Systemy tour-guide

go to site Praca przewodników turystycznych i tłumaczy byłaby znacznie bardziej uciążliwa, gdyby nie specjalne urządzenia i systemy. Tego typu sprzęt jest wygodny w użytkowaniu, łatwy w obsłudze, a przede wszystkim – skuteczny. W jakich sytuacjach może być wykorzystywany i jakie modele są najlepsze dla konkretnych zastosowań?

go site

Dla przewodników

enter Praca przewodnika turystycznego wiąże się z niemałą presją i może nadwyrężać struny głosowe osoby wykonującej ten zawód. Zastosowanie systemu tour-guide doskonale sprawdzi się jako wyposażenie firmy wyspecjalizowanej w oprowadzaniu wycieczek – gwarantuje on wygodę użytkowania i łatwą obsługę oraz pewność, że każdy uczestnik doskonale usłyszy wszystko to, co opowiada oprowadzający. Dlaczego tego typu sprzęt jest tak ważny? Podczas wakacji wiele osób chce zwiedzać zabytki i ciekawe miejsca w sposób wygodny, a więc bez przepychania się w tłumie i z możliwością dokładnego przyjrzenia się najbardziej interesującym obiektom. Systemy tour-guide w pełni na to pozwalają – dzięki nim turyści nie muszą stać blisko przewodnika, aby usłyszeć jego głos, zaś sam przewodnik nie naraża strun głosowych podczas pracy i może dyskretnie oprowadzić grupę zwiedzających po muzeach, świątyniach i innych miejscach wymagających zachowania ciszy. Systemem doskonale sprawdzającym się w takich sytuacjach jest np. WT-350 firmy Okay.

taking ampicillin while pregnant Systemy tour-guide 1

Dla tłumaczy

best treatment for bacterial infections Konferencje naukowe nierzadko gromadzą specjalistów z całego świata, dlatego ważne jest, aby każdy z uczestników tego typu spotkań mógł zrozumieć poszczególne odczyty. Idealnym rozwiązaniem sprawdzającym się do tłumaczenia mobilnego i symultanicznego są systemy tour-guide, które znajdują zastosowanie nie tylko podczas wycieczek, ale również w przypadku sympozjów międzynarodowych. Do tego typu zastosowań zalecany jest np. system Okay EJ-5.

source link  

http://choicehighrisk.com/?c=where-to-buy-amoxil-250mg Systemy tour-guide 2

W trudnych warunkach

http://actiononaccess.org/?c=buy-tetracycline-in-Fukuoka-Japan Zakłady produkcyjne nierzadko oprowadzają potencjalnych klientów lub kontrahentów po swojej firmie. Na linii produkcyjnej nierzadko panuje duży hałas uniemożliwiający porozumiewanie się, a tym samym wyjaśnienie wielu istotnych kwestii. Również w tym przypadku doskonale sprawdzą się systemy tour-guide, a zwłaszcza model EJ-7, który ma bardzo solidną obudowę aluminiową zabezpieczającą urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz przed działaniem pola elektromagnetycznego.

Inne zastosowania

System tour-guide kojarzy się przede wszystkim z turystyką, jednak jak widać jego zastosowanie jest znacznie szersze. Niewielkie, za to bardzo praktyczne urządzenia pozwalają na swobodne porozumiewanie się podczas wycieczek, konferencji czy w miejscach, gdzie panuje hałas. Warto jednak wiedzieć, że to nie jedyne zastosowania tego typu sprzętu. Jest on używany również do audiodeskrypcji, czyli opisu słownego spektaklów, filmów, wydarzeń kulturalnych i sportowych dla osób niedowidzących i niewidomych. Chętnie korzystają z niego także sędziowie piłkarscy oraz trenerzy wielu dyscyplin sportowych. Wspomniane wyżej systemy tour-guide oferuje m. in. firma Media Expo.

 
Przeczytaj także o:

where to buy metronidazole 200mg CSR Texas Monoblok
CSR Texas Monoblok otwiera linię wzmacniaczy dzielonych w of...
flagyl 400mg price UK Absorbery BIG FOOT
Właściwa izolacja sprzętu audio od drgań jest wciąż bardzo n...
http://www.faeganspub.com/?f=buy-zithromax-100mg-Australia Kolumny głośnikowe JAF
JAF jest polską manufakturą wytwarzającą zespoły głośnikowe....
http://actiononaccess.org/?c=taking-doxycycline-with-probiotics Electra Generation 3
Po 4 latach od powstania Electry2 nadszedł czas na prezentac...
https://nepomak.org/?n=zithromax-cheapest-price Zestawy głośnikowe Exelion
Włoska manufaktura Exelion, mająca swoją siedzibę w Abruzji ...
http://www.faeganspub.com/?f=purchase-doxycycline-monohydrate Holophony Numer Dwa
Holophony to prawdopodobnie jedyne dostępne na rynku kolumny...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2017/04/systemy-tour-guide.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2017/04/systemy-tour-guide-150x103.jpgPaweł AndrzejczakPolecamy
Praca przewodników turystycznych i tłumaczy byłaby znacznie bardziej uciążliwa, gdyby nie specjalne urządzenia i systemy. Tego typu sprzęt jest wygodny w użytkowaniu, łatwy w obsłudze, a przede wszystkim – skuteczny. W jakich sytuacjach może być wykorzystywany i jakie modele są najlepsze dla konkretnych zastosowań? Dla przewodników Praca przewodnika turystycznego wiąże się...