Electra 3

cheap augmentin UK Po 4 latach od powstania Electry2 nadszedł czas na prezentację nowego modelu. Electrę Generation 3 z jej poprzedniczką łączy jedynie nazwa oraz kształt obudowy z półokrągłymi bokami wykończonymi skórą. Electra Gen. 3 została zaprojektowana od podstaw, począwszy od zastosowanych w niej głośników, poprzez zwrotnicę, aż po nowe elementy obudowy oraz detale.

click here Głośnik wysokotonowy to przygotowana specjalnie dla nowej Electry jedwabna kopułka o średnicy 25 mm, która pracuje w układzie magnetycznym z 2 komorami służącymi do tłumienia rezonansów oraz dopasowania jej efektywności do współpracującego z nią głośnika basowego.

go to link Electra 3 tweeter

source link Układ magnetyczny został uziemiony i wykorzystuje system BAD (Bascet accurate Dampenieng) optymalizujący brzmienie głośnika. Kopułka zabezpieczona jest przed uszkodzeniami stalowym łukiem.

source site Tony niskie i średnie przetwarza głośnik o średnicy 13 cm.  Jego membrana to połączenie nasączanej celulozy, która dobrze tłumi rezonanse, z bardzo lekkim i sztywnym włóknem węglowym, które poprawia odpowiedź impulsową. Głośnik posiada wentylowany układ magnetyczny chroniony miedzianym pierścieniem, który dodatkowo stabilizuje pole magnetyczne. Kosz głośnika został uziemiony, zastosowany system BAD optymalizuje brzmienie głośnika.

buy flagyl in Kansas City Missouri MO USA Electra 3 woofer
Sercem nowej Electry Generation3 jest zaprojektowana całkowicie na nowo zwrotnica z filtrami drugiego rzędu i korekcjami fazy i impedancji. Zwrotnica korzysta z opracowanych przez Divine Acoustics systemów SGP (Single Ground Point) oraz RFpath (Resistors Free path). Pierwszy z nich skupia masę całego układu w jednym punkcie, skraca drogę sygnału i umożliwia właściwe rozładowywanie kondensatorów. System RFpath umożliwił całkowitą rezygnację z rezystora szeregowego i równoległego w torze głośnika wysokotonowego. Do budowy zwrotnicy zostały użyte kondensatory Jantzen Audio z serii Z-Superior, Z-Standard oraz Cross-Cap, cewki nawijane miedzią OFC oraz rezystory metalizowane (w układach korekcyjnych).

buy metronidazole in Arhus Denmark Kolejną nowością w Electrze Gen. 3 jest okablowanie. Wszystkie wewnętrzne połączenia wykonano  za pomocą taśmy miedzianej OFC o ściśle określonych długościach oraz określonej kierunkowości.
Obudowa Electry Gen. 3 to bass-reflex wentylowany w dół. Do jej budowy wykorzystano połączenie wielu typów materiałów. Boczne ścianki tworzy kilkuwarstwowa rama z MDF i płyty stolarskiej wzmocniona stalową kratownicą, która łączy ze sobą także przednią i tylną ściankę. Dodatkowo, aby wzmocnić obudowę, na wysokości głośnika basowego znajduje się wypalony laserowo stalowy wieniec. Stabilności dodaje też dolna ścianka, która również wykonana jest z metalu. Obudowy  mogą być wykończone lakierem na wysoki połysk, fornirem na wysoki połysk lub laminatem. Głośniki stoją na stalowym cokole wyposażonym w chromowane grafitowe kolce.

http://actiononaccess.org/?c=buy-bactrim-online-Vienna Electra Generation 3 trafi do sprzedaży w sierpniu 2015r.

Więcej informacji oraz dane techniczne na stronie producenta:  www.divineacoustics.com
Przeczytaj także o:

http://www.faeganspub.com/?f=buy-doxycycline-in-New-Zealand Przedwzmacniacz Phenom
Przedwzmacniacz Phenom zrealizowany został w konfiguracji du...
http://actiononaccess.org/?c=can-you-take-cipro-with-grapefruit-juice Absorbery BIG FOOT
Właściwa izolacja sprzętu audio od drgań jest wciąż bardzo n...
get link Monitory Rogers LS5/9
Najsłynniejsze monitory wszech czasów – Rogers LS3/5a, zbudo...
follow site Kolumny głośnikowe JAF
JAF jest polską manufakturą wytwarzającą zespoły głośnikowe....
go here Himalaya - flagowa seria kabli KBL Sound
Z przyjemnością anonsujemy na stronach Loudspeaker.pl uroczy...
enter site Sprawdzone systemy tour i audio guide
Praca przewodników turystycznych i tłumaczy byłaby znacznie ...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/07/Electra-3-450x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/07/Electra-3-113x150.jpgPaweł AndrzejczakPolecamyBAD,Bascet accurate Dampenieng,Cross-Cap,Jantzen Audio,OFC,Resistors Free path,RFpath,SGP,Single Ground Point,Z-Standard,Z-Superior
Po 4 latach od powstania Electry2 nadszedł czas na prezentację nowego modelu. Electrę Generation 3 z jej poprzedniczką łączy jedynie nazwa oraz kształt obudowy z półokrągłymi bokami wykończonymi skórą. Electra Gen. 3 została zaprojektowana od podstaw, począwszy od zastosowanych w niej głośników, poprzez zwrotnicę, aż po nowe elementy obudowy...