Tag Archives: AudioShow

Wystawa AudioShow2014

Wystawa AudioShow 2014

Za nami już kolejna edycja AudioShow – to wystawa, gdzie w trzech miejscach w Warszawie (Hotel Radisson Blu Sobieski, Hotel Golden Tulip, Hotel Bristol) zgromadził się kwiat polskiego rynku audiofilskiego. Kwiat? Te słowo chyba jest nieadekwatne, gdyż 95% uczestników (wystawców i zwiedzających) stanowili męźczyzni w wielu 25 – 50 lat skłonni wiele (wy)dać, by tylko nacieszyć swe uszy nieziemskim brzmieniem.
Niestety, drogie Panie, mimo, że tak duże nagromadzenie testosteronu w tych przybytkach dźwiękowej rozkoszy dawałaby wam duże nadzieje, lecz w tym przypadku miłość do sprzętu HiFi była rzeczą nadrzędną.

 
audioshow 2013

Wystawa AudioShow 2013

W miniony weekend, czyli 9 – 10 listopada, odbyła się po raz siedemnasty impreza dla miłośników wyjątkowego brzmienia, AudioShow 2013, na której można zobaczyć i posłuchać nie tylko kolumny głośnikowe renomowanych producentów, ale i także inny sprzęt audio do domu. Całość miała miejsce w trzech warszawskich hotelach: Radisson Blu Sobieski, Bristol oraz Golden Tulip. Łącznie to aż 104 pomieszczenia, w których każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Duża ilość atrakcji zgromadziła spore tłumy, co niestety, przełożyło się na trudności w przemieszczaniu się po korytarzach, a także w kameralnym odsłuchiwaniu prezentowanych zestawów głośnikowych.