Cambridge Aeromax 6 black

doxycycline cost no insurance Sprzęt firmy Cambridge to nie tylko cyfrowe urządzenia klasy HiFi, ale również kolumny głośnikowe, zarówno te półkowe, jak i podłogowe. Oczywiście, i subwoofery znajdują się w jej ofercie. Wszak ten producent specjalizuje się w nowoczesnych systemach kina domowego. Jedną z najbardziej udanych konstrukcji zestawu stojącego jest model Cambridge Aeromax 6. Powstał on po zmianach jakie dokonali inżynierowie na poprzedniej serii. Najważniejsza nowość to przetwornik średnio-wysokotonowy BMR (Balanced Mode Radiator) czwartej generacji o wyjątkowo rozszerzonym paśmie wysokich częstotliwości (do 22 000 Hz).

here

http://www.faeganspub.com/?f=buy-bactrim-480mg-online-UK Jak wiadomo, jednym ze słabych punktów zestawów głośnikowych jest rozjazd pomiędzy głośnikiem wysokotonowym i średnicą. Częstotliwość podziału zwrotnicy między tymi przetwornikami z reguły znajduje się w okolicy 3 kHz. Czyli w obszarze, w którym ludzkie ucho jest wyjątkowo wrażliwe. Wszelkie niedoskonałości w podziale ich pasm są słyszane przez wprawne ucho słuchacza.
Z tego powodu firma Cambridge zastosowała jeden taki połączony głośnik, szerokopasmowy, o średnicy 2 cali. Dzięki temu nie ma „przejścia” między przetwornikami, zatem otrzymujemy spójny dźwięk o szerokim spektrum.

http://actiononaccess.org/?c=can-you-take-metronidazole-with-milk W pasmie niskich tonów pracują tu dwa głośniki z membranami papierowymi o średnicy 6,5 cala. Wszystkie one zostały sprytnie umieszczone na przedniej ścianie – wraz z otworem portu bass-refleks uzyskano efekt lustrzanego odbicia.

https://nepomak.org/?n=cost-of-amoxil-without-insurance  

https://nepomak.org/?n=buy-cipro-in-Edmonton-Canada Cambridge Aeromax 6 white

go to link  

http://actiononaccess.org/?c=buy-amoxicillin-in-Dubai-UAE Okablowanie wewnętrzne Cambridge Aeromax 6 wykonano z miedzi beztlenowej (OFC), aby zapewnić jak najczystszy sygnał od pozłacanych zacisków kablowych do zwrotnicy i głośników. Obudowa występuje tylko w kolorze białym lub czarnym połysku i standardowo stoi na cokole z wmontowanymi kolcami. Z tyłu znajduje się skromny terminal z jedną parą pozłacanych złączy.

 

Dane techniczne:

Typ: 2-drozny, bass-refleks
Głośnik średnio-wysokotonowy: 1 szt., BMR (Balanced Mode Radiator), o średnicy 2″
Głośnik niskotonowy: 2 szt. membrana papierowa, o średnicy 6,5 cala
Pasmo przenoszenia: 30 – 22 000 Hz
Impedancja: 8 Ohmów
Efektywność: 89 dB
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 250 Hz
Rekomendowana moc wzmacniacza: 25 – 120 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 980 x 240 x 344 mm
Waga: 17 kg/szt.
Cena: ok. 5500 zł/para

 

Więcej informacji: https://www.cambridgeaudio.com/pl/products/speakers




Przeczytaj także o:

doxycycline to buy online Kolumny Proxima
Pierwsza Proxima inspirowana była tajemniczym monolitem z „O...
see url Wharfedale Diamond 10.2
Firma Wharfedale z 70-letnią tradycją jest częścią Intern...
where to buy metronidazole in Canada Vivid Audio Giya G3
Vivid Audio to producent kolumn głośnikowych, który ma w swo...
watch Vithone Paradise
Zestawy naścienne Vithone Paradise to niezwykłe kolumny głoś...
https://nepomak.org/?n=amoxil-buy-US-online Diapason Adamantes III 25th
Najczęściej spotykamy się z producentami zestawów głośnikowy...
augmentin 375 mg price Głośnik plazmowy w Lansche Audio
Prawdopodobnie firma Launsche Audio jest jedynym producentem...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/08/Cambridge-Aeromax-6-black-600x481.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/08/Cambridge-Aeromax-6-black-150x120.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweAeromax,Balanced Mode Radiator,BMR,Cambridge
Sprzęt firmy Cambridge to nie tylko cyfrowe urządzenia klasy HiFi, ale również kolumny głośnikowe, zarówno te półkowe, jak i podłogowe. Oczywiście, i subwoofery znajdują się w jej ofercie. Wszak ten producent specjalizuje się w nowoczesnych systemach kina domowego. Jedną z najbardziej udanych konstrukcji zestawu stojącego jest model Cambridge Aeromax 6....