Bowers & Wilkins 805 D3 Rosenut

can you purchase antibiotics online Nowa generacja głośników Bowers & Wilkins już nie posiada tak charakterystycznej, żółtej membrany z Kevlaru. Zastosowano nowy materiał – Continuum, który posiada lepsze własności akustyczne niż poprzednik i jest koloru srebrnego. Producent podaje, że lepiej tłumi on rezonanse własne stożka, co ma znaczący wpływ na brzmienie średnich tonów.

http://actiononaccess.org/?c=flagyl-and-ttc

http://www.faeganspub.com/?f=buy-animal-antibiotics-online Zestaw Bowers & Wilkins 805 D3 to 2-drożna konstrukcja z bass-refleksem umieszczonym z przodu. Głośnik wysokotonowy to diamentowa, 1-calowa kopułka zamknięta w aluminiowej kapsule, tworząca linię transmisyjną. Przed nią znajduje się osłona w postaci metalowej siateczki. Całość przyklejono do obudowy odpowiednim żelem, niwelującym wibracje drewnianej skrzynki.

tetracycline for purchase Bowers & Wilkins 805 D3 speakers

go site Głośnik średnio-niskotonowy, z membrana o średnicy 6,5 cala, zamontowano na dodatkowym, aluminiowym pierścieniu, wysuwając go nieznacznie przed przedni panel. W przy okazji wzmacnia on mocowanie kosza tegoż przetwornika do obudowy.

Zwrotnica Bowers & Wilkins 805 D3 jest typowa dla tego producenta, czyli filtr 2. rzędu dla nisko-średniotonowego oraz 1. rzędu dla wysokotonowego z podzespołami Mundorf w torze tweetera. Częstotliwość podziału wynosi 3,3 kHz.

Obudowa wykonana jest z płyt z drewna bukowego, wygiętych pod dużym ciśnieniem w elipsoidalny kształt. Z tyłu znajduje sie terminal z 2 parami złącz wysokiej jakości. Producent oferuje 3 kolory wykończeń: orzech barwiony na wiśnię (rosenut), czarny połysk (piano black) i satynowy biały.

Bowers & Wilkins 805 D3 Black
Dane techniczne:

Typ: 2-drożny, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., kopułka diamentowa o średnicy 25,4 mm (1 cal)
Głośnik niskotonowy: 1 szt., membrana z włókna Continuum o średnicy 165 mm (6,5 cala)
Pasmo przenoszenia (–3dB): 42 – 28 000 Hz
Efektywnośc: 88 dB/2,83V/m
Impedancja: 8 Ohm
Rekomendowana moc wzmacniacza: 50 – 120 W
Częstotliwośc podziału zwrotnicy: 3300 Hz
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 424 x 238 x 345 mm
Ciężar: 12,6 kg/szt
Cena: 13 500 zł/szt.

 

Link do producenta: http://www.bowers-wilkins.net/Speakers/Home_Audio/800_Series_Diamond/805-D3.html
Przeczytaj także o:

http://www.faeganspub.com/?f=amoxicillin-cost-UK Adam Audio Classic mk3
Niemiecki producent zespołów głośnikowych Adam Audio wprowad...
go to site Bowers & Wilkins CM10
Niedawno firma Bowers & Wilkins zaprezentowała flagowy m...
go here Epos Elan 10
Historia brytyjskiej firmy Epos jest dość krótka: powstała w...
see Monitor Audio GX100
Dobrze znana w naszym kraju firma Monitor Audio w swej szero...
source site Boston Acoustics M350
Smukła i wysoka konstrukcja 3-drożnego zestawu głośnikowego ...
https://nepomak.org/?n=amoxicillin-250-mg-pill Joseph Audio Pulsar
Firma Joseph Audio to u nas mało znana firma rodem ze stanu ...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2017/05/Bowers-Wilkins-805-D3-Rosenut-450x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2017/05/Bowers-Wilkins-805-D3-Rosenut-113x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podstawkowe805,Bowers & Wilkins,Continuum
Nowa generacja głośników Bowers & Wilkins już nie posiada tak charakterystycznej, żółtej membrany z Kevlaru. Zastosowano nowy materiał - Continuum, który posiada lepsze własności akustyczne niż poprzednik i jest koloru srebrnego. Producent podaje, że lepiej tłumi on rezonanse własne stożka, co ma znaczący wpływ na brzmienie średnich tonów. Zestaw Bowers...