Holophony Numer Dwa

Holophony to prawdopodobnie jedyne dostępne na rynku kolumny głośnikowe, które posiadają oryginalne głośniki z lat 50 i 60-tych ub. wieku z ultralekkimi papierowymi membranami oddającymi najdrobniejsze detale z niezrównaną precyzją. Zestawy te charakteryzują się bardzo małą mocą (15 W), dzięki czemu uzyskują ekstremalną rozdzielczość i przezroczystość.

Miękka powierzchnia obudowy wokół głośników (oklejone są filcem), co zapobiega niekorzystnym odbiciom dźwięku, a całkowicie niezależny moduł wysoko-średniotonowy, magnetycznie lewitujący nad skrzynią basową, co zapobiega przenoszeniu wibracji.

Holophony Numer Dwa z boku

W kolumnach Holophony Numer Dwa wszystkie połączenia elektryczne wykonane bez lutowania (bez użycia cyny, która degraduje dźwięk). Dodatkowo producent zastosował terminale do uziemienia koszy głośników, co mocno poprawia barwę i separację.

Całość ustawiona jest na poduszkach magnetycznych (efekt lewitacji), co skutecznie chroni przed wibracjami.

Holophony Numer Dwa tyl

 

Dane techniczne:
– trójdrożne (głośniki 10cm, 20 cm i 30 cm)
– obudowa zamknięta
– moc 15 W
– impedancja 4 ohm
– efektywność 98 dB
– pasmo przenoszenia 27 – 20.000 Hz
– wymiary (w/s/g) 116/35/48 cm
– masa kompletu 80 kg
– cena 38.000 zł
Gwarancja 3 lata, możliwość wypożyczenia do testu.

 

Producent:

Avatar Audio, Osowicze k.Białegostoku,
www.avatar-audio.com 
tel.509-928-990.

 

http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/05/Holophony-Numer-Dwa-290x600.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2016/05/Holophony-Numer-Dwa-73x150.jpgPaweł AndrzejczakPolecamy
Holophony to prawdopodobnie jedyne dostępne na rynku kolumny głośnikowe, które posiadają oryginalne głośniki z lat 50 i 60-tych ub. wieku z ultralekkimi papierowymi membranami oddającymi najdrobniejsze detale z niezrównaną precyzją. Zestawy te charakteryzują się bardzo małą mocą (15 W), dzięki czemu uzyskują ekstremalną rozdzielczość i przezroczystość. Miękka powierzchnia obudowy wokół...