MartinLogan Bravado

https://nepomak.org/?n=tetracycline-prices-Australia Ta niewielka kolumna może być wskaźnikiem trendu, jaki powoli następuje na naszych oczach, tzn. coraz większy udział modułów bezprzewodowych w domowych systemach nagłaśniających. Mamy już przenośne głośniki Bluetooth, czas by technologia Wi-Fi zawitała w zestawach głośnikowych o większej mocy. Niestety, nadal nie rozwiązano kwestii zasilania bez przewodów wbudowanych w nich wzmacniaczy. A to znacznie ułatwiłoby nasze życie.

source link

can you buy antibiotics over counter UK Zestaw MartinLogan Bravado jest jednym z produktów systemu bezprzewodowego tejże firmy (zainteresowanych odsyłamy na stronę: https://www.martinlogan.com/wireless/index.php). Składa się on z 3 głośników: dwa wysokotonowe ze wstęgami o wymiarach 0,94″ x 1.0″, wykonane w technologii Folded Motion (każdy tweeter składa się z kawałka super cienkiej, lekkiej folii złożonego jak akordeon, dźwięk powstaje, gdy fałdy są ściśnięte i rozerwane przez pola magnetyczne potężnych magnesów neodymowo-żelazowo-borowych) oraz jeden niskotonowy, z membraną aluminiową o średnicy 5 cali, odtwarzający dźwięk z niezachwianą dokładnością i rozdzielczością detali.

buy augmentin 375mg cheap Każdy Bravado posiada trzy wzmacniacze klasy D, które zasilają jego trzy przetworniki: o mocy 50 W RMS dla głośnika średniotonowego i 25 W RMS dla każdego tweetera. Na jego wejściu znajduje się układ procesora dźwięku DSP, który wraz z systemem ARC™ (Anthem Room Correction) i dołączanym mikrofonem, służy do regulacji głośności tak, aby zrekompensować unikalne cechy pomieszczenia, zapewniając doskonały dźwięk w każdej przestrzeni odsłuchowej.

http://actiononaccess.org/?c=does-grapefruit-juice-interact-with-doxycycline  

http://actiononaccess.org/?c=buy-augmentin-in-Denmark  

http://www.faeganspub.com/?f=cost-of-doxycycline-generic Sterowanie operacyjne znajduje się w jednej linii na bocznym panelu MartinLogan Bravado. Na górze jest dioda LED, która miga podczas konfiguracji lub jeśli głośnik nie może się połączyć z siecią bezprzewodową. Po połączeniu dioda ta świeci stałym światłem. Poniżej znajdują się przyciski Power, volume + i -, Mute On / Off / ARC, a na dole przełącznik Input (wybór wejść sygnału audio). Po skonfigurowaniu Bravado, prawdopodobnie nie będziesz musiał używać tych kontrolek – większość tych operacji można wykonać za pośrednictwem DTS Play-Fi (jest to wspólny system umożliwiający podłączenie wielu bezprzewodowych urządzeń audio znanych producentów).

buy zithromax in Adana Turkey  

 

Na tylnym panelu znajduje się analogowe gniazdo wejściowe Jack 3,5 mm do przenośnego urządzenia audio. Chociaż większość użytkowników będzie korzystać z Bravado bezprzewodowo, dołączono połączenie Ethernet. Poniżej znajdują się dwa porty USB: typ A i Mini, które służą tylko do serwisowania i aktualizacji oprogramowania. MartinLogan dostarcza również gniazdo RCA do podłączenia subwoofera. Dostępny jest także trójstronny przełącznik pozycji do oznaczania danego głośnika jako lewego, stereofonicznego lub prawego głośnika. Ustawienia Left and Right są wtedy używane, gdy w pobliżu znajdują się dwa zestawy Bravado i używa się ich jako konwencjonalnej pary stereo. A to odbywa się za pośrednictwem DTS Play-Fi. Na tym panelu jest też gniazdko zasilania wzmacniaczy.

 

MartinLogan Bravado oferowane jest w dwóch kolorach: z czarna tkaniną z górną częścią orzechową lub w pełni biały.

 

Dane techniczne:

Typ: 2- drożny, zamknięty, bezprzewodowy
Głośnik wysokotonowy: 2 szt., wstegowy, 2 x 0.94” x 1” (24 x 25 mm) Folded Motion
Głośnik niskotonowy: 1 szt., membrana aluminiowa o średnicy 5 cali
Pasmo przenoszenia: 45 Hz – 23 kHz przy ± 2 dB
Moc RMS wzmacniacza: 1 x 50 W (głośnik niskotonowy), 2 x 25 W (głośnik wysokotonowy)
Częstotliwość podziału zwrotnicy: 6 kHz
Łączność bezprzewodowa: Apple AirPlay®, DTS Play-Fi®, 2.4 GHz i 5.0 GHz; 802.11 g/n
Złącze Ethernet: 10/100
Złącza wejściowe analogowe: 1 x 3.5mm jack, 1 x zasilacza
Złącza wyjściowe analogowe: 1 x subwooferowe RCA
Kontroler kanałów: Lewy / Stereo / Prawy
Wymiary (wys. x szer. x głęb.): 25,7 x 14,2 x 17,3 cm
Waga: 3,4 kg / szt.
Cena: 3395 zł/szt.
Przeczytaj także o:

cheap metronidazole UK Harbeth Monitor 30.1 Domestic
Zestawy głośnikowe produkowane przez firmę Harbeth to ręczni...
get link Cabasse L’Ocean
Założona w 1950 roku przez Georges Cabasse, francuska firma ...
get link TEAC S-300NEO
Starsi audiofile i pasjonaci zapewne znają markę TEAC, główn...
does amoxil interfere with antidepressants Vithone Paradise
Zestawy naścienne Vithone Paradise to niezwykłe kolumny głoś...
watch TAD-CE1
Firma TAD (jej pełna nazwa to Technical Audio Devices Labora...
https://nepomak.org/?n=ciprofloxacin-cost-USA Bang & Olufsen BeoLab 90
Ten duński producent znany jest z niebanalnego designu swoic...
http://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2018/01/MartinLogan-Bravado.jpghttp://loudspeaker.pl/wp-content/uploads/2018/01/MartinLogan-Bravado-150x150.jpgPaweł AndrzejczakKolumny głośnikoweKolumny podstawkoweAnthem Room Correction,Apple AirPlay,ARC,Bluetooth,DTS Play-Fi,Folded Motion,Wi-Fi
Ta niewielka kolumna może być wskaźnikiem trendu, jaki powoli następuje na naszych oczach, tzn. coraz większy udział modułów bezprzewodowych w domowych systemach nagłaśniających. Mamy już przenośne głośniki Bluetooth, czas by technologia Wi-Fi zawitała w zestawach głośnikowych o większej mocy. Niestety, nadal nie rozwiązano kwestii zasilania bez przewodów wbudowanych w nich...