SVS Prime Bookshelf Black Piano

buy 10 mg lexapro online cheap Do tej pory firma SVS była znana głównie ze swoich subwooferów o wyjątkowych właściwościach (pisaliśmy już o SVS PB-13 Ultra). Teraz rozszerzyła swoją ofertę o kolumny głośnikowe, zarówno podłogowe, jak i małe, półkowe. W ramach serii Prime, przystosowanej również do pracy w kinie domowym, znajdziemy niewielką, nagradzaną i dobrze przyjętą przez znawców, całkiem niedrogą konstrukcję 2-drożną. Jej pięknie wykonana obudowa, zwłaszcza w opcji czarnego lakieru fortepianowego, ma kształt typowego prostopadłościanu, z dodatkowymi ścięciami po obu stronach panelu przedniego. To one nadają lekko modernistyczny wygląd.

purchase tetracycline 250mg

follow site W zestawie SVS Prime Bookshelf wykorzystano głośnik średnio-niskotonowy o średnicy membrany 6,5 cala (165 mm), wykonanej z polipropylenu. Za to jego kosz to kompozytowe włókno szklane ułatwiające dopasowanie elementów i zmniejszające rezonanse własne. Przetwornik ten wykorzystuje aluminiowe pierścienie i wentylowaną cewkę, które wpływają na niwelowanie powstających zniekształceń.

 

SVS Prime Bookshelf Black Ash

 

Głośnik wysokotonowy to 1-calowa (25 mm) jednostka z aluminiową kopułką zapewniająca wysoki SPL (poziom ciśnienia akustycznego), z minimalnymi zniekształceniami i odczuciem całkowitej przejrzystości. Przed kopułką znajduje się zoptymalizowany dyfuzor (FEA – Finite-Element-Analysis), który ma za zadanie powiększenie kąta promieniowania fal dźwiękowych, zarówno w poziomie, jak i w pionie. Taki dyfuzor umożliwia poprawny odsłuch w niewielkich pomieszczeniach.

Z przodu obudowy mocowana może być maskownica, wykonana z ramki z tworzywa sztucznego i cienkiego materiału, zaś z tyłu znajduje się pojedynczy terminal (jedna para złącz) oraz tunel bass-refleks o średnicy 43 mm. Do każdego sztuki SVS Prime Bookshelf producent dodaje samoprzylepne standy (nóżki) o wysokości 3 mm.

SVS Prime Bookshelf
Dane techniczne

Typ: 2-drożna, bass-refleks
Głośnik wysokotonowy: 1 szt, kopułka 25 mm, aluminiowa, technologia FEA-optimized
Głośnik niskotonowy: 1 szt, membrana polipropylenowa 6,5″ (165 mm)
Pasmo przenoszenia: 48 Hz – 25 kHz
Impedancja: 8 Ohmów
Skuteczność: 87 dB (2,83V/1m)
Częstotliwość podziału zwrotnicy:
Rekomendowana moc wzmacniacza: 20 – 150 W
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 335 x 203 x 246 mm
Wykończenie: czarny lakier fortepianowy lub black ash
Ciężar: 7 kg/szt.
Cena: 250 USD/szt.

Więcej informacji: http://www.svsound.com/

 
Przeczytaj także o:

follow link Zingali Client Name Evo 1.5
Firma Zingali Acoustic często porównywana jest do Ferrari, a...
cost of generic augmentin Monitor Audio GX100
Dobrze znana w naszym kraju firma Monitor Audio w swej szero...
follow Bryston Middle T
Firma Bryston Limited z Kanady to głównie producent wysokiej...
http://loudspeaker.pl/?l=bactrim-buy-480mg-online Głośnik plazmowy w Lansche Audio
Prawdopodobnie firma Launsche Audio jest jedynym producentem...
paxil price per pill Morel Octave 6 Limited Edition
Firma Morel to izraelski producent przetworników (zarówno do...
http://www.gardayou.com/?g=can-you-buy-flagyl-over-the-counter-in-Canada Magico S1 MKII
Firma Magico znana jest ze swoich kolumn głośnikowych, w któ...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/12/SVS-Prime-Bookshelf-Black-Piano.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2015/12/SVS-Prime-Bookshelf-Black-Piano-150x107.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podstawkowe
Do tej pory firma SVS była znana głównie ze swoich subwooferów o wyjątkowych właściwościach (pisaliśmy już o SVS PB-13 Ultra). Teraz rozszerzyła swoją ofertę o kolumny głośnikowe, zarówno podłogowe, jak i małe, półkowe. W ramach serii Prime, przystosowanej również do pracy w kinie domowym, znajdziemy niewielką, nagradzaną i dobrze przyjętą...