Dali Ikon 6 mk2

enter site Od 1983 roku duńska firma DALI – Danish Audiophile Loudspeaker Industries opracowuje i produkuje, o charakterystycznym, skandynawskim wyglądzie, zespoły głośnikowe, w tym i przedstawiony poniżej model Dali Ikon 6 MK2, który otrzymał międzynarodową nagrodę EISA na rok 2010/2011. Stowarzyszenie EISA (skrót od ang. European Imaging and Sound Association – Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku) obejmuje 18 krajów i jest wyjątkowo cenioną nagrodą w dziedzinie sprzętu audiowizualnego. Głośniki Dali po raz pierwszy w historii zostały wyróżnione przez to prestiżowe stowarzyszenie.

go to link

can you buy antibiotics online in Ireland Dali Ikon 6 MK2 wyposażony jest w dwa 6,5-calowe przetworniki średnio-niskotonowe (charakterystyczne dla produktów tego producenta są brązowe membrany celulozowe głośników niskotonowych, zastosowane również w tym modelu) połączone z unikalnym hybrydowym modułem wysokotonowym DALI pozwala na osiągnięcie poziomu precyzji i rozdzielczości najdrobniejszych detali, zwłaszcza w średnich i małych pomieszczeniach.

buy flagyl online Europe Proste skandynawskie wzornictwo (kolory wykończenia: czarny, jasny orzech i biały) z ciemniejszą powierzchnią frontu nadaje tym kolumnom głośnikowym  posmak ekskluzywności i indywidualizmu.

http://actiononaccess.org/?c=cost-of-azithromycin-NZ Typowe dla kolumn Dali są zwrotnice często montowane metodą bezpośredniego łączenia końcówek elementów, a całość bezpośrednio mocowana na terminalach, co minimalizuje potencjalne straty sygnału.

source site Konstrukcja frontu kolumn Dali Ikon 6 MK 2 skutecznie rozprasza wibracje i rezonanse. Ponadto, krawędź skierowanego do przodu kanału bass-reflexu posiada uszczelkę wykluczającą wszelkie przedmuchy powietrza i turbulencje.

buy amoxil online Osaka  

buy tetracycline in USA online Dane techniczne:

Hybrydowy moduł wysokotonowy, przetwornik super wysokotonowy: 1 x 17 x 45 mm  – wstęga
Hybrydowy moduł wysokotonowy, przetwornik wysokotonowy: 1 x 28 mm – kopułka tekstylna
Przetwornik niskotonowy: 2 x 6.5″  – membrana z włókien drzewnych
Typ obudowy: Bass reflex

Zakres częstotliwości +/- 3dB: 39 – 30.000 Hz
Czułość (2,83 V/1 m): 89,0 dB
Impedancja: 6 Ohm
Rekomendowana moc wzmacniacza: 25 – 180 Watt
Częstotliwość podziału: 700/2.600/14.000 Hz

Wejścia: Bi-wire
Wymiary obudowy z podstawą i grillem: 1000 X 190 X 355 mm
Masa z podstawą i grillem: 17,8 kg

Dołączone akcesoria: instrukcja, gumowe amortyzatory, kolce

Cena zestawu: ok. 5000 zł/para

 

Więcej informacji: http://www.dali-speakers.pl/pl-PL/Produkty/IKON-6-MK2.aspx
Przeczytaj także o:

augmentin 375mg price Canada Magico Q3
Amerykańska firma Magico to przykład producenta zestawów gło...
http://actiononaccess.org/?c=cipro-and-other-antibiotics-interaction Klipsch Palladium P-39F
Amerykańska marka Klipsch wprowadziła do swojej oferty, niez...
go PMC twenty 24
Koneserzy pięknego, subtelnego basu doskonale orientują się ...
source site Kaiser Kawero! Classic
Są na świecie producenci zestawów głośnikowych, którzy nie m...
follow url Audio Physic Classic 30
Tradycyjnie kolumny głośnikowe wykończone są lakierem, forni...
http://www.faeganspub.com/?f=buying-amoxil-online-UK Jean-Marie Reynaud Euterpe Supreme
Francuski producent zestawów głośnikowych Jean-Marie Reynaud...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2013/05/Dali-Ikon-6-mk2-460x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2013/05/Dali-Ikon-6-mk2-115x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweBi-wire,Dali,EISA,European Imaging and Sound Association,Ikon6 MK2,kolumna głośnikowa,moc znamionowa,zespół głośnikowy
Od 1983 roku duńska firma DALI - Danish Audiophile Loudspeaker Industries - opracowuje i produkuje, o charakterystycznym, skandynawskim wyglądzie, zespoły głośnikowe, w tym i przedstawiony poniżej model Dali Ikon 6 MK2, który otrzymał międzynarodową nagrodę EISA na rok 2010/2011. Stowarzyszenie EISA (skrót od ang. European Imaging and Sound Association -...