sub-3X12-94x150.jpgPaweł AndrzejczakSubwooferyAccuton,Anechoic,Peerless,SEAS,XTZ
Są na świecie firmy, o których mało, kto słyszał, a ich oferta z czystym sumieniem warta jest przybliżenia. Choćby z tego powodu, że produkują niezwykłe zestawy głośnikowe. Takim przykładem jest szwedzka firma XTZ, która powstała w 2004 roku i specjalizująca się w systemach kina domowego. W swych konstrukcjach wykorzystuje podzespoły...