Monitor Audio Silver 8

azithromycin drug prices Tego producenta nie trzeba bliżej przedstawiać. Pisaliśmy już na naszych stronach o modelu GX 100. Niedawno Monitor Audio przedstawił model Silver 8 będący kolumną podłogową z charakterystycznymi dla tej firmy głośnikami o membranach w kolorze srebrnym. Te membrany zostały wykonane z aluminium powleczonego warstwą magnezu (C-CAM). Aby zmniejszyć drgania własne stożek o profilu RST posiada wgłębienia przypominające powierzchnię piłki golfowej.

source site

http://actiononaccess.org/?c=where-to-buy-metronidazole-in-Canada W kolumnie Monitor Audio Silver 8 zastosowano 2 głośniki niskotonowe z polimerowymi, odlewanymi chassis, o średnicy membrany 150 mm. Każdego z nich zamknięto w osobnej komorze z własnym portem bass-refleks. Wyjścia obu tuneli, o stożkowej, teksturowanej powierzchni, zwanej przez producenta HiVeII, znajdują się na tylnej ściance obudowy. Tam też zamontowano terminal z dwiema parami złącz.

where to buy ampicillin 250mg Jako głośnik średniotonowy, umieszczony nad głośnikami basowymi, w pasmie wyższej średnicy 500Hz – 2700 Hz, pracuje przetwornik z taką samą membraną, ale o wymiarze 100 mm (4 cale).

https://nepomak.org/?n=can-you-buy-cipro-over-the-counter-in-Australia Tweeter to 1-calowa kopułka wysokotonowa C-CAM z wentylowaną membraną i wytłumioną komorą z tylnej strony membrany, o niezwykłej czystości brzmienia i szerokim pasmem przenoszenia.

Zwrotnica, z kondensatorami polipropylenowymi, jest 3-drożna, o częstotliwości podziału 500 i 2700 Hz. Wewnętrzne okablowanie wykonane jest z posrebrzanych przewodników z miedzi beztlenowej PureFlow.

Monitor Audio Silver 8 Rosenut

Całość zamknięto w sztywnej obudowie z płyt MDF o grubości 20 mm z wewnętrznymi wzmocnieniami redukującymi rezonanse własne. Kolumna Monitor Audio Silver 8 dostępna w kolorach naturalnego drewna (Black Oak Real Wood Veneer, Walnut Real Wood Veneer, Natural Oak Real Wood Veneer, Rosenut Real Wood Veneer) oraz białym i czarnym lakierze fortepianowym. Z przodu występuje mocowana magnetycznie maskownica.

Monitor Audio Silver 8 black
Dane techniczne:

Typ: 3-drożna, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt., C-CAM, kopułkowy, o średnicy 25 mm
Głośnik średniotonowy: 1 szt, membrana C-CAM RST o średnicy 100 mm
Głośnik niskotonowy: 2 szt., membrana C-CAM RST o średnicy 150 mm
Pasmo przenoszenia: 32 Hz – 35 KHz
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 500 Hz, 2.7 kHz
Czułość: 90 dB/1 W/1 m
Impedancja: 4 Ohmy
Moc maksymalna (RMS): 200 W
Zalecana moc wzmacniacza: 80-200 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 1000 mm x 185 mm x 335 mm
Waga: 23,3 kg/szt.

Więcej informacji: http://www.monitoraudio.pl/produkty/silver/silver-8/

 
Przeczytaj także o:

source Kaiser Kawero! Classic
Są na świecie producenci zestawów głośnikowych, którzy nie m...
follow site Tannoy Revolution XT 6F
W skład serii Revolution XT szkockiej firmy Tannoy wchodzą d...
source url Bryston Middle T
Firma Bryston Limited z Kanady to głównie producent wysokiej...
go to link Paradigm Prestige 95F
Zestaw głośnikowy Paradigm Prestige 95F to flagowy model ...
click Magico S1 MKII
Firma Magico znana jest ze swoich kolumn głośnikowych, w któ...
get link Apertura Enigma
Francuski producent zestawów głośnikowych (oraz przewodów) A...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/02/Monitor-Audio-Silver-8.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/02/Monitor-Audio-Silver-8-150x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podłogoweBlack Oak Real Wood Veneer,C-CAM,Natural Oak Real Wood Veneer,PureFlow,Rosenut Real Wood Veneer,RST,Walnut Real Wood Veneer
Tego producenta nie trzeba bliżej przedstawiać. Pisaliśmy już na naszych stronach o modelu GX 100. Niedawno Monitor Audio przedstawił model Silver 8 będący kolumną podłogową z charakterystycznymi dla tej firmy głośnikami o membranach w kolorze srebrnym. Te membrany zostały wykonane z aluminium powleczonego warstwą magnezu (C-CAM). Aby zmniejszyć drgania...